Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

kubalka

Zunicka, nebola to zlá práca, ale veľmi závisí od šéfov, náš bol strašný puntičkár a mnohokrát sledoval ako komunikujeme s hosťami, akým spôsobom sa vyjadrujeme, samé nech sa páči, prosím, ďakujem a stále sa usmievať, vždy to teda nebolo ľahké. A hlavne, keď si nás potom zavolal "na koberček".

Tak super, že si to stihla včera cez obed, ja som vždy milovala atmosféru staromestských, chodili sme každučký rok. Je to pre nás niečo ako sviatok:)

Aký mám dnes deň?? Taký klasický:)) Ale ty si myslela na papanie, že? No, vitamínky určite nie:))Na obed halušky s bryndzou, takže som sa to snažila vykompenzovať aspoň ovocnými raňajkami.

Ja myslím, že ani to státie na váhe nebude prispôsobovaním si dní, ale proste tým, že pri každej diéte dôjde k určitému "nepohybu" hmotnosti. Potvrdia ti to aj všetky kočky, ktoré 90 dňovku dodržiavali bez prispôsobovania. U mńa by to možno tiež teraz nastalo, ale to sa už nedozviem, keďže som skončila skôr:))

zunicka

ahaaa,recepcna..no tak to je fajn robota,dufam,ze vydrzis dlho.
Nuz kubalka,sice len 12 dni ale predtym som 15 stala tiez na rovnakej:)
Ja som stihla ist na staromestske vcera aj cez obed,ked bol este hic..skoda,ze dnes je takto.
Ty mas dnes kubalka aky den?Ja vitaminy...cez vikend mame navstevu,tak som musela zasa prisposobovat..ale uz nerada prisposobujem,lebo si myslim,ze kvoli tomu stojim...

kubalka

Moika, áno vraciam sa na pôvodné miesto, len neviem, koľko sa tam udržím, zmenil sa majiteľ a tak. robila som recepčnú v jednom hoteli.. Tak to dúfam, že ma nespoznajú. Mňa by strašne bavilo robiť to,č o núkajú teraz tebe:)))

Zunicka, tak to ani nie je veľa, 12 dní stáť na váhe, ja som myslela, že sa ti to nepohlo aspoň tri týždne. Na staromestských sme neboli ani nepôjdeme, však v takej zime sa mi ani nechce. Keby bolo teplúčko, určite by sme šli, ale takto nemám chuť. Veď je teraz 10 stupňov, skoro som zamrzla cestou do obchodu a späť

zunicka

moika,tak ti teda drzim palce aby si sa spravne rozhodla a aby sa ti v novej pozicii - ak ju vezmes - aj darilo.
dudinka: mam 174cm, necvicim vobec.
hello dolly, taketo problemy mala moja kamoska a nakoniec jej zistili helikobaktera. Nechcem ta strasit,len si myslim,ze by si mala asi zajst ku doktorovi. Ak nechces ist k doktorovi,vyskusaj probiotika,tie davaju do poriadku crevnu mikrofloru -ale nie tie v jogurtoch a actimeli,tam ich je malicko. Ale napriklad toto -odkaz odstránený- .Ak vsak mas helikobaktera,tieto probiotika ti nepomozu:( To sa potom uzivaju nejake antibiotika.
kiarusenka:problemy co opisujes nemavam,tiez si myslim,ze by si mohla skusit probiotika..teraz tu vyzeram ako nejaka dealerka liekov:)))Ale verte mi nie som. Na hnacku zaberaju a zaroven upravia zaludok tieto www.probiofix.sk
Kubalka dik za pochvalu,na rovnakej vahe som stala 12 dni.Mas pravdu,fakt som sa potesila:)Kubalka boli ste na staromestskych? My sme boli na G-strinx a Polemicu. Bolo to super,hlavne polemic spravil super atmosferu.Na Horkyze Slize sme vydrzali len 3 pesnicky,lebo zacalo liat. Inak v jednom stanku na stvorcaku predavaju fantasticke kolaciky za 0,30Eur. Su okruhle ako medovniky,v strede maju lekvar a vlasske orechy,mnam:)
Kubalka,vodicak?Fiiha...tak potom povedz kedy nemam chodit po Ziline,aby som neutrpela uraz :)) Tak ty uz ides do prace...sa urcite aj tesis po troch rokoch,nie? A co robis vlastne?

moika

kubalka, ja sama sa tomu cudujem, ale akosi mi to staci, a vobec som nebola hladna i ked som jedla na vitaminky len 3 krat :)
A obrovske WAW, ze vodicak, no teeeda ...ty si sa s novou postavickou akosi rozbehla...ale je to super, len si ho urob, sa ti zide, hlavne ked mas aj male deticky. Ty uz ides do prace? Myslim, ze v praci ta ani nespoznaju aka kocka im tam pride. To sa vracias na povodne miesto? Alebo nieco nove?

kubalka

Dudinka, ja som vysoká 160 cm. Zo začiatku som cvičila cca 2-3x týždenne na orbitreku, potom som nejako poľavila, teraz si zacvičím tak jedenkrát do týždňa. Ja som práve s bruchom a pásom nemala nikdy problémy, u mňa bol problém boky a hlavne stehná.

kubalka

Dobré ránko všetkým.)))

Zunicka, ja som ťa ani nepochválila za kilečko dole:))) Si jednoducho super, musela si sa strašne potešiť po dlhom čase, však? Ako dlho si vlastne teraz stála na váhe?

Moika, si teda dobrá, jesť len 3x do dňa cez vitamínky. Ja som jedávala 5x a teda aj riadne porcie, až do prasknutia. U mňa banány boli takmer každodennou súčasťou. A hlavne cez vitamíny, vtedy som zjedla aj 3 za deň.

hello dolly, chcela som ti poradiť, aby si nejedla ovocie so šupkou, ale ty ho ani nejedávaš, tak tomuto fakt nerozumiem, čo sa s tebou deje. Dúfam, že si neprivodíš nejaké zdravotné problémy.

kočky, ja som sa rozhodla, že si idem robiť vodičský preukaz, od 1.júla nastupujem do práce, tak by sa mi to celkom hodilo.

atam

hellodolly:aj mne byva dost tazko,ked rano zjem najma jablko,pravdupovediac,ak sa da,odignorujem ranajky a davam si az obed....dnes som sa vsak ovociu nevyhla,mala som vitaminy,dala som banan,hrozienka,susene banany a som ok....skus aj ty nejake susene ovocie...
zajtra hura na bielkoviny a druhu stvordnovku,teda piaty den diety....dobru nocku

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk