Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

lenka79

atam) dakujem za podporu, pises, ze si vydrzala prvy krat len mesiac a ze si schudla malo, co znamena malo? ja by som chcela schudnut tyh 10 az 14 kg myslis, ze je to realne?

kubalka

Ahojte:)))

No, kde ste všetky chudnúce? Vidím, že k činu sa má akurát atam a labu?

Moika, ako pokračuješ?

Zunicka a ty?

Ja som konečne po operácii OK, robím už všetko a pomalinky sa chystám do práce, o dva týždne nastupujem:)) Takže koniec sladkých časov na materskej dovolenke.

Atam, koľko si schudla za 23 dní?

Ja som na tom momentálne tak, že jem úplne všetko, kombinujem všetko, nedržím delenú stravu, hoci som sa na ňu chystala ale už akosi chýba pevná vôľa. A výsledok? Ešte mám o kilo menej ako pri ukončení diéty pred troma týždňami a tiež o 1 cm v bokoch menej:))) Takže paráda:))

Držte sa babuľky a vytrvajte vo svojom rozhodnutí. Ide leto a teplúčko a už sa nebudeme môcť zakrývať pod vrstvami oblečenia:))

atam

lenka79:ahoj,labu ma pravdu,sme na viacerych forach s touto tematikou,ja som vsak asi najviac na tejto teme s datumom od 29.5,tak sa mozes pozriet aj tam...ja sa tym netajim,mam 176 a zacinala som s vahou nieco cez 7O kg....dala som sa na tuto dietu uz po druhy krat,prvy krat som vsak vydrzala len mesiac,dufam,ze teraz potiahnem aspon dva,momentalne som na 23 dni...schudla som vsak na moje ocakavania malo,ale mozem si za to sama,mala som kopec slabych chvil a teda aj prehreskov....ale tebe sa urcite bude darit lepsie....tak s chutou do toho a ozyvaj sa,ako napredujes....

labu77

Ahoj lenka79, vitaj medzi nami. Je nás tu neúrekom. Ja som s atam na niekoľkých fórach. A držíme sa podobne, aj dlho tak sa pridaj a uvidíš.. Nezáleží na tom, kedy začneš, len poď a my všetky ťa do toho dostaneme..

lenka79

cajte kocky ja som zacala vcera zatial je to celkom fajn aj sa citim celkom dobre akurat vcera som vypila hadam aj 4 litre vody stale som bola smadna a potom vecer som mala brusko ako somalske dietatko -) Chcela by som schudnut 10 az 14 kg moja vyska je 176 cma a teraz vazim 79. Neviem ako to chodi, lebo vsetky pisete kolko ste schudli ale neviem z akej vahy a vysky ste vychadzali. Dakujem a drme si palceky

dina123

Ahojte kocky,
chcem sa opytat na vase skusenosti. Potrebujem - vlastne MUSIM za 3 mesiace schudnut 20 kg. Je to mozne pomocou tejto diety? V uvode knihy sa pise, ze ano ale podarilo sa to niekomu z vas aj realne, alebo to je len cislo na papieri?

merilinka

ahojte mozem sa k wam pridat?som po porode secko mam trojnasobne welke,hlawne nohy a burcho chcem s tym nieco sprawit,myslim,ze 90dni je tak akurat zajtra sa k wam pridawam:)

zunicka

sisav to v pohode das,drzim palce.
Ano vydrzala som,akurat ze som nechcela moc vela schudnut,tych 7kg mi staci,takze som si davala na veceru kludne nieco ine ako na obed a nemala som ani vodove dni. Prehresky ma nelakali,asi som divna;)

sisav

este by som bola rada keby som dala dole 10kg za tie dalsie 2mesiace, uvidim ako sa mi bude darit...

zunicka,80dní si vydržala bez prehreškov?aj vodove dni si držala?

zunicka

sisav > 7kg za 20 dni?Tak to je parada...a kolko chces schudnut?Ja som dala dole 7kg za 80dni:)O chvilu mi dieta konci....

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk