Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

atam

moika,hello dolly:
zaciname????ja urcite,dala som si jedno jablko,lebo som uz hore od piatej,na obed si robim zeleninovy salat s na kocky nakrajanym syrom,uz sa tesim....
dievcata,kolko mate rokov???ja mam tesne po tridsiatke...piste....pekny dnik

moika

hello dolly, dufam ze so zaludkom to nebolo nic vazne, a si uz v poriadku. Budem rada, ak so mnou niekto zacne, budeme sa navzajom povzbudzovat a podporovat..uz si nepamatam, ty ides z akej vysky a vahy, a kolko mas rokov?

hello dolly

ahoj moika. super, ze niekto zacina, aspon mozem zacat aj ja s niekym narovnako :) mala som nejake problemy so zaludkom, tak som musela prestat s 90 dnovkou, ale uz je to dufam dobre. aj tie co ste tu nove a rozhodli ste sa zacat od pondelka, super, cim viac nas bude a cim viac pojdeme na rovnako, tym menej ma to bude lakat porusovat, aby som s vami udrzala krok :)

tinka999

No neviem kubalka, ci viac ako 4 kg za mesiac...pri akej vahe si zacinala ty? viem, ze mam vysoku vahu a malo by to ist rychlejsie, ale ja jem aj teraz najmä zeleninu a bielkoviny, nesladim, ale nejde to...mam problemy so stitnou zlazou...kedysi som jedla aj sladke a mastne a mala som 57 kg, ale potom som rychlo pribrala a mala problemy s unavou, zistili mi tu stitnu zlazu a odvtedy to proste nejde...:( pri tejto diete sa asi nemoze pit kava s mliekom, ze? alebo ju niektora pijavate a ide to? uz fakt neviem co skusit...rozmyslam bud nad 90 dnovou, alebo vitarianstvom, nejako to zijst predsa musi...:)

moika

kubalka, neboj, ja to nebudem prehanat, dolu chcem dat len 5 kg...Inak,myslim ze centimentre zostali tak ako som schudla, len vaha isla trosku hore, preto ma zrejme chvalia a dost to potesilo, hlavne od kamarata :)
no zunicka bude zrejme u rodicov, alebo na nejakom vylete :)

kubalka

Moika, OK:)) Tak sa teším. Len to prosím nepreháňaj, aby si nebola ako kostrička:)) Keď ťa iní chvália, že si schudla, tak na tom niečo určite bude. Možno ty sa tak nevidíš.

moika

ahojte :)
kubalka...dakujem za radu. Kedze som uz naspat v irsku, budem sa drzat tejto vahy. A neboj, urcite Vas budem informovat ako sa mi dari.
atam,tinka999 ...ja idem do toho v pondelok urcite :)

kubalka

Ahojte:))

Moika, tak super, že si tu zas medzi nami:))) Ja by som ti poradila, aby si sa vážila len na jednej váhe a podľa tej sa držala. Je už jedno, či to bude tá klasická alebo digitálna. Úbytok budú oboje ukazovať rovnaký:)) Tak nás potom informuj, ako ti to ide ďalej.

Tinka, myslím, že v pohode schudneš tie 4 kg, myslím, že pri takejto výške a váhe to bude aj viac ako tie 4 za mesiac

atam

tinka 999,moika:
ja som zlyhala po 5 dnoch,takze v pondelok zacinam zas,takze ideme na to spolu,hm????
tinka:ja mam len o 5 cm viac a kila podobne,tak podme na to,urcita sa nam to podari,ked som tuto dietu drzala v zime,za mesiac som isla dolu 6 kg,to sa uz oplati,co povies???tak odpiste...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk