Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

atam

zunicka:
tak ok,dlho si ma nemusela presviedcat...tak sa idem pozriet co mam doma...vecer dam vediet,co som si dala-mnaaam,zatial pa pa

zunicka

atam,nemusis sa bat jest sladkosti na UH veceru,taka kubalka napriklad vzdy schudne najviac po UH dni..mozno sa ti to na zaciatku bude zdat take zvlastne,vsetkym nam sa to zdalo,ale kedze sme chudli aj ked sa jedli sladkosti,uz nam to prestalo byt divne...

zunicka

atam,kludne si daj kus torty-marlenku,tiramisu,aku chces. Alebo si daj 3kusky strudle,alebo si daj nanuk a nejaky keksik, daj si nejaku sladkost ktoru mas rada a ktoru si cez dietu vlastne odopieras. Mozes si spravit palacinky,sulance,co len chces....

zunicka

atam,a ja mam dnes 60.den:)prvy tyzden je narocny,potom sa vsak budes tesit na kazdy novy den,napadat ta budu stale nove veci ktore mozes v ten ktory den jest..ak budes mat krizu,kludne napis sem,pomozeme....

zunicka

ja osobne sa pri tejto diete citim skvele,necitim unavu-snad prvy krat v zivote som nemala jarnu unavu!teda si myslim,ze dieta sama o sebe nie je zaberakom na organizmus..vsetky tabletky vsak ano,podla mna skus drzat tuto dietu a vysadit reductil....a uvidis...

zunicka

kikaaa,neviem co je reductil..asi nieco na znizenie vahy..ale pri tejto diete nepotrebujes brat ziadne tabletky,chudnes len z toho ze spravne kombinujes jedla...

atam

kubalka:
54.den???klobuk dole,ja ju drzim zatial len treti a je to veeeeelmi narocne.mozem sa opytat,kolko kg si uz stratila????

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk