Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

moika

julinecka, ja si napr. udusim na vode jablka, pridam skoricu, hrozienka a za 10 minut je dobrota na svete :) nakoniec este polejem medom a za par minut niet ani stopy :)

Julinečka

Hellodolly vyskusam to s tou varenou zeleninou,znie to lepsie ako len ovocie cely den.
Vlastne som predtym nevedela,ze mozem aj zeleninu,myslela som,ze iba ovocie v vitaminovy den.
Dakujem;)

moika

ahojte kocky :)
kubalka, tak recepcnu by som zobrala ja hned, to by ma bavilo..tak si to vymenime, co povies?? :) Ved uvidis ako bude v praci, budem drzat silno palce, aby ste si so sefom padli do ocka :) Podla mna taku peknu recepcnu dlho nemali v hoteli :) Waw 200g dolu a to uz par dni nedietujes..klobuk dolu.
zunicka, blahozelam a tesim sa z 300g dolu..podla mna ti vaha tiez nestoji preto, ze si menis dni, to s tym isto nema nic spolocne. Zrejme si uz schudla dost a tvoje telo sa uz len tazko luci s nejakymi kilami a pomalicky pomaly dava dolu to co uz nie je ani potrebne davat dolu..inak to nevidim :)
Ja mam dnes uspesne za sebou bielkoviny, som toho zjedla viac ako inokedy, ale netrapim sa tym...citim sa skvele, kazdy ma chvali ako super vyzeram a to mi dodava obrovske sebavedomie :)
Zajtra mam skroby a ten den nenavidim, nikdy neviem co si mam uvarit. Rizota som uz objedena az az...asi skusim zemiakove placky :) Dostala som na ne chut :)

hello dolly

julinečka tak si sprav niečo varené v ten deň. zeleninka na pare, alebo varená zelenina. čo ty na to? ja by som inak tiež nevydržala vitamínový deň :)

Julinečka

Ahoy baby,tak aj ja som sa rozhodla pre tuto dietu.Dnes mam treti den a obavam sa toho vitaminoveho.Dietu som uz raz drzala a stroskotala prave na vitaminoch.Chybalo mi nieco varene a teple.

zunicka

jj,aj to je nieco,rada som aj tomu;)
No tak to je super,ze este aj menej mas a to nedietujes,fakt super.
Tak hadam si padnete do oka:)

kubalka

Nevadí, ale 3x300 je kilo takmer. Takže stále je to lepšie ako nič. A 300 g je takisto dôvod na radosť.

No, som strašne zvedavá, aký je ten nový šéf, názory na neho sa rôznia, tak uvidím, či si padneme do oka. Ešte som s ním osobne nemala česť.

Bez diéty sa mi zatiaľ super, už je to dnes 4.deň a zatiaľ som nepribrala ani deko. Dnes som mala na váhe dokonca ešte o 200 g menej:))

zunicka

nuz kubalka,ja ale po tom 12dennom stani idem dole tak 300g..teraz vynimocne to bolo kilo:)
Aha,no tak uvidis aky bude terajsi sef,ci to bude pohoda alebo nepohoda...
Halusky s bryndzou?Ahaaaa..ved ty uz nedietujes...som uplne zabudla:)))Ako sa ti teraz zije bez diety?

kubalka

Zunicka, v podstate ani na váhe nestojíš. Ja keď si tak spätne pozerám moje úspechy, zhruba každých 10 dní som dala dole kilo:) Tie prvé kilečká ani moc nepočítam, to bol možno len nános v črevách a odpadové látky.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk