Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

zunicka

ozaj a objavila som tam mlety mak znacky Stila Natura,ktory neobsahuje cukor ani ziadne boptnajuce latky co sa bezne do mleteho predavaneho maku davaju,je ho 200g a stoji euro.Najdes ho pri susenom ovoci v spodnych polickach.

zunicka

Ono sa to cele snazenie asi neda skazit jednym-dvoma dnami si myslim..
V tom kaufe maju aj Nutelu 400g za asi 47Sk.

kubalka

No, ja som ti moc neverila. Myslela som, že už som to tak riadne pokašlala, že sa mi to ani nenaštartuje. Možno, keby som už dvakrát takto neporušila, minulý mesiac sa mi to tiež stalo, že som dva dni len žrala a žrala sladkosti (keď sme boli na tej chate), tak by som už možno mala aj tých 50. Ale vôbec nevadí, ide to každopádne super aj s takýmito MEGA prehreškami:))

Ďakujem za tip na šampiony, akurát by som chcela dnes kúpiť, na zajtrajšie cestovinky.

zunicka

Som vedela,ze ten sladky sa ti bude viac pacit.
Aha,tak 50,mas pravdu,vodovy vynechaj,aby z teba nebola len kostra. Som ti hovorila min.tyzden,ze to pojde pekne dole,ze to sa stava a vidis:)Ty mas asi super ten metabolizmus uz nastartovany,ked chudnes kazdy den...
Narovnako ideme od vikendu ked som bola u rodicov a tak som vynechala ovocie,ale mala som Uh a za nim hned bielkoviny:)
Mnam to si mala dobry obedik...
Kubalka v Kauflande maju sampiony za asi 1,49Eur/kg

kubalka

Zunicka, tak ten recept na sladko by chutil aj mne, omnoho viac.

Áno, idem ešte pokračovať, chcem mať 50 kg. A som strašne rada, že to obrovské minulotýždňové prežieranie sa na mne až tak nepodpísalo, ako som sa bála. Rátam, že tie zvyšné kilečká pôjdu dole do mesiaca. Ale za týchto okolností asi ten vodový predsa len vynechám:))))) Až tak dobre:)))

Škroby? Aj ja mám dnes škroby? Odkedy ideme zas narovnako? tuším si bola naposledy o deň popredu. Ja som dnes mala zemiaky s fazuľou v konzerve a pečivo:)

zunicka

Ahoj ahoj kubalka,nemala som problem dodrzat dietu u rodicov,uz som si ich vycvicila na to co mozem a co nie:)
Dik za recept,ja som nasla na sladko:www.potravinova-alergie.info
Waw,ze pred 14timi rokmi,no parada,velmi sa s tebou tesim..a este ides pokracovat?Chces mat 50kg ci kolko?
Aky mas dnes den?Ja skroby..robila som si hubove rizoto.

kubalka

Ahoj Zunicka, ja som sem aj zopárkrát nakukla počas víkendu, ale nikto nič nepísal, tak ani ja.

Podarilo sa ti u rodičov dodržiavať diétku?

No, ja uz mám tých 900 g, co som pribrala preč. Dnes ráno som sa odvážila a už váha ukazovala len 52,6. Waw, historická váha, toľko som vážila v prvom ročníku na strednej:))) Pred 14 rokmi:))))

Tu je ten receptík na kukuričnú kašu, asi tento si myslela??? Možno si ho už aj sama našla. Je to na UH:

Kukuricna kasa
8dkg kukuricnej krupice, 3cierne olivy, 1PL oleja, sol, 1CL papriky

Krupicu uvarite podla navodu na obale. (Ak ste ju predtym varili v mlieku,
teraz ju uvarite v slanej vode, a to tak, aby bola hustejsia) Do tepleho oleja pri date 1CL papriky, ale nadobu hned odstavite, aby sa paprika nespalila. Potom ju vylejete na kukuricnu kasu, tak bude chutnejsia. Ak mate radi olivy, mozete nimi ozdobit hotove jedlo, ktore je sucastou modernej mediteranskej kuchyne

zunicka

Kubalka,kupila som si kukuricnu krupicu a uz si nepamatam co za recept sme to s nou nasli...nemas to niekde odlozene?

zunicka

Ahoj Kubalka,nejako tu bolo mrtvo cez vikend....Ja som bola u rodicov,takze som sa nehlasila.
No na sluzobky chodievam vlakom,ale len do Blavy a Prahy,takze to zase nie je take strasne s tym cestovanim a da sa to zvladnut:)
Tu poslednu UH veceru si mala nejaku slabu!!!
900g?To je nic!
Veru to chod vratit,skoro rok po zaruke,tak to je sila!

kubalka

Zunicka, neviem, podľa tvojich riadkov mi pripadáš taká, že ťa nič nerozhádže. A ešte si aj bojko? Však cestuješ po celom Slovensku, tak to nechápem. Ozi, ako cestuješ? Autom či vlakom?

Takže včera som si dala na večeru tú pizzu, jeden perník a 6 piškót s džemom. Zakončila 4 kockami horkej čokolády. Áno, odvážila som sa včera ráno aj dnes ráno a naozaj som za tie dva dni prežierania pribrala. Ale nie 1,5 kg ako som sa najskôr domnievala, ale 900 g. Takže to musí ísť do dvoch týždňov dole. V cm som sa nepohla nahor, ale ani nadol:((((

Ja som si tiež kúpila včera jednu hotovú omáčku na cestoviny. Akurát rozmýšľam, že ju idem vrátiť. Vieš aký tam je dátum spotreby? august 2008. Neviem, čo má takýto tovar ešte hľadať na predajni. bola som tam s deťmi, tak som záruku nepozerala, inak si na tieto veci dávam dosť pozor. No, jednoducho smola. Už ma fakt niektoré obchody hnevajú.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk