Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

zunicka

moika,tak z teba je nova zena...novy uces,urcite si aj schudnuta trochu,lebo ta predch.dieta musela predsa len dat nieco dole.Tricko xs...fuuuha...
Ja mam dnes o kilo menej ako vcera a to som si myslela ze stojim na rovnakej vahe..je to haluz..clovek ma tyzden stale rovnako,potom pol kila menej a na dalsi den kilo dole..vobec nechapem ako tato dieta funguje,co sa vlastne odohrava v organizme...
Moika a robis toho manazera?
Myslim,ze vcera si toho az tak vela nepojedla..ved kubalka by ti o tom vedela rozpravat:))))

atam

ahojte,tak aj ja mam po UH dni,zvladla som ho,mala som cestoviny a na veceru musli tycinku a detsku vyzivu s trochou ovsenych vlociek...

chudnucagirl

Baby preco mate vycitky,ze zjete viac ako by ste mali?Po 90 dnovej diete sa budete vzdy kontrolovat aby ste nahodou nezjedli namiesto 4 kuskov susienok 10?
Myslim si,ze ak sa budete 90 drasticky obmedzovat,tak po 90 dnoch priberiete vseko naspat.Aspon ja sa snazim si tu dietu upravit tak,aby som sa tak mohla v pohode stravovat dalej.

moika

kocky, dnes som to asi prehnala :( nezvyknem toho tolko zjest...ale dnes neviem ci som mala pasomnicu ci co, no ale fakt som toho pojedla pozehnane :(
na ranajky som mala 2 jablka. Na obed som si urobila pizzu a zjedla som 3/4-te plechu, co je u mna vykon, lebo vacsinou zjem len 2-3 kusky a mam dost. A na veceru som mala jablkovy kolac, ale zjedla som asi 5 kuskov a k tomu este Deli cokoladku malu, a kocku cokolady a vypila kavu ...som teraz hrozne plna :( Uz teraz sa tesim na zajtra, na vitaminky :))

moika

dudinka...ved to je super uspech 2 kg za 10 dni, blahozelam :)..toto forum je fakt super, aj mne dost pomaha,a aj ked som porusila niekedy dietu, tu som nasla kamaratky, ktore ma vzdy podrzali a podporili, aby som to nevzdala a isla dalej. Ja obcas cvicim, ale fakt len obcas..ale viem, ze vela zien ked dietu drzalo tak necvicilo a aj tak isli kila dolu.

dudinka

ja som hrozne leniva čo sa týka cvičenia,nedokážem sa prinútiť,tak keby mi niekto napísal,či to ide aj bez toho.

chudnucagirl

Ja som si dietu prisposobila viac k svojmu zivotnemu stylu a aby som ju mohla drzat prakticky stale.
Zatial sa tak stravujem len 3 den,a vazit sa chcem v nedelu.
No osobne pochybujem,ze nieco za 7 dni schudnem.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk