Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

kubalka

Zunicka, obdivujem tvoju pevnú vôľu, fakt teda si jednička:)) A ten úbytok v cm, to mám teda dosť. Takže ideš ešte na udržiavačku?

Atam, 4 kg za 23 dní, to teda nie je málo, ide ti to super a keď máš aj prehrešky, tak sa naozaj nemáš na čo sťažovať. Ja som za prvý mesiac schudla tuším necelé 4 kg a až po tomto prvom mesiaci sa mi to akosi rozbehlo smerom nadol.

Zunicka, fakt sa tomu cudujem, ze ešte aj chudnem, však zas začínam s mojím prejedaním. Akurát som dojedla slivkové knedle:)

zunicka

lenka79,kamoska ma 173cm a pociatocna vaha bola 81kg, teraz ma 70,7.
OBed a vecera podla mna nemusia byt kazdy den v rovnakom case.Ja jedavam po dvanastej a veceriam okolo siestej.
merilinka,ja neporusujem dietu.Akurat si raz za cas upravim poradie dni,vacsinou tak ze vynecham vitaminovy den.Za 86dni som schudla 7kg a zo zadku a pasu som dala dole asi 10cm,stehna 7cm,lytka 2cm...

atam

marilinka:tak som ta nasla aj tu,to je super aj ja som na viacerych forach...urcite vsak robis len male prehresky,ked mas hned dole kilo...

merilinka

ja uz mam kilo dole:)a dnes mam 4ty den:)tak som stastna inac sa chcem spytat ako casto porusujete?mne sa zda ze ja dako casto:)

atam

lenka:uz som pisala,schudla som teraz za tychto 23 dni len 4 kg...malo,ale mozem si za to sama....
pred tym,ked som drzala tuto dietu,tak som dala za mesiac dole 6 kg...mne to celkovo ide dako pomaly....ked tu citam tie obrovske ubytky na vahe u ostatnych...

lenka79

kočky a ešte by ma zaujímalo, ze o kolkej si tak davate obed a o kolkej veceru, ja som doteraz tak ze o tej stvrt an jednu obed a vcera som si dala veceru asi o pol6 ale dnes mam anglinu tak si dam uz okolo 5tej lebo neviem ci by som stihla do 8mej, nevadi, ze to nie je v rovnakom case?

lenka79

zunicka) a mozem sa spytat kolko mala kamoska kilov a centimetrov?, lebo moja kamoska ze nej schudla 20 kg ale ta vychadzala z nejakych 98 kg

zunicka

Kubalka,no tak ty si uplne super,ani nedietujes a stale chudnes..ja dietujem a na rovnakej vahe som uz mesiac:) No ale nevadi,aj tak som spokojna:)
Dnes mam 86ty den,potom pojdem na udrziavacku.
Tak super,ze si uz OK po operacii..slepe crevo je moja nocna mora,lebo sa bojim,ze ked to pride nebudem vediet ze je to slepak a praskne mi:)
A kde mame moiku?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk