Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

moika

ahoj zunicka, WAW,tak teraz si ma s tymi cislami uplne sokovala, samozrejme v dobrom...co by som ja dala za tie centimetre dolu a kila tiez...este raz BLAHOZELAM. Inak verim ti, ze udrziavacka sa ti paci, tam sa to moze aj kombinovat...ja sa teraz niekedy tak stravujem :)
Tu pracu supervisorky mi schvalila aj sefka, tak som to zobrala, som si povedala, ze mi to vela da, viac sa naucim, aj sa zdokonalim v anglictine a vlastne som na seba hrda, ze som to az sem dotiahla, v cudzom svete...hodili ma sice do najhorsieho obdobia kedy prichadzaju do hotela same zajazdy, denne aj dva...sefka si vtedy zobrala 5 dni dovolenku, mali sme toho akurat velmi vela,no zvladla som to, i ked som ani nedufala, lebo to bolo dost komplikovane :( Ale uz sa do toho dostavam...Tak rozmyslam, ze by som aj eventualne od 1.7. mohla zacat s dietkou opat, koncom septembra mam narodky, tak mi to akurat tak vychadza :) To by som si dala taky darcek sama sebe :)

zunicka

dakujem dudinka..myslim ze sa to v pohode podari aj tebe. Uz si nieco schudla z brucha? Urcite co doporucujem je vodovy den. Povodne som si nechcela davat ani jeden,lebo som nechcela nejak dramaticky chudnut,ale nakoniec som si jeden dala ako rozlucku s 90DD a bolo to akurat ked bol NOV. V pohode som to zvladla a na druhy den som mala dole 4cm z pasa.Neviem ako je to mozne,ale nejak to fakt funguje. Ja som posledny mesiac stala na rovnakej vahe a po vodovom dni som schudla 1 kg.
Dudinka drzim palce!

dudinka

zunicka to teda gratulujem,maš velku pochvalu a tiško zavidim(v dobrom).ten ubytok na bruchu je fantasticky,keby sa to podarilo aj mne.brucho je totiž moja najproblematickejšia čast tela.všetko ostatne je už v norme ,len ten balon namiesto brucha nie a nie zmiznut:(

zunicka

ahoj moika,ved nevadi ze nedrzis,vsak ta aj tak chvalia ze si schudla,tak je to v pohode:) Takze si zobrala ten lepsi job,ked mas taky frmol? A ako to zvladas?
Ja mam bilanciu po 90DD - 8kg, brucho -12cm, zadok -11cm, stehna -8cm, lytko -4cm. Takze som spokojna. Som na udrziavacej diete a ta je super,skoro kazdy vecer mozem vecerat jogurt,co som bola zvyknuta tak robit pred dietou.

moika

dudinka, neboj sa, do dovolenky bude z teba kocka..a aj ked sa nebudes na dovolenke drzat 90 dnovky, neboj sa, isto nepriberies kila naspat,,ved to by si sa musela snad prezierat...a tam sa budete s priatelom venovat jeden druhemu...a na jedlo si ani nespomenies :))

ahoj zunicka, bohuzial dietu este nedrzim, stale mam v robote hrozny frmol, ze nemam sancu...ale urcite sa na nu dam opat, lebo mi vyhovovala...len sa to musi ukludnit a ja viac zabehnut :) takze ty si uz na udrziavacke od dnes?? a kolko teraz vazis, resp. si dala dolu?? a samozrejme blahozelam, ze si vydrzala az do konca a bez prehreskov :)

zunicka

kubalka,vo stvrtok zacina akcia v lidli na vaflovac za 12 eur! Tak si chod kupit aj ti potom napisem dobry recept na gofry. Ako pokracujes bez diety?Ja mam dnes vodovy den a od zajtra som na udrziavacej diete.
Moika tak ako si uz na diete alebo nie?A v praci mas uz volnejsie?

sandra 1

ahoj kocky. ja mam tuto dietku už za sebou /16kg/ a všetko je fajn ,len pozor na ochabnuté svalstvo.treba troška aj cvičiť aby sa vám nestalo to čo mne.chrbtica to nevydržala a nastal kolaps a teraz sa spamätávam no už je celkom fajn . prajem vám veľa úspechov!!!!!

dudinka

dakujem moika,výšku mám iba 160 cm a chcela by som ísť aspon na 54.ale neviem či sa mi to podarí lebo o mesiac ideme s drahým na dovolenku a tam sa mi určite nepodatí dodržiavať toto naše stravovanie,no uvidíme.kvu pijem jednu ráno a to bola moja najväčšia obeť tejto diety,lebo ja zbožnujem nesku s mliekom,ale prinútila som sa a pijem bez mlieka:(( brrrrr

moika

Kubalka, no poviem ti, ze pekna makacka je v praci, fakt dietu momentalne ani nepotrebujem...ale stale ma to k nej taha, takze asi od soboty zacnem opat :) Digitalnu vahu som si bohuzial nekupila, uz sa mi neusla :(((( ale nevadi...ta moja komunisticka mi aspon ukazuje mensie cislo :D...a aj odozvy okolia su prijemne...kazdy den pocuvam, ze som schudla...a dokonca vcera ma jeden znamy pozval na rande xixi A ako sa dari tebe? Netaha ta to aspon na udrziavacku? Stravujes sa stale ako pred dietou? Vahu mas stale rovnaku, alebo si nam nebodaj schudla ?? :)
dudinka, tak to si dala krasne uz dolu...blahozelam :) a aky je tvoj ciel? kolko chces dat dolu? a aka si vysoka? a ten jeden prehresok, to je uplne v pohodicke, ja som ju porusovala trosku viac ku koncu, a kila isli dolu, sice trosicku pomalsie. A ked bol iba jeden, tak to klobuk dolu...to tu este zunicka je taka sikulka, ktora bez prehresku zvlada celu 90 dnovku :) A ani kavu si nepila? Lebo ja bez kavy nevydrzim ani jeden den,sice ju pijem bez mlieka, ale jednu malinku lyzicku tmaveho cukru musim dat :) Drzim palceky, aby si vydrzala co najdlhsie.

dudinka

ahojte všetky.chodim na toto forum odkedy držím 90-dnovku,píšem málo ale rada čítam,pomáha mi to vydržať a nežrať :)).som na 32 dni,začínala som na 64 kg teraz som na 58 kg.prehrešok som mala jednu grilovačku(tie kuracie stehienka sa na mna tak usmievali,no nedaj si).a porcie obeda a večere si doprajem vždy bohato,niekedy mam pocit že by som až tolko nemusela.som s touto dietou(čo skoro ani nie je dieta:) velmi spokojna a všetci neprajnici nech sa do nas nestaraju a založia si vlastne forum,kde budu na nas nadavat ake sme hlupe.a my si tu zatial budeme spokojne a pekne chudnut a usmievat sa pri pohlade do zrkadla ako nam to pekne zo dna na den ubúda.takže nedajme sa odradit blbymi rečami a držím vám všetkym palce

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk