Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

kikaaa

Mylíte si ze ked užívam Reductil a pri tom chcela by som aj robit s Vami tu 90 dnovu dietu tak to je uz prilis vela na organizmus?+uzivam HAK!

kubalka

Zunicka, tak super, že sa vám film páčil. Takéto výhody by som veru vo firme chcela mať:) Palacinky s jahodami:)) Aj ja som mala dnes, ale bez palaciniek:))) Doniesol mi oco z Lidla.
No jasné, že som mala na večeru všetko čo som si naplánovala, + k tomu kavenky capuccino, nemohla som odolať. ale nevadí, dnes bolo zas dole 200 g, takže pohodička. V zrkadle sa nemôžem na seba unadívať, zadok malinký, pás, brucho ploché. Akurát tie vnútorné stehná nie a nie povoliť, tie mi vôbec nejdú dole. Na začiatku som z nich schudla nejaké 3 cm a to sa mi drží doteraz. Už ma to štve.

Hello dolly, daj sa rýchlo do poriadku. Ale žalúdok bude asi v strese, kým neskončia všetky skúšky, čo ťa ešte čakajú.

hello dolly

ach jaj, možno máš pravdu, no možno je to len stresom. teraz mám ešte skúšky, začiatkom júna obahojoby a koncom júna štátnice.

zunicka

aaaach,zase to blbneeee....
Ano,tie listky su super,da sa za ne nakupovat aj v lekarni,niekedy mame take ze sa da nakupovat sportove oblecenie,sperky..ako kedy. Tak film bol dobry,zasmiali sme sa. Tiez chodime do kina len obcas,lebo mame rychly internet,filmy stahujem z netu. Ale je to fajn zmena:)Na veceru som mala palacinky s jahodami..ale jedla som uz aj lepsie:))Ty si mala vsetko co si si naplanovala?
Po filme sme zabehli do Orsay a kupila som si cierne nohavice.36ky!Sila je ze uplne tie iste som si kupila v decembri ale 38cky,este ich mam doma aj s visackou,lebo su mi velke:))

hello dolly

ahojte baby... myslím, že môžem začat odznova... mne bolo posledné dni tak zle (asi stres-mám pred štátnicami) že som nedokázala jesť podľa 90 dňovky. musela som vylúčiť všetku zeleninu a ovocie, lebo mi nerobila dobre na žalúdok a vlastne takmer všetko okrem vody, čaju a suchárov... dnes som sa pokúsila nabehnúť zasa... a je mi už od rána zle...

zunicka

ja tiez velmi dufam,ze nebudu krupy:(
Ideme na Znovu sedemnast,nejaka komedia,kde hra Matthew Perry - Chandler z Priatelov. Dostavam z prace take listky,ktore mozem pouzit v kine,tak preto ideme,inak by som nebola ochotna dat za kino pre dvoch 10Eur:)

zunicka

ja tiez velmi dufam,ze nebudu krupy:(
Ideme na Znovu sedemnast,nejaka komedia,kde hra Matthew Perry - Chandler z Priatelov. Dostavam z prace take listky,ktore mozem pouzit v kine,tak preto ideme,inak by som nebola ochotna dat za kino pre dvoch 10Eur:)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk