Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

moika

zunicka, stale vaham ci to miesto zoberiem, i ked je tam vela vyhod, ale aj nevyhod..ale tak hovorim si, ze ktora funkcia ich nema na druhej strane ?? Zo zaciatku to bude tazke, kym na vsetko pridem co a ako..este tam bude trosku aj jazykova bariera, ale to snad rychlo prekonam :) Inak ti zavidim, aj ja chcem tolko schudnut...ved ty uz musis byt kocka, stihlulinka ako lan ...
Ja mam dnes vitaminky a uplne bravurne ich zvladam...na ranajky som mala jablka a mandarinky, co nezvyknem kombinovat, ale pohoda...na obed som si urobila zeleninovy salat a na veceru planujem dusene jablka so skoricou...mnamky, uz sa tesim :)) Inak ja nezvyknem jest viac ako 3 krat za den ani na vitaminky, neviem preco, asi som si uz zvykla jest len 3 krat za den...a ak ma naaahodou pochyti zravost, tak si dam bud lyzicku medu alebo susene hrozienka. Vazit sa nebudem, lebo ako kazdy uz vie, moja vaha ja naprd. A v meste sa mi nedari objavit digitalnu :( Takze sa budem vazit az ked ju kupim ...snad za potom nezlaknem :)

atam

zunicka:ja som sa este nevazila,mam to v plane zajtra rano,ale ja fakt neviem....ved prave,citam si tu tieto prispevky a uz kazda zaznamenala nejaku zmenu...

zunicka

atam mozes jest akekolvek susene ovocie aj oriesky.neboj,nepriberies z nich.
Atam ani si neschudla vobec nic na kg?Ja som po 4 dnoch mala dole trochu viac ako kilo...ale to bude tym ze som predtym zadrzovala vodu,tak som sa pekne odvodnila.

zunicka

moika,mas pravdu,robit supervizorku ma len same vyhody,urcite to zober,bude to pre teba pekna prilezitost a aj peniazky navyse na obnovu satnika:))
Veru moika uz som pod 63kg,takze uz som v podstate spokojna:))

zunicka

chudnuca girl:nepokazis tym nic...urcite kvoli tomu nebudes priberat,mozno len chvilu stagnovat,nepojde to dole tak rychlo.Kolko chces vlastne zhodit?

atam

ahooojta dievcata!!!bola som v meste,tak mi doobedie ubehlo ani neviem ako a bez pomyslenia na jedlo,mala som v kabelke hrozienka,tak som si ich dala,teraz som zjedla banan a vypila pohar dzusu.Vsak nic nepokazim ani inym susenym ovocim???Akurat som dnes akosi pozabudla na pitny rezim,tak to teraz musim dohnat....
Chudnucagirl:dnes mas vitaminy,tak co papas,dnes toho asi vela nenakombinujes,vsak?
Inac,ja po styroch dnoch nebadam ziadne zmeny,ako ste na tom boli vy???Asi je to skoro,vsak,aby som cosi podobne,ako je ubytok vahy alebo centimetrov,pocitovala uz dnes....hm...tak idem dalej...

moika

kubalka, je pravda, ze su tu obchody, v ktorych sa da super nakupit, ale to su skor butiky a tam je to neskutocne predrazene :( Cinany tu sice nemame, ale su tu podobne obchody, ten tovar je ovela lepsej kvality ako u nasich cinanov samozrejme, a velmi lacny...len nie vzdy maju taky skvely tovar a nie vzdy sa mi tam vsetko paci. Ja najradsej nakupujem doma na Slovensku. Len akosi som na to tentokrat nemala vela casu :( Nabuduce si musim vyhradit aspon 2-3 dni len na nakupovanie :)

kubalka

Moika, hm vždy som si myslela, že v Anglicku a v Írsku by sa dalo pekne a moderne obliecť. Tam predsa nie sú žiadne číňaky, či áno?

moika

kubalka, ono je stale na mne co zhadzovat, tomu ver...hlavne tie problematicke partie, tie neviem akosi zmensit.
Tunicku by som si hned kupila, len tu v irsku take pekne nic nie je, teda ja aspon tu nic take neobjavila :(

kubalka

Ahojte:))

Moika, tričko XS, je na tebe ešte čo dávať dole? No zadok, stehná, to poznám, to je aj moja parketa. Naozaj si toho nepojedla až tak veľa, ja som skutočne na uhľohydrátové večere doslova žrala, všetko čo som si tri dni odopierala, na štvrtý som dobehla. A po UH mi pravidelne išla váha dole minimálne o 500 g. Nikdy sa mi po nich nezvýšila, skôr sa mi zvykla zvyšovať po bielkovinách a aj vitamínoch. Tiež mi to stále nie je jasné, ako vlastne telo reaguje na túto diétu, a ako to funguje, keď po takomto dni som vždy schudla a cez vitamínky to bola bieda, len ovocie a zelenina a na druhý deń som vážila viac..

Moika, nič ti nebráni kúpiť si tiež nejakú krásnu tuničku, teraz ich je na výber až-až. Ja by som takýto výstrih nemohla mať, pretože moja hruď teraz vyzerá ako "pristávacia letisková dráha".

Zunicka, ďakujem za ďalší super tip na príjemné posedenie, ja toho teraz až tak veľa nepoznám, málokedy sa niekde od detí dostanem.

Chudnuca girl, myslím, že nerobíš nič zlé tvojim kombinovaním jedál, ja som tiež tak občas jedla, hlavne po 1.mesiaci. V prvom mesiaci diéty som dodržiavala rozpis presne - čo obed to večera. Ja si myslím, že každý si tak trošku diétku prispôsobí sám sebe, ja som napr. nikdy nejedla počas diéty len 3x denne, vždy som musela niečo jesť aj medzi jedlami, aspoň ovocie a zeleninu.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk