Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

moika

dudinka, nemala by si kombinovat...bud ryzu, alebo zemiaky. Ale ked to nebude u teba stale takto, tak jeden krat myslim ze kludne mozes...zalezi aj na tebe, ci chces dietu dodrziavat striktne alebo nie.

moika

ahojte dievcata :)
tak ako sa dari? ja mam dnes skroby. Kedze akosi dnes nemam chut na zeleninu, tak som si pripravila ryzu s dusenymi jablkami a skoricou :)
atam, ja mam tiez velmi rada leto a teplucko...inak ti zavidim mat tak dlho volno, mne by uplne staci jeden mesiac dovolenky cez leto :) V Irsku, kde sa nachadzam, si slniecko velmi neuzijeme, ale tentokrat je pocasie az neuveritelne krasne, mame tu neskutocnych 27 stupnov, co sa tu tak casto nevidi a drzi sa to uz dost dlho, takze dni volna si vychutnavam na plazi a pripadam si fakt ako na dovolenke, konecne :)
Prajem vsetkym pekny den, utekam si ja uzit slniecko .. vecer sa tu este zastavim :)

atam

ahojte dievcata....tak ja som sa vcera po 8 dnoch diety vazila a som lahsia o 3,5 kg.....dnes mam skroby,tak sa tesim....opat nejaka ryza...
moika:ja milujem leto a teplo hlavne,v dobrom ti zavidim,ja sa uz neviem dockat tych teplych dni a hlavne dovolenky,ktora u mna,nakolko pracujem v skolstve,je dlhsia:-)

moika

tak som konecne doma z plaze, bolo naaadherne, krasne opalena :)
presne tak zunicka, utvrdila som sa, ze mi ovocne ranajky vyhovuju a zostanu u mna dlhsie, mozno neskor po diete obcas dam jogurt ako som bola zvyknuta, ale tak to je este daleko :)
Joj ja mam leto velmi rada, ale aj zima ma svoje caro a tiez ju mam rada, ist sa niekam vyblaznit, gulovat ...:)
Podla mna tych 7 kg je uplne super. Vies si predstavit, ze by si zhodila 15 kg? vsak to by ta nebolo ani vidno :), kazde telo si pusta dolu kila podla toho aka je aj nadvaha..u mna to tiez ide pomaly, bo nepotrebujem vela zhadzovat..keby som dala dolu tvojich 7 kg, joooj skacem 2 metre do vysky :)
Na obed som mala narychlo len parky s rozkom a rajcinou..a kedze sme boli velmi dlho na plazi, tak sme sa vybehli najest do restauracie, a dala som si salmona so salatom :) Viem, ze by som nemala kombinovat v ten ktory den, ale dnes som to neriesila...inak nekombinujem. A co planujes ty zajtra na bielkoviny?
A kubalke sa ako dari?

zunicka

aha,tak kolac..no aspon si sa v tom utvrdila,ze ovocie na ranajky je super...ja uz si tiez ine ranajky ani neviem predstavit:)
Veru uz len par dni do konca..tak sa mi zda ze bilancia 7kg je aj dost malo na 72dni diety...i ked aspon to nie je rapidny pokles,co by mohlo sposobit zdravotne problemy.
Ja mam radsej zimu ako teplo,som opacna ako ty:)))
A co dobreho dnes obedujes?

moika

ahoj zunicka, na ranajky som si dala kusok z kolaca co som mala mat na veceru, sice som ho zjedla, ale nebolo mi akosi dobre, mala som akoby kamen v zaludku..predsa len to ovocie je lahsie na ranajky.
Tak tebe uz nezostava vela do konca :)..ja som mala vitaminky vcera :)
..dnes je tu opat krasne, je len 10.30 a mame 19 stupnov, cez den to opat asi vybehne na 25 :) V noci sa ani neda spat, co je tak dusno. Mne to vsak nevadi, som rada ze je tu konecne tak nadherne :)

zunicka

moika ahoj,takze sa drzis pekne...super.
A co si to skusala dat si na ranajky?
Vy tam mate pekne,tu mame zase mrzko:) Tak si uzi plaz a pekne sa opal.
Ja sa mma fajn,mam dnes vitaminy a drzim sa na rovnakej vahe. Dnes mam uz 72den,ked dosiahnem 90den,pojdem na udrziavacku.

moika

ahoj zunicka :)
Ja mam dnes vitaminky..jedla som opat len 3 krat a veeela vody :), lebo Irsko zasiahla vlna tepla, slniecko nam tu vypeka, mame krasnych 24 stupnov :) Zajtra mam volno, tak sa chystam na plaz :) Zatial som sa nevazila, a akosi ani nemam potrebu. Skusala som v tomto tyzdni si dat na ranajky nieco ine ako ovocie, ale poviem ti, ze bolo mi z toho spatne, ani mi to nechutilo. Som hrozne rada, ze dietu opat drzim, zatial ma ani abstaky nechytili co sa sladkeho tyka :))
a ako sa dari tebe, aky mas dnes den a kolko si dala opat dolu, pochval sa :) este kolko ti zostava do konca? alebo planujes ju ukoncit skor ako kubalka?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk