Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

hello dolly

atam, tu sme :)ako sa ti darilo včera? vydržala si to len na tom zeleninovom šaláte so syrom? ja by som asi bola hladná, potrebujem mäso v bielkovinový deň :) a čo dnes plánuješ obedovať? ja si dám ryžu, po dlhom čase.

kubalka, ty si mala take enormne ubytky pocas diety, ze naozaj uz musis byt chuducka :) tak si uzivaj novu peknu postavu a sem tam sa zastav povzbudit nas.

janusik, 13 kg, to je super! teraz si mala tu povinnu prestavku medzi dietami, alebo si bola na udrziavacke?

lucinkaaaaa, podla mna ked si bude davat pozor, nepriberies. a urcite na tom nie je nic zle, ked budes aj po skonceni diety dodrzivat urcite zasady. skor si myslim, ze praveze ich budes dodrziavat, pretoze pocas tych 3 mesiacov si navyknes na isty system stravovania, stane sa to zvykom, pravidlom a uz ti ani nebude chutit jest inak :) ja si napriklad uz neviem predstavit, ze by som mala skombinovat maso zo zemiakmi. uz by som to tak proste nezjedla a nechyba mi to.

zuniacka, asi to nerobi dobre na zaludok, kym ho mas rozdrazdeny. vcera som zacala pre istotu s bananom, co mi pride take neutralne ovocie, aby sa zasa neopakovala to co po ine dni predtym.

Lucinkaaaaaa

Chcem sa opytat,ci nemate strach,ze ked skoncite s dietou,tak naspat vsetko priberiete.Nemal by sa skor zmenit styl zivota a dodrziavat urcite zasady ako nap.nemiesanie sacharidov a bielkovin dokopy?

Mam pocit,ze ak clovek prestane drzat toto stravovanie a zacne jest normalne teda maso a zemiaky, sladkosti, hranolky,takze vaha pojde opat hore.

Poznate pripad,ze by za mesiac neschudol nikto ani gram?

atam

kubalka:
fantasticky ubytok....asi ti vsetky zavidime.....
tak sa drz,je super,ze si dala na nazory najblizsich a koncis,je to fakt vela kg a urcite to velmi vidiet....maj sa,ale sleduj nas,aby sme boli aj my take stihlucke ako ty,pa

kubalka

Ahojte babulky:))

Tinka, no keďže sú problémy so štítnou žľazou, tak to pôjde možno trošku pomalšie, ale isto. Ja som začínala pri váhe 60 kg a výške 160 cm. Takže pomerovo je to to isté, ako máš ty. Pýtala si sa na kávu s mliekom, ja som ju pila denno denne počas diéty, raz s normálnym mliekom, raz so sojovým.

Babenky, držte sa, je to jedna úžasná vecička táto diétka, len treba zostať v realite. Ja som včerajším dňom skončila, bol to môj 58.deň. Nie že by ma zradila pevná vôľa, ale musela som skončiť, pretože už ohlasy na moju postavu začali naberať negatívne rozmery, a to nezávisle od viacerých ľudí. Do očísa mi niektorí dokonca spýtali, či sa cítim dobre, či nemám náhodou rakovinu, jeden kámoš mladší odo mňa o 6 rokov mi povedal, že som kosť a koža a moja mama mi to už tiež neschvaľuje, že už vyzerám hrozne. Takže musím skončiť predčasne, pretože aj sama vidím, že to teraz ide rapídne a strašne rýchlo dole a to ja už nechcem. Chcela som ísť na 50 kg, ale teraz mám 51,5 a už je to strašne málo. Moje oči aj zdravý rozum hovoria dosť.

Tak vám držím palčeky, ale ak dovolíte budem Vás pravidelne sledovať a podporovať:)) Rada pokecám s novými kámoškami. Papá

moika

ahojte kocky :)
skor sa mi nepodarilo prihlasit na net, bola som v praci a potom sme isli s kamoskami do pristavu, mame tu teraz dva tyzdne festival, tak sme boli popozerat plachetnice :) Bolo aj celkom pekne pocasie, sice rano som do prace zmokla do nitky :(
Ja som dnes tiez zacala..moja vyska 170cm, vaha 60kg..a moj ciel? asi tak 53-54kg..no uvidim ako daleko to dotiahnem...na slovensko pojdem tak za pol roka...takze casu a casu na dosiahnutie ciela :)
zunicka...to mas pravdu, vaha je totalne naprd...musim vybehnut do mesta a poobzerat sa po digitalnej. Doma som si to uzila, pocasie bolo krasne, a domaca strava ..no nedalo sa odolat, a dokonca som uz bola tak naucena, ze som niektore potraviny nekombinovala, co ma tesilo :) uz som to mala tak zafixovane a je to super :)

atam

ahojte....
hello dolly:vyska 176,vaha 70,moj sen???6O kg,ale ten je este velmi vzdialeny,dnes som to ale zvladla....
moika,tinka?????kde ste?????

zunicka

Ahoj moika!Si nam tu chybala..tak si si poriadne uzila na Slovensku? Citam ze z dietou zacianas odznovu,ale to chapem, domaca strava je domaca strava...a na dietovanie mas veeeeela casu v irsku:)
Podla mna sa teraz drz vahy co mas v irsku,ale o tej uz vieme ze je naprd..nechces si kupit novu digitalnu?

tinka999,ja som mala podobne pociatocne miery ako ty..174cm, 70kg...teraz mam 63,som na 64.tom dni diety.

hello_dolly..dufam,ze to tentokrat bude so zaludkom lepsie..je to zvlastne,ze ti robi zle prave ovocie a zelenina co by malo byt najlahsie stravitelne..ale mas pravdu,mozno za to moze stres...

janušik

Ahojte dievčatá, rada by som sa pridala aj ja k Vám. Už som začala v piatok, takže dnes mám vitamínky. Začínam s váhou 72 pri výške 168cm. Už som ju držala v zime, kde som schudla 13kg. Tri kilečká už mám na sebe, takže to bol popud k druhej sérií. Mojim cieľom je váha 65kg. Som veľmi zvedavá, či sa mi to podarí. Ale dúfam, že spolu to zvládneme. Tak veľa síl do boja a prajem pekné výsledky

hello dolly

moika, ja som iná váhovákategória ako ty :) chudla som zo 77,4 kg na 75kg, čo mám aj aktuálne pri výške 172 cm. chcela by som na tých 65 kg aspoň, tak dúfam, že tentoraz sa mi to aj podarí. Neviem čo sa stalo, ale musela som nechať 90dňovku, bývalo mi zle v poslednej dobe, hlavne ovocie a zelenina mi nerobilo dobre na žalúdok. Raz som asi niečo zjedla, čo mi nesadlo a potom sa to už ťahalo, nech som zjeda čokoľvek. pripisujem to predštátnicovému stresu. a mám 23 rokov.

ahoj atam, z akej váhy začínaš ty? :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk