Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

kubalka

Chudnucagirl, schudla som za 58 dní 8 kg aj čosi, chudla som zo 60. Nebojím sa priberania, pretože sa už nebudem prežierať, ale zdravo stravovať, hoci nie podľa zásad 90 dňovky. Sama som zvedavá, ako to pôjde, ale neverím,že začnem rapídne priberať. Možno pôjde hore kilečko, dve, ale to mi nebude na škodu. Mám 28 rokov.

Hello dolly, jasné, že sa budem hlásiť aj naďalej. Rada s Vami pokecám, ste super baby. Pohybu mám naozaj dosť, drobci mi moc posedieť nedovolia. Toľko pohybu som za môjho života teda ešte nemala:)))

hello dolly

kubalka tak sa priebežne hlás a daj vedieť ako pokračuješ, či nepriberáš nazad, aby sme vedeli čo nás čaká a čoho sa máme po dskončení 90 dňovky (ak sa k tomu dopracujeme :)) vyvarovať. podľa mňa tebe to tak dobre spaľovalo aj preto, lebo máš neustálypvinný pohyb, okolo tých svojích drobcov, tak vydáš veľa energie ;)

kubalka

Pekný upršaný dník, kočenky moje:))

Zunicka, áno končím, strašne som chcela pokračovať a dokončiť 90 dní, dlho som uvažovala, či pokračovať alebo nie, ale takto som sa rozhodla a myslím, že správne. Baby, je to krásny pocit, vyzerám fakt veľmi dobre, hoci by mi možno dve kilečká navyše prospeli. Ale viac určite nie:))))))
Ako sa budem teraz stravovať? určite nie ako pred diétou, to by boli posledné dva mesiace v mojom živote úplne bezpredmetné a to v žiadnom prípade nedovolím. Začínam jesť normálne, raňajky, obed, večera, medzitým ovocie a zelenina. Klasické porcie, žiadne vrchovaté taniere ako počas 90 dňovky. Raz, dvakrát do týždňa určite aj sladké, bez toho by som ja nebola.

Takže ty zas stojíš? Tebe to išlo strašne rýchlo dole na začiatku, čo som ja obdivovala, u mňa to zas taká rýchlovka nebola. Ale zas som chudla rovnomerne a prakticky stále, viac ako 3 dni som na váhe nestála. Koľko chceš ešte schudnúť?

Zuzanaka, ďakujem:))) Poteší ma každá gratulácia a ten super pocit si stále užívam. Ja takisto diéty neuznávam, pretože sú pre mňa strašne kruté a moc obmedzujúce. toto je jediná,ktorá nič nezakazuje a naozaj u mňa o obmedzovaní nebola ani reč. Keď som bola hladná, kľudne som zjedla aj medzi jedlami balík hrozienok, oriešky, hocijaké ovocie, niekedy aj musli tyčinku. A išlo to dole tak hladko, že ešte stále si myslím, že snívam.

Karolína, blahoželám k strateným kilečkám:))

Enka, konečne si zas ukázala:))) Neotravuje ťa počítanie kalórii? Aj si jedlo vážiš?

cica mica

uz ste trapni s tym freshfoodom. pal do kelu, nikto tu o to nema zaujem, ani ked to sem pridas 5x denne pod inym nickom

karolina888

mam dole 3 kg za tyzden :-)

bingo

surova strava je najidealnejsia
pozrite si rawfooddiet club
chudnem a nic ma to nestoji dokonca nehladujem :-D

freshfood.sk

atam

zunicka,ja mam len o 2 cm viac a vazim o 6 kg viac ako ty,ved hovorim,mensi slon....ktory si den diety???a kolko si uz isla dole????asi si uz o tom pisala,ale unika mi to...

atam

zunicka,rifle 32 a inac cislo 40,niekedy aj 42,zalezi od strihu....ja viem,je to ako na mensieho slona oproti tebe...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk