Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

zunicka

Kubalka,no pevnu volu mozno mam,ale kludnu a vyrovnanu povahu urcite nie-z coho tak usudzujes?:)Som bojko a streser:)
Tak to si mala aj obed dobry,ja som si dnes bola v tescu kupit tie omacky bolognese na cestoviny,aby som mala take rychle obedy niekedy podla potreby.Mmm..tak pizza,dnes pre zmenu slane?Len si daj pernik,dnes mozes a preco tie vycitky?!
Ozaj a vazila si sa rano,ci radsej nie?
S tym vodovym dnom mas pravdu,radsej mat nieco pripravene v pripade velkej krizy,lebo za zdravotne problemy to fakt nestoji.

kubalka

Ahojte:)))

Zunicka, paráda. Takže zas pôjde váha smerom dole. Už si dosť dlho stála, tak teraz to treba trošku zmeniť. Dnes som akurát tak nad tebou rozmýšľala, chcela by som mať tvoju pevnú vôľu a tvoju povahu. Osobne ťa síce nepoznám, ale na tejto diskusii mi pripadáš taká kľudná a vyrovnaná. Čo ja teda nie som. Dnes som mala na obed cestovinky a kupovanú paradajkovú omáčku. Iné som ani nestihla, keďže sme boli celé doobedie v meste. Teraz pečiem na večeru pizzu Ristorante - salámovo-šampionovú. ale dám si aj nejaký ten perník, už sa na seba nehnevám:))

Moika, super, že si sa zas ozvala. Zunicka má pravdu, keby si sa odvážila pred mesiacom na tejto digitálnej váhe, určite by ti ukazovala viac ako ti ukazuje teraz. Uži si teplo domova a tiež našu super stravu a keď prídeš zas na Slovensko, tak ťa domáci ani nespoznajú:)))

Zunicka, chcem vydrzat ten vodný, lebo teraz som to fakt pokašlala. Pôvodne som ho chcela vynechávať, ale za týchto okolností chcem vydržať aspoň tento jeden. Ale nebudem asi len na vode, určite si dám aj nejaký vývar alebo džús. Však nechcem niekde skolabovať. A ak sa budem držať ako treba, ten tretí si už odpustím:)

zunicka

Jeeej moika,chybas nam tu!!!
Tak uzivas si rodinku plnymi duskami?
Podla mna si schudla urcite,len irska vaha ukazovala na zaciatku ine cislo ako by ukazovala tato slovenska..na slovenskej by si mozno mala pred dietou 66...ved si vravela ze si kupujes mensie cisla oblecenia a veci su ti volne,tak si musela schudnut.
A mas pravdu,uzi si ked si doma,ved ked sa vratis a budes zase pol roka,rok v irsku,tam mozes dietovat kolko len chces...
uz si kupila rodicom PC a zariadila internet?

moika

ahojte kocky :)
konecne sa mi podarilo sa dostat na net..
v rychlosti som vsetko precitala, co ste tu zatial popisali...
zunicka... to je super vysledok 63,4 kg, tesim sa a blahozelam
kubalka...z tych par gramov navyse si tazku hlavu nerob, ja mam vzdy vyssiu vahu aj 2 kg pri svojich dnoch a ked mi dni skoncia, opat vsetko padne dolu, tak hlavu hore a usmev na perach chcem vidiet :)
Inak blahozelam VSETKYM, ktore ste dali dolu hoc len gram a vitam vsetky nove chudnuce :)
No ja sa nemam cim chvalit dievcence, bola som uplne zhrozena ked som sa doma postavila na vahu, ta moja irska vaha ukazovala 57-58kg a doma digitalna mi ukazala neskutocnych 62,6 kg !!!!!! Uplne som zostala obarena ked som uvidela toto cislo. Tak som si povedala, ze ked uz je tam to vysoke cislo,ze si doma uzijem trosku domacej stravy a v irsku kupujem digitalnu vahu a ked sa vratim, idem na dietu opat. Doma sice vychutnavam vsetko, ale nekombinujem ako predtym, riadim sa stale dietou..len ovocne dni nemavam.
Drzim vam vsetkym palceky v uspesnom chudnuti a opat ked sa mi podari, sa vam ozvem...pekny zvysok dna a krasny vikend :)))))

labu77

Zdravím je tu niekto, kto by chcel začať s 90dňovkou. Rada by som, ak by sa chcel ku mne niekto pridať. Please baby, a teda do schudnutia

zunicka

Ahoj Kubalka,tak dobre,odo dnes s cistym stitom.Mas pravdu,pokracuj v UH,na veceru si daj mozno nejake ovocie len..alebo ako chces:)
Aha,takze sa chystas aj na vodovy den...no tak to som zvedava ako to zvaldnes,zda sa mi dost brutalne cely den nic nejest.
Ten recept som citala aj ja,ja si zvyknem robit tu fazulu v paradajkach z konzervy len na na cibulke a je to super,urcite je to dobre aj so zemiakmi.Ale dnes bude asi len rizoto,alebo mozno pojdem niekde do mesta na menu,ak bude skrobove:)
Som sa dnes potesila ked som si stala na vahu..som tusila ze v BA slo cosi dole a je to pravda,dnes rano som mala 63,7:) Sa tesim.Asi to bude aj tym,ze som konecne zohnala ten caj co som pila aj prvych 15 dni diety-Fit and slim od Teekanee,maju ho v Tescu v meste.
Kubalka co dnes varis na obed?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk