Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

moika

chudnucagirl: ja som takto predtym obcas jedla, ked sa mi ju nedalo dodrziavat. Podla mna tym nic nepokazis...len kila nepojdu dolu tak rychlo ako keby si ju drzala striktne...Ja to chcem takto drzat po 90 dnovke, pripadne ked uz budem mat svoju vytuzenu vahu :), tak prejdem na taketo kombinovanie potravin..

moika

ahojte :)
na dnesny den sa tesim...vitaminky :))
zunicka...zatial supervisorku nerobim, lebo cakam na vyjadrenie majitelky..ale uz ma aj tak moja veduca zauca do tajov sefovania, tak uvidim ako sa to vyvinie. Bude aj odo mna zalezat ci to zoberiem alebo nie. Stale sice vaham, bo to nie je med lizat. Ale je to obrovska sanca dostat sa vyssie v kariere a aj do buducna by som si mozno lahsie nasla nieco ine, ked uvediem ze som robila supervisorku. A mala by som mat aj vacsie peniazky, co kazdeho potesi :) A hlavne sa este viac zdokonalim v anglictine, co chcem asi tak najviac :)
Inak aj som tak vcera rozmyslala, ze ved som toho az tak vela nezjedla, ved kubalka bola v tomto smere najlepsia...ja mam od nej este daleko..ved ta toho dokazala pojest v UH den a kila jej isli dolu :))))
zunicka, ty mas opat kilo menej? blahozelam. este nemas svoju vytuzenu vahu? inak ja tiez neviem ako tato dieta funguje..tiez som predtym nejaky cas stala a zrazu kilo dolu z vecera do rana :)

chudnucagirl

zunicka: Takze tym nic nepokazim jedine neschudnem 15kg ale len 10 nie?Ja nemiesam v jeden den dokopy skroby a bielkoviny,ale ako som napisala ak mam na obed maso,vecer si dam syr.Robim to zle?Teda zatial to tak nerobim a dnes amm ovocny den,ale cchem to tak robit,aby som sa potom nebala,ze nejake kila priberiem naspat.

zunicka

no baby,ja to uz asi od 30teho dna robievam tak,ze na veceru nemam to iste ako na obed. Ked mam na obed zivocisnu bielkovinu na veceru si dam kludne rastlinnu. Robim tak preto,ze som na zaciatku dost schudla a chcem dokoncit 90DD ale s tym ze nechcem schudnut 15kg..takze kvoli tomu som sa tak rozhodla.Ak chce niekto schudnut vela,tak by mal presne dodrzovat zasady.
Udrziavacia dieta je skor takato:
Obed-Skroby , Vecera-Bielkoviny
Obed-Bielkoviny, Vecera-Skroby
Obed-UH, Vecera-Bielkoviny
Obed-Bielkoviny,Vecera-UH.
Tiez si nemyslim ze by sa dalo hned pribrat ked zacne jest clovek inak..skor ide o to sa neprezierat a potom si myslim,ze to bude uplne v pohode..ale o tom nam bude referovat kubalka.

hello dolly

chudnucagirl, tak to musíš informovať, či chudneš, lebo podľa m viacmeňa to má dosť podstatný význam, že večer sa má jesť to isté čo na obed a nekombinovať v jeden deň napr. rôzne bielkoviny, alebo ďalší deň rôzne škroby. tento princíp kombinovania je potom tuším v udržiavačke počas ďalších 90 dní a tam už ide o udržanie, nie o chudnutie. čo ty na to zunička? ty to máš naštudované, tú udržiavaku, nie?

atam ako sa zatiaľ darí? zvládaš ovocie?

chudnucagirl

zunicka:
Ako som si prisposobila dietu?Jednoducho ak mam napr.bielkovinovy den,tak si dam na ranajky ovocie,na obed rybu so zeleninou a na veceru si dam jogurt,alebo syr so zeleninovym salatom.V skrobovy den na obed rizoto a na veceru si dam uvareny zemaik v supke atd.
Chapes ma?Takto som sa rozhodla stravovat preto,lebo sa bojim,ze ked schudnem po 90 dnoch a zacnem jest nejak inak,tak priberiem.

zunicka

chudnucagirl:za 7 dni urcite schudnes..ja som za prvy tyzden dala dole 2kg.
Ako si si prisposobila dietu?pribliz to....

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk