Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

Helus

janina 22 dakujem za inspiraciu,uz si to aj napisem do svojich receptusov,a dnes aj dcera chce tu ryzu na obed,tak aj pre nu varim,ved stale aj pre nu varim,len ona bez olov,tie ona nelubi.A babulky ja kavu pijem s mliekom nizkotucnym,stale,a nemohla by som sa jej vzdat,hned ma hlava boli.Ale nahradzam to zelenymi cajmi,a dnes sa pozriem po caji Mate.Pekny dnicek vam prajem.Tato dietka ma uplne zobrala,aj po skonceni budem pouzivat tieto receptiky.Vaha mi sice baby nejako moc neubuda,ale cm idu dole,aj v praci si to vasimli,aj zakaznici,sa pytaju,ci som nepochudla.

alise

Siwonka, fakt super, gratuľujem... to musí byť riadna zmena na tebe... Mas pravdu, drzi sa to v pohode a presne, aj mne to vyhovuje- taketo stravovanie... A jocka, ja ma podobny problem, tiež kavu bez mlieka nevypijem a snazim sa ju davat ako pisala siwonka len v bielkovinový deň a cez škroby si tam dám sojové mlieko... dalsie dva dni, no, priznam sa, ako kedy, ak mam povedat pravdu... ale ked som zaspata, varim caj mate- ma viac kofeinu ako kava... :)

jocka67

siwonka, jedna veľká gratulácia, si povzbudením pre nás ostatné, čo sme ešte len na začiatku a vidíme, že sa to dá.
Ešte raz gratulujem.

sisa86

ahojte chudnuce zienky este raz chcem velmi pekne poprosit o elektronicku verziu aspon DALSICH 90DNI lebo vobec neviem ako pokracovat po skonceni prvych 90dni.dakujem velmi pekne za ochotu. simciatko@zoznam.sk

siwonka

dobre ranko..tak som sa teraz zmerala a povazila a tu je vysledok po 90dnoch:)

Miery
Zaciatok:
prsia 94cm,
brucho /to som merala najprv niekde uplne inde/ cca 90
boky 98
ruka 30
stehno 62

Teraz:
prsia 88cm
brucho: trocha nizsie som merala ako je pas aby som videla ako ide dole suncicka - 76cm, pas 72
boky 88cm

Vaha
Zaciatok:
75kg
Hladina vody v tele - 46.4%
Svalova hmota - 33.4%
Hladina tuku - 32.5%

Teraz:
66,5kg
Hladina vody v tele - 50.3%
Svalova hmota - 36.5%
Hladina tuku - 26.7%

no este mam co robit..tak o tyzden pokracujem :0

janina_22

Helus, ja si k tej ryži dávaj zelené olivy, lebo majú slanšiu chuť :) ale s čiernymi som ešte neškúšala, aj keď mi chutia...no a aké recepty, hm ja robím to, čo mi dá chladnička, skrinka, niečo dokúpim a tak :) napr. minule som robila v sacharidový deň cestoviny celozrné s mojou omáčkou :--- na olivovom oleji speniš 4 stručiky cesnaku (môžeš tiež prisypať nadrobno nakrájanú polovičku menšej cibuľky), ak to máš spenené, postupne pridávaš paradajkové pyré cca, polovička krabičky, alebo tak od oka :) do toho všelijaké bylinky, majoránka, oregano a 4 lyžičky sezamu, ja si podľa chuti do toho pridám aj olivy. Tá omáčka je pre mňa taký základ na škrobový a sacharidový deň...sacharidový som teraz popísala, tam len tie olivy pridám, ale keď mám škroby,---- a mám chuť na cestoviny, tak si namiesto cestovín, kúpim RYŽOVÉ cestoviny urobím si ich a omáčku vtedy dopĺňam napr. kukuricou, alebo tiež olivami :) to je k tej mojej omáčke :), minule som imporvizovala, lebo som nemala veľa z pyré cca 4 pol. lyžice, tak som do speneného cesnaku podusila asi 5 minút nastrúhanú mrkvu a k tomu tie olivy, ja mám problém ja ich všade pschám, lebo ich milujem :) veľmi mi to s mrkvou chutilo, tak niekedy môžeš skúsiť aj to :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk