Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

kubalka

Baby moje, čo by som bez Vás robila? Enka, moc ´dakujem, ani si nevieš predstaviť, ako na mňa zapôsobili tvoje riadky. Ako balzam na ubolenú dušu. Ďakujem, ďakujem. Váha však naozaj ukazuje viac o 1,5 kg. Menzes mám už tretí deň a dovtedy bola hmotnosť OK, kým som sa neprežrala. Ale nechám to už tak. Pokračujem a budem sa snažiť už takéto stavy nezažívať.

enka4

ahoj kubalka, ja by som sa na tvojom mieste netrapila pretoze nieje mozne aby si behom par hodina pribrala 1,5kila takze sa zbytocne trapis,to je tym ze mas svoje dni, ja som teraz mala tiez krizu a ked som dostala menstruaciu tak mi automaticky navrelo brucho aj cele telo,dokonca aj prsty na rukach som mala opuchnute,takze sa vobec neplas,to sa moze stat kazdemu aj mne sa to stalo a to som nedodrziavala asi 2tyzdne,mala som proste zle obdobie.neplas sa, tak rychlo ako si to pribrala to aj schudnes.drzim palce a nezufaj.

labu77

Tak ja neviem, kto do toho pojde so mnou?
Aby som na to nebola sama.
Aj ked dnes by som to mohla vziat ako bielkovinový den. Domáca kuracia polievka so zeleninkou, bez cestoviny a po troch hodinach zeleninovy salat s jogurtom. Co vy na to?

kubalka

Zunicka, si poklad. Ďakujem. Áno, nebudem na tie krásne trojštvrťáky predsa kukať do skrine, keď mi treba do nich čo-to ešte zhodiť, že? Vyzerá, že som sa už pozbierala a pokračujem ďalej. Akosi som si to v tej hlave dubovej upratala. Len škoda toho včerajšieho prežierania, išlo mi to tak krásne nadol:))) Banujem, že som nezjedla radšej dva balíky hrozienok ako dve kilá sladkostí.

Som nadšená, že ťa všetci tak chvália, je to úžasný pocit, však? Prichádza leto, tak sa budeme čím ďalej tým viac odhaľovať a už to pre nás nebudú muky, ale skôr slastné pocity:)) Dúfam, že aj pre mňa.... A perfektné je, koľko ľudí sa už vďaka tebe dalo na túto diétku. Fakt.

zunicka

hm,kubalka musis vydrzat,vsak uz mas polovicku za sebou,to je strasne vela!
No mna pochvalila vcera rano hned kolegyna,ten rozdiel sa jej tak pacil,ze cely den sa vypytovala na dietu a tesila sa ze odo dnes zacne aj ona,lebo ze vysledky tak paradne vidno:)
Potom som sa stretla vecer s kamoskou a ta ma tiez pochvalila,ze je to super.Aj ona uz schudla par kilov,pekne to na nej vidno.
Aj na tebe to krasne vidno,chvali ta manzel,nech je to pre teba inspiraciou..a co biele 3/4 rifle?co stali 40eur?to ich chces mat zavesene v skrini a cele leto na ne smutne kukat?nie nie..pekne sa pozbieraj a nasad opat tvrdy dietny rezim!!!

kubalka

Zunicka, mńa týmto nepresvedčíš:((( Včera som sa vážila tesne po naobedovaní, ešte pred tým prežieraním a mala som 53,5 kg. Dnes ráno som už mala 55. Hoci, čo iné som mohla čakať, keď som ešte večer o desiatej tlačila do seba samé sladkosti?

A ako si sa mala včera ty? bola nejaká pochvala? Zdvihni mi prosím náladu...

zunicka

ale nie kubalka,to bude isto tvojimi dnami..vtedy baby viac vazia a aj zadrzuju vodu tak maju vacsi miery..takze nebud z toho nestastna

kubalka

Zunicka, áno mám svoje dni. Včera som bola na obed plná, ale tie chute robili svoje a hoci som už možno nemala žiadne miesto v žalúdku,žrala som ako bez zmyslov. Bože, dúfam, že to nezavesím na klinec, som k tomu veľmi blízko.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk