Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

zunicka

Nie vychudnuto nie..to by som musela mat 55kg aby som vyzerala vychudnuto:)))Este z brucha trochu chcem dole a zadku,uvidim ci to pojde.
No ja v podstate tiez verim ze sa neda pribrat,ja som sa vzdy stravovala tak v pohode,neprezierala som sa,jedla som hlavne lahke jedla,co nezatazuju zaludok..akurat to sladke som jedla mozno castejsie ako by som mala:)

kubalka

Ďakujem za email:)) Potom napíšem. Bude to ale až o dva týždne, vtedy má manžel narodky.

Tunička stála 15 EUR. Je krásna, zaväzovanie má okolo krku, ale nie obyčajné, ale spredu to vyzerá ako korálky:)) Ľahučká, letná farebná látka.

Inak som pobehala aj všetky číňaky ale majú tam hrozné veci, skúšala som aj rifle, len sa mi nič nepáčilo. Ja si tam akosi neviem vybrať, skôr ma lákajú takéto obchody a majú tam aj celkom fajn ceny, keď sú výpredaje.

No, Moike sa to určite podarí, aj keď sa mi zdá jej cieľ moc prísny, pretože je o dosť vyššia odo mňa a váhu chce mať len o nejaké kilečko väčšiu ako ja. Moika, pozor, aby si si potom nekupovala vecičky v detskom obchode:))))

kubalka

Zunicka, a chceš vyzerať vychudnuto? Ja som tiež najskôr chcela prejsť na udržiavačku, ale som presvedčená, že to ani nie je treba, keď sa človek nevráti k pôvodnému stravovaniu. Neboj, veď ťa ešte čaká zopár dní do skončenia diétky, to sú nejaké tri týždne aj čosi a dovtedy už aj ja budem vedieť čosi viac, ako to vlastne funguje pri normálnom stravovaní..

zunicka

ooo,narodeniny,to je fajn prilezitost.Tak potom ma informuj,ze ako bolo.Napisem ti moj email:zunicka(zavinac)gmail.com
Tak to som rada,ze tie biele rifle su take uzasne...tesim sa moc moc s tebou.Este dufajme,ze aj moike sa podari to co si zaumienila.
Hej v trolle zvyknu mat pekne veci..ale zlacnenych je len par a akosik ma nic neoslovilo.V orsay si sem tam nieco kupim..mam odtial tie cierne gate co som min.tyzden pisala. Dnes sa tam pojdem o pat pozriet,chystam sa do Carfuru,lebo ta maju v akcii ryzovy hrniec,tak si ho chcem obzriet.
A kolko stala ta tunika?take veci mam rada.ale tam sa to asi neda ani vyskusat,ze....

zunicka

Kubalka,no miska je trochu zvelicene-k idelanym mieram mi este co to chyba:)))Vyzeram tak akurat...nie som vychudnuta,vyzeram tak normalne. Udrziavacku nechcem preto ze by som este chcela schudnut,ale skor si udrzat to co mam..trochu sa bojim,ze by osm pribrala.. i ked ked som si to tak zrekapitulovala,tak v podstate som pribrala od skoly kazdy rok 1kg..co zase nie je az take strasne priberanie...:))Uvidim este ako sa budem stravovat,toto ma celko bavi,lebo na kazdy den mam plan co budem jest:))

kubalka

Zunicka, ešte nie, ale chystám sa v dohľadnej dobe:))) Manžel bude mať narodeniny, tak si chceme ísť posedieť. Zlákam ho do le jour.

Tak tie 3/4 sú mi teraz úplne super. Fakt v nich dobre vyzerám, bože to som si tak dávno nepovedala. Biele nohavice boli pre mńa maximálne tabu. Ja som vždy nosila len tmavé, trebalo predsa zoštíhliť zadok, stehná, boky. A aj tak mi to tmavé oblečenie nepomáhalo:)

Ja som bola včera tiež v meste, stála som aj pred dverami Trollu, ale potom som tam nevošla, lebo som stretla jednu známu, zakecala sa s ňou a aj som zabudla, že som chcela ísť do obchodu. Nemali tam nič pekné? Tam zvyknú mať celkom fajn veci. A vraj aj v Orsay je výpredaj. Tam si tiež veľa kámošiek kupuje, ja odtiaľ nemám zatiaľ nič. Včera som si kúpila krásne tričko na trhu, je to vlastne taká nazberkaná široká tunička, krásne sedí. Sranda, že teraz keď som schudla, tak nekupujem len veci na postavu, ale už aj také pohodlné a voľnejšie:)) Asi som šiši.

zunicka

Kubalka,este si nebola v le jour? Ozaj v meste v obchode Troll uz maju nejake zlavy,ale ja som si nic nevybrala...
A ako biele rifle 3/4tove..tie su ti teraz uplne suprove ze?

kubalka

Zunicka, veď máš pred sebou ešte skoro mesiac. Tých 63 dosiahneš určite, to si ver!!
Dnes som raňajkovala celozrnný rožok s jogurtom, ale niekedy si dám určite aj ovocné raňajky a tak. Podľa potreby a čo bude telu vyhovovať. Určite mi tie dve kilá nebudú vadiť, pretože to podľa mňa bude spôsobené väčším obsahom v črevách a ak sa nepohnú cm, tak mi to naozaj neprekáža.

Tak predsa sa chceš dať ešte na udržiavačku? Neviem, nestačí ti ako teraz vyzeráš? Veď už nosíš 36 nohavice, musíš mať postavu ako misska pri tvojej výške:))

zunicka

ahoj kubalka,no prosim pis tu tvoje skumania...ze ci stojis,chudnes atd...ranajkovavat budes normalne alebo ovocie?
Je super,ze si uz taka spokojna..teraz mozes jest co chces,ked by ti nevadilo pribrat zo dve kila...
Ja sa chcem tiez asi dostat do stavu,ze by mi nevadilo potom pribrat tak kilo:) Takze chcem ist asi na 63-62....ale za tych par dni co mi ostava do skoncenia neviem ci sa mi podari:))
Ja prave rozmyslam po skonceni ist este na udrziavacku...hm

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk