Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

dudinka

milena-ahoj,tiež som sa na tuto dietu dala aby som schudla cca 10 kg.mam vyšku 160 cm a važila som 64 kg.tato dieta sa vola 90 dnova rozlišovacia dieta a knihu kupiš v knihkupectve,alebo ju najdeš na internetovej stranke chudnime.kiga.sk .ko asi každa aj ja som už skusala rozne sposoby chudnutia a možem povedat že toto je jedina čo sa mi osvedčila,zatial,ešte neviem čo bude po nej.

lenka79

ahojte vsetky, tak ja mam dnes 15ty den a chcem sa svami podelit o svoj dojmy. Prvy tyzden bol horsi teraz uz je to dokonca vyborne clovek si zvykne a musim povedat ze sa citim ovela lepsie, ked som pred 2 tyzdnami zacinala tak som pri 176 cm mala 79kg a teraz mam 72,3kg a to ani necvicim, ale chodim vela a casto peso. Prehresky som zatial nemala ale v sobotu som si dala cervene suche vinko, ale ide to aj tak inak som milo prekvapena a uvidim teda ako to pojde dalej, ci sa to nahohou nezastavi, rada by som schudla na nejakch 65 kg alebo aj viac ak to pojde. Tak drzim palce vsetky a da sa to kocky.

aja05

dudinka - gratulujem. ja som touto dietou minuly rok schudla za tri tyzdne 8kg a potom delenou stravou dalsich 12kg a pred tym rok dozadu 10kg cize dokopy dakych 31kg som schudla na 64kg a chcem posledne styri kg schudnut do konca leta zacala som minuly tyzden touto dietou aj ked som ju trosku porusila uz ale snazim sa to vykompenzovat cvicenim :) ale nevadi mi to ze som porusila zase nic hrozne sa nestalo

dudinka

no ja neviem,ešte stale spinkate???ja sa chcem tak strasne pochvalit s dalším kilečkom dole a nemam komu.mam teraz v praci dva dni volno(kriza došla)a tak som tu aj doobeda.dnes mam škroby a chystam si zemiakove placky a ako prilohu podusenu zeleninku s hribikmi.už sa teším,mnamky mnam.mne tie kilečka idu tak pekne dolu(ja viem že samochvala smrdí:))ale čo už),že si ten svoj skromny ciel asi posuniem.povodne som chcela schudnut zo 64 kg na 55-56,ale 56 už maááám:),tak skusim na 53(no neviem,či sa mi to podarí)budem sa veeeelmi snažit.a vy ako, pochvalte sa trošku aj vy, nech si nepripadam tak hlupo.je tu tak pusto:(,vy už nechudnete?

dudinka

no s tym vodovym dnom to u mna nebola žiadna slava.sice som ho vydržala,hlad nebolo to najhoršie.v noci o 3 hod som sa zobudila a bolo mi hrozne zle na vracanie.pomyslela som si ,že ved vracat nemam z čoho ,tak som šla na velku na wc.za hodinku som sa zobudila znova a stale mi bolo na grc,bala som sa ležat,tak som zjedla kulilinček jablčka,že oklamem žaludok.no rano som ho vyvracala a cely další den mi bolo hrozne a citila som sa strašne slaba.potom som ešte cca tyzden mala sfuknute brucho a pokazilo sa mi aj pravidelne chodenie na wc.takže nemam dobru skusenost s vodovym dnom a už si ho určite nechcem zopakovat.

Kačička

Ahojte kočky chcela by som sa opýtať ako to riešite s cvičením, čo a koľko a ako cvičíte?
Vopred ďakujem za odpovede :))

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk