Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

kubalka

Ivka, tak potom daj vedieť ako chutili. Sú veľmi dobré, ja už také robím aj pre rodinu, žiadna múka, žiadne vajíčko a podľa mňa sú na nerozoznanie od tých pravých.

Zunicka, včera večer ma to zas chytilo, asi som nebola až tak v pohode, ako som myslela. Jednoducho som bola od rána akási rozhádzaná a hoci mi mozog hovoril nežer už, chute si robili iné. Rozmýšľala som, že si dám dnes radšej vitamíny namiesto UH, aby sa telo trošku očistilo. Ale radšej to nechám tak, pokračujem ďalej podľa rozpisu. Už sa cítim OK, takže dnes to prežieranie nehrozí. Akurát riešim, čo dnes na večeru, keďže som si predchádzajúce dva dni tak dopriala.... Od dnes dodržiavam diétu striktne, o 11 dní mám vodový deň a tentokrát si ho už neodpustím. doteraz som nedodržala ani jeden deň diéty striktne a schudla som krásne, takže teraz vďaka týmto prehreškom idem na to tvrdšie, tak som zvedavá na výsledky:)

Tak čo budeš dnes papať? Minule som čítala na kige rýchly recept s tou konzervovanou fazuľou, len uvariť zemiaky, zmiešať s fazuľou, dochutiť a fazuľový guláš je na svete. Ja som ho robila podľa receptov, ale bolo to zbytočne zdĺhavé, deň vopred si namočiť fazuľu, na druhý deň som ju aj tak musela 2 hod. variť, keďže bola stále málo mäkká. Odteraz to budem robiť len takto, s konzervou.

Pekný dník všetkým:)))))))))))

zunicka

Kubalka,parada,informuj zajtra ako pokracujes...
Ja som to uz tiez potom vzdala a rajbala som to na syrovom struhadle:)
Zajtra mam skroby a nenormalne chute si mi narobila tymi plackami:)ALe asi nebudem mat cas si ich zajtra robit,mam vela vybavovaciek v meste:(

Ivka25

Dakujem ti Kubalka..už sa tesiiim na škroby..mnááááááááááááááááááááááám milujem zemiakove placky..musim dat zemiaky priatelovi nastuhat:))) pekny vecer

kubalka

Ivka, ja si nastrúham zemiaky, osolím, okorením, dám majoránku, kmín, cesnak, cibuľu. Zahustím jednou polievkovou lyžickou zemiakového škrobu (solamyl). Na obed zvyčajne zjem 4, na večeru 3. Robím ich cca z 5-6 zemiakov.

Ivka25

Ahojte..prosím poradíte mi ako robite tie placky? (čo všetko tam dáte a asi kolko si ich dáte na obed a kolko na večeru?) dakujem

kubalka

Ruky a placky, to je osobitná kapitola, hehe:)) Ja už teraz mávam ruky potreté omnoho menej a vieš prečo? Lebo som prestala zemiaky trieť na tom sitku, čo z nich robí kašu. Ja ich triem na tých dierkach,č o sú určené na syr. Takže mám z nich také malinké nitôčky. Chuť ani kvalitu to nepokazí a aspoň netrpia ruky:)

Máš pravdu, nie sme mašiny, končím už s tým sebaodszudzovaním a čím najrýchlejšie musím na toto zabudnúť

zunicka

Mnam zemiakove placky-este od minula mam dorajbane ruky:)..no ja mam dnes bielkoviny,akurat som si bola kupit parenicu,ze si dam vo vlaku na veceru.
Zabudni uz na to co bolo,divaj sa uz len dopredu...clovek nie je masina,stava sa to...

kubalka

Zunicka, ono to nebolo pár sladkostí. Keby som to vymenovala, tak by sa ti až oči pretočili. Bolo to totálne zlyhanie. Ale nič už s tým neurobím, len to, že ako si napísala, naberiem druhý dych a budem ďalej pokračovať. Však som už na 47. dni, tak by to bola hanba skončiť.

Dnes mám škroby, a jasné, že som robila zemiakové placky a udusila som si k nim aj kyslú kapustu, aby som sa riadne dotlačila. Ty máš dnes tuším UH?

zunicka

kubalka super,ze si nabrala druhy dych,budem moc drzat palce nech ti to vydrzi.tak ako enka si tiez myslim,ze is nemohla zo dna na den pribrat 1,5kg z par sladkosti...odvaz sa o tyzden a urcite bude vaha ukazovat menej ako 53,5.
Aky mas dnes den?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk