Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

janina_22

k tej ryži ešte.... ak mám chut na niečo exotické, tak niekedy dohodím k tej kukurci aj ananás z konzervy, alebo cherry paradajočky :)

janina_22

lenka, ak ti nechutia olivy, tak ich tam nedávaj... hlavne tá kukurica je doležitá, ja ked nemám olivy, tak jem iba ryžu s kukuricou....ak to nechceš mat fádne, tak podla svojej chuti a fantázie tam ešte niečo dohod :)

lenka007

dakujem janina 22 za napad,nie ten recept s ryzou som nevidela-ale ja nemam rada olivy tak neviem cim by som ich nahradila

janina_22

lenka nemáš za čo, je mi cťou....:) si si zapísala tú ryžu s olivami a kukuricou? no pyré je niečo podobné ako pretlak, neviem aký je v tom rozdiel, ale jedno viem, že je to podstatne zdravišie ako pretlak, lebo je v papierovej krabičke static.zlacnene.sk a nie v konzerve. (konzerva uvolňuje z vnútra bisfenol, čo veľmi škodí zdraviu) ako konzerva raz za čas v pohodke, ale ja si tú omáčku dosť často robím...inak ak nemáš to pyré, tak kúp tri paradajky nakrájaj a podus trošku vody, ochuť a máš(ak ti vadí šupka z paradajok, tak ich predtým napar a olúp šupku, ja to nerobím)

lenka007

ahoj janina22 aj ja ti dakujem za recept aj ja som si ho zapisala ale co je to paradajkove pyre????nezijem na slovensku takze neviem co hladat???ako nas paradajkovy pretlak alebo uplne ine???

lenka007

ahoj siwonka aj ja sa pripajam ku gratulaciam je to pekny vysledok,uz sa neviem dockat kedy mi budeme mat aspon polovicu za sebou-dnes mame treti den:-)ale ide to,pocuj aj si nieco cvicila alebo nie???aco take ak ano????pekny den

janina_22

dík Helus, som rada, že nesklamal recept :) ja som vravela, že je to chutné, ja už sa teším na škroby, zase si urboím, lebo si mi chúťky narobila :D :D :D inak, ako budete riešiť sviatky a šunku syr a podobne :D do kelu, idem domov a tie 4 dni bude navarené to, čo každú veľkú noc, fajna šunka, syr...no som zvedavá, či odolám neskombinovať :D

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk