Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

lenka79

atam) ahoj dakujem, za podporu, zatial som mala banan a jablcko a chystam sa to nejak vydrzat, inak mam novu vahu a som ju vcera odskusala tak mam 75 kg a 176 cm chcela by som na tych 65 dufam, ze sa mi to podari, zatial som namala ziadny prehresok ale vd drzim len 4ty den.

atam

lenka79:drzim ti palce pri vitaminovom dni,ten je aj pre mna stale najtazsi...ja som ho mala vcera a prvy krat,co drzim dietu(24.den)som ho poctivo dodrzala,naco som velmi hrda...
dnes mam bielkoviny,asi si dam varene kuracie masko so zeleninou...

arester

A po tej očistnej kure počítaj, že aj keď si dačo schudla, tak väčšinou to bola voda a len málo tuku, čiže keď teraz začneš normálne jesť tak telo si natiahne vodu a asi aj priberieš, takže nech ťa to na začiatku neodradí, skús si aj odmerať pás a neriaď sa iba podľa váhy.

arester

A tých 5kg nie je nič strašné, len sa nesnaž to chudnúť veľmi rýchlo, keď schudneš 3 kg za mesiac , tak je to v pohode a postupne si na to stravovanie zvykneš a potom keď sem tam cez víkend zhrešíš, tak sa nič nestane.

arester

Ja to mám trochu ináč, lebo ja posilujem a tu je to trochu iné, ale nejaké očistné kúry a hladovky, ti iba spomalia metabolizmus a čo schudneš to sa ti potom vráti. Musíš jesť 5-6x denne malé dávky každé 3hod. , dosť bielkovín, ráno a doobeda aj sacharidy a poobede a večer sa už sacharidom vyhýbať t.j. hydina, ryby, cottage .... bez príloh ako ryža, zemiaky, chlieb iba zo zeleninou. Vylúčiť sladkosti, biele pečivo ... ovocie je lepšie tiež jesť iba doobeda , treba začať viac chodiť pešo , spoň nejakú pol hod. denne si vyhradiť na nejaký bicykel a pod. a raz za týždeň sa v ten istý deň ráno odvážiť a keď chudneš tak je o.k. keď nie alebo priberaš trochu ubrať v porciách, alebo zvýšiť fyz. aktivitu.

ruženka

Inak teraz som si dala očistovací kúru. Tri dni jem iba ovocie a pijem vodu a bylinkové čaje, ale neviem čo zajtra ako mam začať či 6 krát denne jesť alebo začať s 90-dňovou dietou.

ruženka

takže si myslíš Arester že sa mám stravovať 6 krát denne? A čo ješ? napr: raňajky ? obed? večera? A medzitým asi ovocie? Poraď prosím

arester

Dieta je na schudnutie, nie na držanie na celý život. Potom sa začneš stravovať zdravo a strážiš si hmotnosť, len to chce trošku pevnej vôle navždy.

monica gazpio

Áno merilinka má pravdu. Tú nechce nikto počuť, hlavne, ak je krutá. Iste dá sa oddelene stravovať, ale len vtedy, ak ste slobodné, pretože, ak muž a deti nechcú toto, čo ste si navarili, tak potom čo ? Musíte vyvárať osobitne pre nich. Sú rodiny, kde sa všetci oddelene stravujú, ale väčšina chlapov sa prispôsobiť nechce, ani čo sa týka stravovania. A ďalšia vec: jeden gastroenterológ sa vyjadril, že osobne nepozná človeka, ktorý by sa oddelene stravoval po celý život. Je to kruté, ale je to tak. Diéty sa celý život držať nedajú.

arester

merilinka - nie je to celkom tak , na naštartovanie nového živ. štýlu je to fajn. Ja som skončil 90 dňovku pred 1 a pol rokom /zo 117 na 89 kg/, teraz mám 88. Samozrejme som sa po jej skončení nevrátil k stravovaniu ako predtým, začal som jesť 6x denne posilovať a váha sa mi pohybuje od 87 do 96 kg /podľa toho či idem objemovku , alebo rysujem/ a raz do týždňa v sobotu si urobím žrací deň, keď sa prežieram ako za starých čias. Keby som neišiel 90 dňovku, tak by som tých 28 kg postupne chudnúť asi nedokázal a po čase by som zlyhal, ale tie 3 mesiace som išiel bez jediného prehrešku a to tam boli aj Vianoce a Silvester a za 1/4 roka bol zo mňa iný človek.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk