Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

moika

Julinecka, som rada, ze ti dusene jablka chutili :)...ja si ich budem robit v pondelok :)
Dnes som maskrtila zemiakove placky...zajtra mam sacharidy, takze zeleninova pizza a jablkovy kolac su uz na svete a cakaju na mna :))

Julinečka

Ahojte,tak uz som skoro v zavere stvrteho dna.
Vitaminy mi sice nevonaju,ale zvladla som to lepsie ako posledny krat.

Moika tie jablcka boli fakt super:)

bobulaAA

Klara77 uz ma to fakt nebaviiiiii uz ta vidiiim 28 krat a vzdy inom fore pod inym menom ale staaaaale ten istyyyy mail.Si fakt trapny alebo trapna.

klara77

Při rychlém hubnutí se mohou vytvořit vrásky, ale nemusíme se bát, protože regenerováním kůže syrovou stravou se vrásky brzy ztratí a potom vypadáme o 10 let mladší. Všechny jiné odtučňovací kúry jsou podvodem, protože původní hmotnost se velmi rychle vrátí.
Syrová strava je nejzdravější kúrou na obnovení a udržení krásy. Vnější kosmetické prostředky jsou klamem, protože nemají trvalý účinek a proces stárnutí kůže jen urychlují.
□ Vzpomínám si na dvě dámy, které se s úspěchem podrobily odtučňovací kúře masovou dietou a saláty. Aby si štíhlost zachovaly, pokračovaly s touto dietou i doma. Obě dostaly leukémii a zemřely.

atam

ahojte....poradte,co mam robit,ak som piaty den na diete a stale mam nafuknute brucho....dost ma to stve,potom mam pocit,ze nemam absolutny ubytok....

hello dolly

ahojte, ja som dnes spáchala menší prehrešok, skombinovala som v jeden deň dve bielkoviny, ale vôbec ma to ani neštve, snáď mi to neublíži.

dnes som si uvedomila, že posledné jedlo jem okolo 16tej a spať chodím až okolo druhej, takže medzi večerou a posledným jedlom mám 10 hodinový odstup, čo je strašne veľa.

moika

julinecka, ja som tiez vitaminky velmi nemusela, a teraz sa na tento den aj tesim :) Tieto dusene jablka dost zasytia, lepsie ako v surovom stave, a je to aj teple...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk