Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

sisav

zunicka dakujem, budem sa tým riadit. aj tou formou akou som dodržiavala diétu sa mi podarilo zhodit 7kg za 3týždne,aj s mojimi prehreškami :-)

kolko držíte diétu a kolko sa vám podarilo schudnút? niekedy mam takú chut to vzdat ked vidim vselijaké dobroty.

zunicka

sisav,nie nemozes to kombinovat,na veceru mas polovicu toho isteho co na obed ale bez vyvaru a peciva. Nemozes kombinovat zivocisne bielkoviny s rastlinymi. Telo musi dostat jedlo v co najstravitelnejsej podobe a to je pre neho prave vtedy ked jes to iste na obed aj veceru-toto je aspon moj vyklad toho preco sa ma jest to iste....

sisav

ahojte, uz 20 dní držím túto diétu, ale neviem či dobre, posledný týždeň ju porušujem, vždy si dám aj troška niečoho iného, čo to toho dňa nepatrí.

Chcela by som sa vás spýtať, či mám jesť v jeden deň na večeru to isté čo na obed alebo si môžem dať aj niečo iné. Napríklad pri bielkovinovom na obed mäsko a na večeru, jogurt a zavináča.poradte mi dakujem

zunicka

ahojte baby,vobec nemam cas pisat:( dufam,ze sa vsetky drzite,kubalka drzim palce nech sa z toho rychlo dostanes.papa

moika

kubalka...tak sa nam rychlo pozviechaj. Dufam,ze sa o par dni ozves, ze si uz v poriadku a aj rana sa pekne hoji.
Neboj, urcite budem informovat ako som na tom...ved som sa este nevazila odkedy som s dietou zacala. Inak tych 52 by som aj celkom prijala...ale az po ukonceni 90 dnovky :)...ale tak to som velky optimista xixi...ale tak treba obcas..
Inak kocky ja sa musim pochvalit, vcera som si v meste urobila radost a kupila si sexi tricko, take zelene (co nie je moja oblubena farba, ale je fakt krasne) a dnes v praci na mne nechali oci vsetci chlapi...k tomu krasne opalena ...juj ale to bol super pocit, ako ma obdivovali, vraj schudnuta, opalena, krasna, ze ziarim :)) uplne uzasny pocit a hned som mala pekny den....i ked som musela zaucat dve nove kolegyne a to bola fakt kovbojka, ked si uz aj moja veduca hlavu o stenu buchala, ze komu co urobila :))
zunicka...kdeze si?? ako sa dari??

kubalka

Kočky, držím vám palce, nech sa vám podarí schudnúť koľko chcete a fakt sa budete cítiť také štihlunké úplne úžasne ako ja.

Moika, ďakujem za prianie, dúfam,že sa fakt čoskoro zotavím, deti máme u babky, ja totiž stále nevládzem, akosi sa mi rana zle hojí. Myslela som, že mi to budú robiť laparoskopicky, ale žiaľ, rezali ma.
Dúfam, že sa ti nejaká tá váha "ulezie", potom nám daj hneď vedieť, aké číslo si uzrela. Dúfam,že to nebude nejakých 52, to potom zažijeme šok my ostatné:))

Pekný večer všetkým:)

moika

ahojte :)
kubalka, tak to mi je luto, ze ta chytilo slepe crevo...viem si predstavit ako sa citis. Drzim palce a prajem skore uzdravenie, aby si bola skoro fit. Mohlo to zrejme sposobit aj tvoje "prezieranie sa". Ja som mala podobne problemy so slepym crevom par rokov dozadu, ale nastastie bol iba podrazdeny, nemuseli ma operovat. Asi bude najrozumnejsie skusit si najst nejaky sposob stravovania, ktory ti bude vyhovovat, aby si sa potom neprejedala a nekombinovala vsetko mozne :). Ja keby som prestala s dietou, viem ze by som asi chvilu tiez vydrzala oki, ale neskor by som sa urcite vratila k prejedaniu sa. Ked skoncim 90 dnovku, tak ranajky si chcem nechat ovocne, mozno obcas dam jogurt s musli, dni chcem striedat dalej, len nebudem jest na veceru polovicu obeda, ale si dam napriklad na obed maso so zeleninou, a na veceru napriklad syr, cize taktiez bielkovinu.
Dnes mam UH den, na obed som mala kusok pizze, sice som planovala zjest 4 kusky, no ledva som zjedla 2, zrejme je to sposobene tym teplom ktore tu mame a vtedy mi velmi nechuti jest. Na veceru som zjedla dva male kusky jablkoveho kolaca, a 1 nanuk (biely Magnut - bol fantasticky) a kocku cokolady samozrejme..ale tiez som to jedla skor nasilu..
Zunicka, kubalka , v pondelok maju mat u nas v Lidli akciu na digitalne vahy, tak dufam ze mi jednu nechaju :) hned po praci si ju pojdem kupit ...som zvedava ake cislo mi ukaze :) Dufam, ze nezazijem sok a cislo 6 na zaciatku neuvidim :)
Dudinka, potom ma napadlo, ze vlastne mozes kombinovat ako ti napisala aj kubalka. V tu chvilu som si to ani neuvedomila, ved som robila gulas a dala aj zemiaky aj fazulu :)

dudinka

ahojte,kubalka-som rada že si opät medzi nami tvoje príspevky čítam veľmi rada.dakujem za radu.
moika-dietu sa snažím dodržiavať presne ale napadlo ma ked som si minule robila zemiakove placky,že by som to mohla hodiť na plech do rúry ako zemiakovú harulu a tu mam rada KED JE V NEJ AJ TROCHA UVARENEJ RYžE.JE POTOM NADYCHANEJšIA,NIE JE TO LEN TAKY PAGáč.

kubalka

Ahojte:)) Tak som tu zas, ležala som od pondelka v nemocnici, chytilo ma slepé črevo:(((( Už som aj po operácii a cítim sa fakt pod psa:((((

Dudinka, podľa mňa môžeš kombinovať škroby v jednom jedle, sú v knihe aj takéto recepty. to by sa potom nemohla kombinovať napr. ani fazuľa so zemiakmi.

Moika, teším sa, že aspoň niekomu počasie praje, tu je strašná zima, brrrr. Aký máš dnes deň?

A čo Zunicka? Čo máš nové? Zas nejaké kilečko dole?

Kočky, ja som počas toho týždňa a pol prišla na to,ž e sa musím stravovať delene. Prvé dni po diétke boli super, ale potom zas začali tie moje strašné prežierania, do samej noci a všetko samé tučné a ťažké jedlá:((( Možno preto ma chytil aj ten slepák. Keď sa trošku zotavím, budem dodržiavať delenú stravu, ale nie podľa 90 dňovky, ale klasickú.

atam

dobre ranko...mam dnes UH,neviem vsak co na obed,poradte....len nieco rychle a lahke na pripravu...
ako sa vam dari,bez prehreskov????

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk