Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

chudnucagirl

dudinka: Ja si myslim,ze to je super uspech.Vazis malo,takze nebudes asi chudnut tak rychlo ako niekto kto ma 90kg.
Drzim Ti palce.

dudinka

mám 30 rokov,160 cm,a na začiatku som vážila 64 kg.som rada že som objavila toto diskusné forum,lebo mi to pomáha nemyslieť na jedlo ked čítam vaše príspevky.teším sa z vašich úspechov a dufam ,že sa tiež budem moct čoskoro pochválit nejakým úspechom.

moika

ahojte kocky:)
kubalka, tak ty si nam uz skoncila ako citam...ale musis vyzerat uplne uzasne, tisko zavidim, lebo tebe to islo tak krasne lahucko dolu. Inak ta tunika je kraaasna, ja by som taku prijala hned, aj s takym vystrihom :))
zunicka, ty uz mas tiez pekne dolu..neviem ci uz by aj nestacilo :))
Ja mam dnes UH..na obed som si upiekla pizzu...je uuuuzasna, zjedla som 3/4 plecha, co je na mna fakt vykon...a na veceru som si upiekla jablkovy kolac ..uz sa nanho velmi tesim :) zatial som sa nevazila, pockam si az po vitaminkach, ci vobec nieco islo dolu. Ak aj nie, tak ma to asi uz ani nevytoci, mne hrozne vyhovuje toto stravovanie, najviac ma mrzi ze doma sa mi nedalo dodrziavat :( Inak v praci pocuvam same chvaly ako super vyzeram a moj novy uces :) tak sa tesim..doma som si dala stiahnut moju tmavo hnedu farbu a hodila bledsiu hnedu a do toho melir...mam to take ine..neviem si sama na seba zvyknut, lebo som stale nosila tmave farby s fialkovym a gastanovym odtienom :) A mam ich aj kratsie asi o 10 cm..vraj som taka ina :)) Doma som si kupila v NewYorkeri tricko bez rukavov a musela som si zobrat velkost xs co som necakala a dost ma to potesilo :) Len moj problem su stale zadok a stehna :(( Musim zacat i cvicit nejake tie cviky, aby som ich nejako zmensila. Aj som si priniesla z domu jedny nohavice, ktore sice obleciem, ale su mi straaasne tesne, tak mam aspon motivaciu :)

zunicka

Veru 13eur a normalne dlhe pekne rifle. Mna tiez dnes odradzalo to pocasie,ale predsa len som sa bola najest v meste a som rada,lebo som bola aj v tom tescu nakupit nejake potraviny na nasledujuce dni:)Ked mas doma babku tak parada,mozes si ist nakupit alebo zajst vecer s manzelom na "rande".Dobra a pekna kaviaren je aj pri lesoparku,vola sa Varesina. Je to v tych novych bytovkach Rezidencia Lesopark. Da sa tam aj parkovat a maju tam aj posedenie vonku.Maju kopec kolacikov, aj belgicke pralinky,kavu,cokoladu,caje,miesane drinky,zmrzlinove pohare...a je nefajciarska,takze aj s detmi ta mozete niekeyd ist.Maju tam kutik,kde sa da kreslit a hrat...

kubalka

13 EUR??? Tak to je naozaj super cena. Keby bolo krajšie počasie, hneď by som sa tam vybrala. Máme tu babku, tak by aj malých povarovala, len sa mi nechce do takéhoto počasia.

Vidíš, a ja som si zas nevšimla tie šampiony. Tiež vychádzajú za super cenu. Inak tie melony sú za túto cenu aj v Lidli, ale neviem aké sú, keďže tam musíš kúpiť iba celý....

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk