Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

dudinka

milena-no to by som ti tu musela vypisat toho hrozne vela.ale niektore kočky maju tuto dietu v elektronickej podobe tak možno niektora by ti ju mohla poslat.ja mam kupenu knihu,zo začiatku kym si zvykneš na tento system stravovania je dobre ju mat stale poruke(ja som s nou prve dva tyždne aj spavala:)).zakladny princip spočíva v tom že sa stale dookola opakuju 4 dni-1.den su BIELKOVINY,2.den su šKROBY,3.den su UHLOHYDRATY a 4.den su VITAMINY

dudinka

aja05-tiež si myslim,ako som tu už raz pisala,kritici nech si založia vlastnu temu a nepletu sa nam sem so svojimi mudrymi rečami:(

aja05

dudinka - ja som pri tej diete tiez jedla banany vzdy rano dva a na desiatu dajme tomu dve jablka, aj teraz si davam jeden banan rano a vseliake ovocie aj melon, kiwi, nektarinky, broskyneee... chcem aspon dva tyzdne este vydrzat no uvidime. a medzi obedom a vecerou ked som hladna dam si zeleninu, lebo ja napr nevarim si vyvary..

milena

dudinka,ja mam 172cm a 64kg.chcela by som schudnut 10kg,ale uspokojim sa aj s polovicou.je to hrozne,ked sa nezmestim do oblubeneho oblecenia.napis mi prosim ta dietu aspon na prve dva tyzdne.chcela by som zacat hned.dakujjem

dudinka

a takmer každy den jem 1-2 banany,aj ked som viackrat čitala že banany by sa nemali,asi su moc kaloricke alebo čo.ale ja by som bez nich nevydržala.davam si ich na ranajky a cez ovocny den aj poobede

aja05

dudinka dakujem ... ty zvyknes jest len trikrat za den? lebo ja ked som minuly rok drzala tuto dietu jedla som na ranajky aj desiatu ovocie a poobede zeleninu ak som bola hladna

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk