Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

atam

dobre ranko....ja uz pijem kavu,aspon nieco do zaludka,aj ked to nie je zdrave,ale ja si den bez kavy nalacno neviem ani predstavit....
caka ma UH den,tak hor sa do toho!!!

zunicka

kubalka,no teda..takze ty koncis s dietou...to su mi novinky..a ako teraz ides pokracovat?Ides na udrziavacku,alebo skusis jest tak ako pred dietou? No mne sa uz tiez zdalo,ze pri tvojej vyske mas uz fakt malo kg,ale tebe stale nebolo dost:) Ja som dnes dostala pochvalu od dalsej kolegyne,takze ma to potesilo. Ja opat ale stagnujem..stale neviem v com je problem ze tebe to slo dole skoro stale a ja mam take stagnovacie obdobia...ale to bude tym,ze kazdy organizmus je iny,a ten tvoj sa nastartoval paradne...:)
Tak drzim palce,nech nezazijes jojo efekt.

atam

uz ste po veceri????mne uz hudci v zaludku vyhravaju:)
janusik:skusim to s tou nekombinaciou ovocia,aj ked si myslim,ze to nebude z toho,uvidim....
hellodolly:ja som este pred par rokmi nemela ziadne brucho,ale teraz to je hroza,tak snad to zmizne a raz budem stihla....alebo nie?:)

hello dolly

atam, ja mam cely zivot taky pocit, ze mam nafuknute brucho :) teda ja ho mam take nesumerne s postavou. aj ked som asi tak 3 roky dozadu vazila o 20 kg moenej a bola skutocne chuda ako lata, aj tak som stale mala nervy na to svoje brucho, ktore vytrcalo :) ale myslim, ze postupom casu ako budes chudnut, sa tohto pocitu zbavis, teda aspon u mna to tak zatial vzdy bolo. ja napriklad vobec nejem pecivo, lebo viem ze po nom mam nafuknute brucho.

janušik

Atam, v knihe som čítala, že keď je nafúknuté brucho, nemala by si kombinovať ovocie ale jesť v ten deň iba jeden druh. Skús, či ti to nepomôže.

Inak ja pijem kávu každý deň aj s mliekom aj cukrom. Inak by som ju nevypila. A ráno si neviem predstaviť bez dobrej kávičky

Lucinkaaaaa ja som ten posledný mesiac neschudla ani gram, ale nevzdávaj to, čo som čítala na inom pokeci, veľa dievčat tam písalo, že vyše mesiaca im nešlo nič dole. Tak len treba vydržať a pevné nervy mať

janušik

Hello Dolly,mala som tú povinnú pauzičku, ale som si aj dopriala na čo som mala chuť niekedy, ale vždy som mala výčitky svedomia. Veľmi mi vyhovuje tento druh stravovania. Už som skúšala všetko možné, aj tú dietu "Štefana Margitu" - tú som držala s prestávkami rok, schudla som s ňou dobrých 15 kg, ale tá strava sa točila po týždni stále dokola a nebola vyvážená. Už som sa viacej na ňu neodhodlala.
Strašne mi aj psychicky pomáha, čítať si Vaše príspevky a vaše pokroky a motivujú aj mňa. Vlastne ste ma vyprovokovali znova začať. Takže všetkým kočkám ĎAKUJEM

atam

hello dolly:
vcerajsok som zvladle v pohode,aj ked vecer,ked som prisla z prace cca o 22 hod.tak som bola ukrutne hladna a poviem ti taaaazko sa mi zaspavalo s prazdnym zaludkom,ale zvladla som to...
dnes rano sm si dala za hrst hrozienok a som po obede,mala som varene zemiaky s velkou davkou zeleniny,som neskutocne plna....
ale aj tak ma stale trapi to nafuknute brucho,nemas aj ty ten pocit????

kubalka

Atam:

Ďakujem, určite vás budem sledovať aj podporovať :))) Každej jednej prajem, aby bola štíhlunká ako laň.

weronika1

kočky, ja mám pol roka po 90 dň. a pribrala som naspäť 1 kg, a to bola aj Veľká noc, aj sa prežieram občas, že mi váha vybehne aj o 3 kg navyše, ale to si dám jeden deň o vode a všetko je zas ok...Ja som schudla za 2 mesiace 12kg, takže to ide dole v pohode a rýchlo. A poviem vám, keď za tie 3 mesiace schudnete nejakých 10 - 15 kg, tak už budete mať pevnú vôľu a nebudete sa tak prepchávať, lebo keď si predstavíte, čo všetko ste pre to spravili, aby ste schudli, čo všetko ste si museli odoprieť, tak si rozmýslite, či vám to jedlo navyše chýba, či chcete vyzerať tak, ako predtým...Aspoň mňa to dosť hecuje dopredu... Ja som napríklad ostala pri tých ovocných raňajkách, tak mi to vyhovuje... Ešte sa snažím schudnúť 10 kg, tak dúfam, že to pôjde, ale už nie 90dň... Bola super, ale teraz by mi už nevyhovovala... Držím vám palce...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk