Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

moika

tinka999...dietu ti mozem len odporucat, pri nej schudne totizto kazdy. Myslim, ze do mesiaca budes lahsia nielen o 4 kg, ale i viac, a tiez sa ti to odrazi i na centimetroch. Ja som ju drzala asi mesiac a zhodila som tak 3-4 kg, ale porusila som ju :( Od pondelku vsak zacinam opat a normalne sa na nu tesim...mam tiez pomaly metabolizmus, ale viem, ze ak ju budem dodrziavat, tak kila i centimetre pojdu dolu :)

tinka999

Ahojte. Mam 170 cm a 71 kg, rozmyslam, ze dietu skusim. Mam otazku. Zacinal niekto s priblizne rovnakymi mierami a ako vam to slo? Napr. kolko by mohol byt pri takejto vahe ubytok za mesiac? Je pri nej mozne zhodit 4 kg za mesiac? mam dost pomaly metabolizmus...vela o tejto diete neviem, len dnes sa mi dostala do ruk knizka, budem velmi rada, ak mi niektora odpoviete...viem, ze ked je vacsia nadvaha, ide to rychlejsie, preto som uviedla moje miery...

moika

ahojte kocky :)
som spat a poslusne sa hlasim :) a posielam krasny a dokonca slnecny pozdrav z Irska..:)
Krasne slnecne 2 tyzdne mam za sebou :( Poriadne som sa doma napapala domacej stravy, pribrala nejake to kilo, ale nevadi...zacinam odznova. Jedine na co som sa tesila naspat do irska bolo, ze mozem konecne drzat dietu, ze ma nikto nekontroluje co jem...ved doma som musela jest co mama navarila..to sa neodmieta predsa :)
Inak poviem vam, zunicka a kubalka..ja som z tych mojich vah blazon...ked som odchadzala zo slovenska, vaha ukazovala 62kg (digitalna vaha) a v irsku som mala 60kg (klasicka vaha)v ten isty den...tak neviem ani kolko vlastne skutocne vazim, ktora je dobra :( Tak mi poradte. ktorej vahy sa mam drzat? Ved ja som z toho blazonko :(
Inak, stretla som sa s tym mojim "kamaratom" a povedal mi,ze odkedy sme sa naposledy videli, ze som schudla :) Aj moja kamaratka mi vravela, ze som chuducka, ale ja mam pocit iny. Pretoze veci, ktore som obliekla pocas drzania diety pred dovolenkou domov, su mi opat tesne a niektore dokonca nezapnem..a oblecenie neklame :(
Takze v pondelok zacinam a uz sa tesiiim ako pojdu opat kilecka dolu...a mam aj meter, tak sa pekne odmeriam, aby som videla aj tam vysledky :)
A aby som samozrejme nezabudla...BLAHOZELAM ku kileckam dolu :)
a vitam vsetky nove holky :) hor sa do chudnutia :)

kubalka

Atam, tak do toho, dnes môžeš jesť viac porcií a častejšie, tak to určite zvládneš:)

Bella, skús napr toto: -odkaz odstránený- alebo takúto varenú jablkovú kašu -odkaz odstránený- . Tieto recepty zvyknem robievať počas vitamínov najčastejšie, ja si k nim dávam ešte oriešky, napr. mandle, lieskovce a tak. Alebo zvyknem opiecť banány na masle, polejem ich medom a pridám nejaké iné ovocie, hrozienka. Všetko len tak narýchlo, keďže pri dvoch deťoch moc nemám na vyváranie pre seba čas. A vždy si počas vitamínov robím aj jedno zeleninové jedlo, najčastejšie brokolicu a karfiol.

Zunicka, čo dnes papáš? Si ma minule inšpirovala tým hubovým rizotom, tak som si ho dnes uvarila aj ja. Mňam:)

Kolmanka25

Ahojte babenky mam na vas prozbu nemate niektora knizku 90 dnovej dietky v elektronickej podobe tak velmi by som ju chcela vyskusat ale nemam o tom ziadne info. Dakujem kolmanka25@azet.sk

bella1988

ahojte dievcata tak aj ja som sa dala na tuto dietu a dneska mam treti den :) takze sa tesim na nejake cestovinky :) ale zajtra bude tazky cely den jest len vitaminy ovocie zeleninu. to bude pre mna velka skuska. ako to vy zvladate? ake ovocie najradsej papate? abo nejaky dobry receptik ovocny ak mate :) lebo sa bojim ze ten den nezvladnem :D

kubalka

Ahojte:)) Tak máme novú spolubojovníčku? Atam, vitaj. Pýtala si sa, koľko som schudla - do dnešného dňa 7,4 kg.

Neboj, ako píše Zunicka, postupne sa ti striedanie dní dostane do krvi a budeš sa tešiť na každý jeden, a hlavne, nebude ti to vôbec pripadať tak ťažké a náročné. Začiatky sú najhoršie, ja som začínala vyše roka a asi 100x...

Zo sladkostí naozaj nemaj výčitky, ja som počas diéty ani jeden Uh deň nedodržala množstvo, vždy som to so sladkosťami prehnala. A na druhý deň bolo na váhe vždy menej:))

Zunicka, ďakujem za pochvalu, ešte poriešiť tie moje stehná a je to OK:)))

Kikaa, ja neviem, nikdy som takéto veci na schudnutie nebrala, neberiem ani nebudem brať. Jednoducho na to neverím, skús túto diétu bez liekov a uvidíš, že chudnúť budeš veľmi ľahko aj tak.

atam

zunicka:
tak som mala v mrazaku take gastanove rozky,tak som ich "spraskala"....teraz mam dake vycitky,ale neboj,prezijem to... zajtra ma cakaju vitaminy...to bude asi tazke,ale zvladnem aj to-teda dufam

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk