Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

moika

no tak to potom fakt neviem cim by si to mohla nahradit a preco ti vlastne byva tazko...ja banany pocas diety nejem vobec, co som aj citala, vraj sa velmi neodporucaju ani..ja jem jablka, mandarinky, jahody, hrozno..

hello dolly

mne bolo zle doslovne zo všetkého jeden čas, ale najmä keď som jedla ovocie, zeleninu. pripisovala som to stresu. potom to bolo pár dní v pohode keď som začala jesť normálne a vynechala zeleninu a ovocie. no a teraz som začala odznova 90 dňovku, v pondelok som mala rošku pocit, že zasa mi je blbo, keď som zjedla na raňajky ovocie, ale hneď to prešlo, tak som myslela, že som si to iba nahovorila. no dnes vo vitamínový deň mi zasa nebolo bohvieako. jem prevažne banány, lebo sa mi zdajú také neutrálnejšie a dnes som mala aj jahody.

moika

a byva ti tazko na zaludku len doobedu? a pocas dna ked mas napr. bielkoviny sa to potom ukludni? a ake ovocie jedavas?

hello dolly

ovocie má ten istý účinok. preto som aj prvý krát prestala s diétou, lebo som nemohla jesť žiadne ovocie/zeleninu bez toho aby som nemala podráždený žalúdok. už mi bolo fajn a dnes som zase mala ten istý pocit, ale snažila som sa piť veľa vody a nejako to prešlo.

ale povedala som si že ani za frasa nepovolím nezjem nič iné, ja už naozaj chcem vydržať :)

moika

hello dolly, tak to zvlastne, ked si mala aj varenu zeleninu. Lebo mna aby nebolel zaludok, tak tiez si davam nieco varene, teple, potom sa citim lepsie, a som aj plnsia. Uvarim si zeleninu, a robim si dusene jablka na vode, je to ovela lepsie ako len tak jablko jest. A predtym si jedla len surovu zeleninu a ovocie? Skus mat nabuduce len varene vsetko a uvidis ako ti bude. Treba skusit co ti najlepsie vyhovuje. A ked jes pocas ostatnych dni na ranajky len ovocie, vtedy je zaludok v klude? Mas problemy len na vitaminky?

hello dolly

ahoj moika. doobedu ovocie, naobed varenú zeleninu, lebo potrebujem niečo teplé a večer surovú zeleninu. a vody pijem až až.

hello dolly

zunicka, ja mam dnes vitaminovy den a zasa mi bolo zle, zasa ma bolel zaludok :( potom to nejako preslo, ale uz som mala doslova strach vecerat. ja uz neviem ci si to iba nenahovaram...

dudinka

ahojte,mohla by mi zunicka a kubalka napisat ake ste vysoke a či cvičíte?moja problem partia ja brucho a pás dookola.inak ruky nohy a zadok je v pohode.len ten balon namiesto brucha:((

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk