Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

zunicka

ja tiez velmi dufam,ze nebudu krupy:(
Ideme na Znovu sedemnast,nejaka komedia,kde hra Matthew Perry - Chandler z Priatelov. Dostavam z prace take listky,ktore mozem pouzit v kine,tak preto ideme,inak by som nebola ochotna dat za kino pre dvoch 10Eur:)

zunicka

Ideme na Znovu sedemnast,nejaka komedia,kde hra Matthew Perry - Chandler z Priatelov. Dostavam z prace take listky,ktore mozem pouzit v kine,tak preto ideme,inak by som nebola ochotna dat za kino pre dvoch 10Eur:)

kubalka

Tak to máš super, že takto dostávate lístky. Je to teda dosť, keď teraz si môžeš hocijaké CD požičať alebo napáliť a pozrieš si film doma. Ale zas atmosféra v kine je niečo úplne iné. Už si ani nepamätám, kedy som bola naposledy v kine... Vlastne áno, to som už bola tehotná, v 3.mesiaci. Vtedy sme boli na Narnii, dve tretiny som prespala:))))

zunicka

kubalka

Tak,tak snažíme sa využiť slniečko, kým ešte svieti:)) Dúfam, že neprídu zas tie krúpy ako minule, lebo hlásili búrky s krúpami.

Na aký film idete?

zunicka

kubalka aha..ste vyuzili kym este neprisi,ze.
No my dnes ideme asi do kina do maxu,takze zrejme si dam niekde v nejakej kaviarni nieco...ale ty to teda budes mat lepsie!!!

kubalka

Ahoj Zunicka, boli sme vonku. Akurát sme sa vrátili, malí idú spať a ja trošku poupratovať.

Tak čo máme dnes na večeru? Ja sa už tak tešíím:)))) Mám upečené moravské koláče, zbytok torty z rodinnej oslavy a strašnú chuť na zmrzlinu...

kubalka

Zunicka, super tipy:)))

chcela som sa spýtať, keď kupuješ ten pomletý mak, nie je horký? Lebo sa tak hovorí, že pomletý mak zvykne zhorknúť.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk