Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

zunicka

atam...no zase az taka chuda nie som...mam teraz 63,9kg pri 174cm vyske. Asi to bol taky strih,ze mi sedela aj 36ka. Mam tie iste doma 38cky co som si kupila v decembri,teraz su mi uz velke:)

zuzanaka

martinkokl toto mi neda nereagovat! Akym pravom takto usudzujes? No a co ze som odporkyna diet? To neznamena ze som odporkyna zdravej vyzivy a stravovania, jednoducho diety nuznavam a hotovo! Nech sa kazdy radsej hybe, cvici, a nie lenivo sediet doma a papat delenu stravu alebo dietu. No a co ze sa mi tento pristup nepaci. Som podla teba uboha? Chod niekam!

All: Aj napriek tomu ze nemam rada diety,rada si precitam o nich a komu sa co vdaka nim podarilo. Ked je rozumna dieta a nejedna sa o tryznenie organizmu, tak preco nie? Obdivujem pevnu volu tych ludi, ja by som ju nemala. Tato konkretna prepracovana dieta ma zaujala, aj ked sa k nej nikdy neodhodlam (poznam sa). Aj tak si rada precitam uspechy ludi, ktori ju drzia. A asponn pri nej nestratia zdravy usudok, ze kubalka. Gratulukem ti k vysnenej postave!

zunicka

atam,ja mam dnes bielkoviny,takze prave rozmyslam ci si upeciem kuracie stehna alebo ugrilujem rybu...neviem:)
Vitaminy nie su zo zaciatku jednoduche...ale skus vela pit,niekedy clovek nie je hladny len sa potrebuje napit..a priprav si susene ovocie a oriesky,to ti pomoze ked budes mat na nieco chut:)

zunicka

enka4 ahoj!takze si sa dala na pocitanie kalorii. Tie mensie saty to je riadne povzbudenie,tiez som si min.tyzden kupila 36ky nohavice,tak som sa vytesovala:))Tak drzim palce,nech sa dari aj nadalej!

atam

tak ok s tou vecerou...a co ty,co budes dnes mat dobreho???
bojim sa zajtrajsich vitaminov,v robote budem mat volno a tak sa mi zda den podstatne dlhsi,ked som doma,musim si vymysliet program na cely den....pomoooc

enka4

ahjte kocky, zunicka , kubalka , moika krasne vas pozdravujem, som tu poriadne dlhej dobe.vidim ze sa s dietou drzite dobre a ste vytrvale.ja som si to troska upravila, citala som par clankov o zdravej strave.v podstate si dodrziavam stale ovocne ranajky a snazim sa tu strukturu dni dodrzat ale snazim sa denne prijat okolo 6000kj.ide to pomaly ale isto.dokonca som sa vmestila do siat o cislo mensich takze ma to riadne povzbudilo,centimetre idu dole a kila este neviem ako na tom su kedze som sa pekne davno nevazila. takze vam vsetkym drzim palce

zunicka

atam,to bude fajny obed. Presnidavku si mozes dat kedykolvek medzi jedlom,je to ako ovocie,i ked trochu prisladene. Na veceru si mozes dat kludne tortu,alebo kolace,nanuk,hocijaku sladkost co si inak odopieras. Dnes mozes a nemusis sa bat ze by si pribrala,skor naopak!

atam

zunicka:dam si cestoviny s paradajkovo kecupovou omackou a vecer detska vyziva,co povies na tu veceru?moze byt,nie?nezhresim?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk