Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

zunicka

ahaaa...tak ta je krasna..no asi sa tam skocim pozriet.
Tak ten obchod kde si nebola uz tak dlho chod isto pozriet,tie moje rifle stali 13eur,co je super cena:)
Hm bola osm dnes v tescu ale melony som si nevsimla,sla osm na sampiony,dnes chcem na veceru spravit zapekane so syrom a akurat mali krasne velikanske ake potrebujem a cena ze 44Sk,tak som zobrala vyse pol kila:)

kubalka

Zunicka, našla som podobnú fotku tej mojej tuniky, takáto tyrkysová, s kvetmi, akurát to čo je tu lesklé mám ja z drevených korálok:)) -odkaz odstránený- A ten výstrih nie je taký hlboký:)) Takýto by som ja nemohla mať.

kubalka

Zunicka, v tescu majú melony po 0,59 EUR. A sú výborné:))) Cena je štvrtinová oproti trhu, tam ich majú za 2 EUR/kg

kubalka

Bože, ja píšem ako hotentot. Chcela som napísať, že v tom obchode som naposledy kupovala pred dvoma rokmi a naposledy som tam bola pred rokom. Bez nákupu...

kubalka

No jasné, že teraz to už nebudem s prejedaním preháňať. Samozrejme, tie sladkosti si nedokážem odpustiť, ale množstvo nejak nemienim skresať, myslím, že tie dva-tri koláčiky, dvakrát do týždňa mi neublížia.

kubalka

Zunicka, fotku nemám, ale odfotím ti ju a pošlem do mailu. Len teraz máme foťák v oprave. Už druhýkrát počas záruky:(((
Táto má číslo univerzálne, takže v pohode aj na plné žienky, aj na štíhle:)))

Ten obchod poznám, naposledy som tam bola pred dvoma rokmi:)) Kupovala som si tam rifle po pôrode:)) Dlho som tam nebola, asi rok. Presne si pamätám, ako tam mali pred rokom fakt nádherné riflové 3/4, ale žiaľ maličké číslo a ja taká slonica som ich nenavliekla ani po kolená. Teraz by som ich možno aj zapla...

zunicka

kubalka:)))tak ale teraz uz zrejme na to pojdes trosku s rozumom...i ked mozno to bude trosku zvadzat aj k tym sladkostiam,ked budes vidiet ze vaha nejde smerom nahor:)

kubalka

No vidíš, ani sa nemusíš držať na uzde a vieš sa zdravo stravovať. O mne sa to teda pred diétou povedať nedalo, ja som sa fakt prežierala od rána do večera, málokedy som obedovala, pretože som vždy namiesto obeda do seba nahádzala dobošky, termixy, zmrzlinu....Akurát som predtým normálne raňajkovala, nejaké to tmavé pečivo, zelenina, syr, prípadne jogurt. Ale ostatné bolo hrozné...

zunicka

kubalka,kludne napis na ten email aj skor..niektore veci co tu preberame by mozno boli lepsie mailom:)15eur je super cena...si ma navnadila..nemas fotku tej tuniky?ake cisla si teraz kupujes?A rifle ake cislo si skusas?
ja v cinakoch tiez nekupujem,nezdaju sa mi tam kvalitne tie veci.I ked je pravda,ze niektore aj znackove obchody maju veci co su po dvoch vypratiach zmolkate...
Inak rifle pekne som si kupila v tom obchode co je na trznici,tam ako zacina ta pasaz je vchod do obchodu kde je kopec rifli,neviem ale ako sa vola..maju tam aj znacky rifli ako IKO, Lotus Clone a tak..tie sa daju v butikoch kupit dvakrat tak draho ako tu....

kubalka

Ešte k tomu skúšaniu, táto pani tam má vlastne taký záves(skúšobnú kabínku), akurát bez zrkadla, ale to ti podá, keď sa oblečieš. Takže celkom v pohode. Ja to niekedy zvyknem urobiť aj tak, že idem do toho obchodu pri trhu, vyberiem si tam niečo, že chcem vyskúšať a vyskúšam aj tú vec z trhu. V kľude a pohodlí...

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk