Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

imigi

ahojte, som tu uplne nova vsetkych vas pozdravujem a chcela by som vas poprosit, ci mi nemoze niekto poslat prefotenu knizku na tuto temu...premyslam nad touto dietou a chcela by som sa trosku s nou oboznamit...dakujem velmi pekne a vsetkym dietujucim prajem vela uspechov a pevne nervy :) moj mail je imigi@azet.sk dakujem

atam

labu,no jasne,ze si najhorsia,ale len v tom,ze si v diete najpoctivejsia a velmi prisne na nas dozeras...ale to je super,tak sa usmej...

lenka79

Pytam sa preto lebo sme si zvykli s priatelom otvorit flasku vina a tak si pokecat pri nom, tak uvidim, ci sa odhodlam alebo sa budem poctivo drzat, sa bojim aby ma pri tom vinku neprepadla nejaka zravost -)) a hlavne na druhy den

atam

lenka:alkohol je sice tabu,ale myslim,ze prehresok vo forme pohara bieleho vinka,sa da tolerovat....ja ho mam rada,ale takyto prehresok som zatial urobila len raz...ale ak by som mala chut,tak si ho urcite dam....ved predsa nejde o zivot....

labu77

alkohol je tabu, a ja ho teda nepijem. Ale v nedelu som bola na narodeninovej party, a dala som si iba na prípitok možno 1/2dcl

lenka79

ozaj kocky este som sa chcela spyta, za cele tri mesiace je alkohol uplne tabu? ale si clovek moze dat raz za cas 2dcl trebars bieleho vinka?

labu77

neukrátime dievčatá, nebojte sa!! skúste grilovať zeleninu - ja ulietavam na šampionoch a lilku. To vám je taká dobrota, aj keď tam rozvoniava masko, ja viem. No a skúste rybku na grile, to je tiež super.
to snáď vydržíme ak sa chceme páčiť v plavkách alebo iba v menších rifliach, no nie?

lenka79

no ale dufam, ze nie nerealne, ked vsade naokolo pocujes, ze niekto schudol 15, 20 kg z tejto diety tak si myslim, ze by to mohlo ist. Aj ked sa ukratime o vsetky radosti leta, ako su grilovčky a rozne miesane drinka a ladove kavicky na terasach, tak dufam, ze ten vysledok bude stat za to a na zimu budeme kupovat novu garderobu velkost 38 lebo pri nasej vyske by sme 36 neobliekli -))

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk