Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

ruženka

Akože nemyslím si že táto dieta je blbosť inak by som ja neschudla. Už som sa pokúšala schudnúť aj so 6 jedlami denne ale nedarilo sa mi. Iba 90-dňovka bola u mňa úspešná.Len neviem teraz ako ďalej.

merilinka

baaabyy widite dalsi priklad ze dieta je hluuupost:))nas w skole ucili ze shcudneme ked vydaj je vacsi ako prijem a je jedno co jeme,takze zabudnite na diety sa len spomali metabolizmus ja som od dneska zacala prawidelne 6krat jest po menej tak je to lepsie,alebo zistite pricinu preco ste pribrali a tak sa snazte odstranit

ruženka

Ahojte, už dlho som sa nepridala do fora.
Dietu som držala minulí rok skončila som ju asi v júli. Scudla som 14kg.Skončila som na váhe 65kg. Potom som chvílu asi dva mesiace dodržiavala udržovačku. Váhu som si držala až v decembri som išla na Kubu a potom boli vianoce a potom velká noc a ja mám naspäť 5kg!! Čo teraz? Znova 90-dňovka? Už mi to akosi nejde, ale bojím sa že váha bude stále stúpať hoci sa neprejedám. To naozaj musím stále dodržiavať delenie stravy? Vie mi niekto poradiť kto sa s tým stretol? Stále otazníky ale aj tak vám ďakujem za prípadnú radu

lenka79

no tak to je dobra sprava, dakujem za info, inak dnes som si aj aj kupila digitalnu vahu tak uvidime. Inak dnes tolko nepijem a uz je to lepsie aj s bruskom a vecer pojdem na zmrzku. Sa tesííííííííím. Horšie to bude zajtra s tym ovocim aj sa bojim troska.

kubalka

Moika, super, že si sa ozvala. No, pri takejto vyťaženosti nepotrebuješ ani diétu:)) Perfektné:)) A kúpila si si nakoniec tú digitálnu váhu?

Lenka, ja som mala nafúknuté brucho asi prvé dva-tri týždne diéty, potom už zostalo krásne ploché.

lenka79

atam)no som odhodlana vydrzat lebo v septembri by sme chceli ist s drahym na dovolenku tak chcem nejak vyzerat -)) no a ten ovocne den ma caka zajtra tak som zvedava, dufam , ze sa nenafuknem este viac-)) to uz by som aj odletiet mohla

atam

lenka:ja mam pocit nafuknuteho brucha este stale a to som uz preskocila tie davnejsie tie prve dni...stava sa mi to hlavne po vitaminovom dni...
kamoska to vzdala,ale ty chod dalej,ved mas predsa toto forum a v najblizsich dnoch mozme byt my tvojimi kamaratkami:-)

lenka79

caute kocky, tak ako? ja teraz len treti, den viem ze v porovnani s vami to nic nie je ale aj tak som na seba pysna -)) zunicka dakujem za info a budem stastna, ked sa mi take nieco podari ako sa podarilo tvojej kamoske.Inak vcera som sa zase asi prepila vodov lebo vecer som mala strasne naliate a tvrde brusko ale do rana mi to preslo a teraz sa citim super. Jedna moja kamoska raz z tohto schudla 20 kg, potom naspat priblrala 5kg ale to mi hovorila, ze sa nenormalne rozjedla cez vianoce, a teraz zacala znovu a vcera ked som s nou volala tak mi povedala, ze uz aj skoncila, tak ma to trosku zamrzelo, ved prave ona ked uz mala take vysledky by mala vydrzat, alebo nie??

moika

ahojte kocky:)
nemam cas ani kedy sa vam ozvat :(, z prace chodim totalne znicena, ze padam dole hubu rovno do postele :(
Zunicka, klobuk dolu ako to zvladas, uz len par dni a mas to za sebou...sice ja pevnu volu mam tiez, no ale nie taku ako Ty !!! a tych centimetrov kolko slo dolu...fakt supeeeer.
kubalka, tesim sa, ze sa uz citis lepsie a o chvilu ides do prace :) a to kilo dolu napriek tomu, ze sa stravujes ako pred dietkou...to je tiez co povedat , blahozelam :)
Ja som s dietou musela na chvilu prestat, vobec sa mi nedala dodrziavat...v praci ma povysili,tak nejem pocas celeho dna, co som tak vytazena...musim vydrzat do konca buduceho tyzdna, ked sa vrati sefka z dovolenky, vtedy sa mi to v praci trosku ukludni a potom by som chcela zacat opat. Sice dietku uz nedrzim, ale stale mi zostali ovocne ranajky, jem len 3 krat za den a ak uz nieco zobnem, tak nemiesam vobec dni, comu sa tiez dost tesim...a vahu stale drzim na 58-59 kg..co je fajn, lebo na zaciatku nie je 6-ka :))..takze este 3-4 kg dolu a budem maximalne spokojna:)
Vsetkym chudnucim drzim palceky,aby isli kilecka a aj centimetre dolu :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk