Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

ada 68

kočky,všetkým,ktorým sa darí a neodpadli od svojich sľubov,že idú do toho,tak im držím palce,aby dospeli k svojmu vytúženému cieľu.stojí to za to.

Helus

janina dalsi dobry receptus,uz si ho opisujem.Ale rano skocim na vahu,rifle su mi nejake volnejsie,tak uvidim.A to ze mi vaha stoji,mi vobec nevadi,raz sa to pohne.Jedla su dobre,a vyhovuje mi taketo stravovanie maximalne.

janina_22

tu ti napíšem, lebo to je môj výmysel :) potrebuješ: www.biobedny.cz

www.goldsteig.de

www.nazeleno.cz

i.pravda.sk

.... :) to je všetko a ten syr je obyčajný na strúhanie

postup: papriku rozkrojíš na polovicu, ja kupujem dve papriky, aby som mala aj na večeru...
tak máš 4 polovičky, mozzarellu si nakrájaš na kúsočky, ktorými plníš tie polovičky, tak do trištvrte, resp, tak aby ti osatalo na syr miesto, ktorý na vrch postrúhaš, spolu s mozzarellou tam natlač aj olivy :)daj do rúry, kým paprika nezmäkne, (resp. kým syr navrchu nebude chytať mierne hnedú farbu :))

ja jedávam tri na obed a jedna mi ostane na večeru :) plus robím si zeleninový šalát k tomu prajem dobrú chuť

janina_22

Janka, to som počula aj ja, no som zvedavá, či sa mi pohne :D aj keď mne je fajn a nemienim prestať s diétkou, len teraz cez sviatky doma to bude kruté :D A Helus, prajem odbrú chuť :)ja som práve dojedla zapekanú papriku so syrom a olilami s fajným zeleninovým šalátikom :) mňam, teším sa na večeru :D teraz sa idem rozhýbať von, krása vonku je 27°C až sa mi veriť nechce :) krása

Helus

janina22 ani mne sa vaha nepohla,alem nestresujem,prave sa mi rozbieha menzes,tak aj tym to moze byt.Ja si idem robit tie tvoje cestovinky na obed.A vcera som si kupila ten caj MATE.Teraz pijem zeleny,tak poobede vyskusam,namiesto kavy.

janina_22

no babenky, ja som už doma a odvážila som sa.... váha sa mi od posledného váženia (pred týžňom) nepohla, ale nevadí mi to, lebo sa cítim super, a to je dôležité, konečne sa pozerám trošku inak na seba :) tak a dnes mám bielkovinky idem popremýšľať, čo za recept si vymyslím :)

jocka67

Alise, ja som si dnes odpustila aj kávu s mliečkom, ale pre istotu som si hneď poobede kúpila čaj maté, keby niečo...A inak kočky, neviem, ako Vy, ale pre mňa nastáva obdobie pevnej vôle, ale som rozhodnutá spraviť pre to maximum. Veď nejaká šunka a šalát ma nemôže rozhádzať a ako ste na tom Vy?:(

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk