Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

zunicka

Kubalka,coze???Kriza? No teda...a nemas nahodou svoje dni? Juuuj...fakt doteraz to slo tak fajn..urcite si neprisla o pevnu volu,je to len chvilkove...mozno si dostala nejaky abstak alebo co..asi to nie je take jednoduche pre telo,takato zmena...
juj ale neviem ako pomoct....budem ti drzat palce,nech odolavas vsetkym nastraham...kup si velky balik suseneho ovocia a jedz radsej to!alebo sa skus nejako zabavit,skus vypadnut z domu niekam na navstevu alebo tak,aby si nebola pri zdroji sladkosti....

kubalka

POMOOOOOOOOOC, POMOOOOOOOOOOC. Zunicka, kde si? Mám krízu, od včera som si prižrala 1,5 kg, 1 cm v bokoch, 2 v páse. Stále len žeriem a žeriem, samé sladkosti, ešte večer o pol desiatej som do seba pchala Milku milkinis a nanuky(((((((((((((((( Asi som už prišla o svoju pevnú vôľu. Neviem, čo mám robiť a akosi to nedokážem zastaviť:(((((( Bože a už som na tom bola tak super:((((((((((((((((((((((((

Ivka25

Inak ja som drzala dietu podobnu na spôsob bielkovinovej a vydrzala som asi 4dni..no skončila som s nou preto lebo som citila v zaludku kameň a kazdy den jest vajcia na tvrdo a na veceru tuniaka...fuuuuj mne bolo z toho veľmi zle a pochybujem,že to dokáže niekto aj vydržat..

Ivka25

Ahoj labu tak sme na tom asi obidve rovnako..no ty si ju tiez uz drzala,tak ti dam len moju podporu..lebo aj aj začínam no držím ti palčeky:)) určite to do leta zvladneme..zavidim tu babam co vydrzali mesiac je to super..Inak je to len v hlave ked človek velmi chce tak schudne aj bez diety no mne sa zda tato 90dnovka super lebo mozem si dovolit skoro vsetko len nie v jeden den..nieje to nijaka obmedzovačka ako pri inych dietach..

Ivka25

Ahojte kočky..no ja som tu pekne dlho nebola..tuto dietku som začala opäť drzat som len na 1dni ale verim ze to uz konecne vydzim..minulý rok som ju drzala a schudla som za 8dni 4kila..potom som to zacala nejak porusovat až som s tym skoncila a pekne pribrala..chodim sem dost casto ale len si vas citam no tak ste ma monivovali ze som zacala..budem informovať o kilaaaaaaach jaaaj tesim sa..vsetkym drzim palceky a ste vsetky mooc super:)))

labu77

Zdravím všetkých zúčastnených,
som tu opäť a znovu. A aj keď neviem, či to s 90dňovku vydržím, musím s niečím začať. Bola som tu začiatkom roka, a aj sa mi darilo. Lenže potom som v práci rozbiehala jeden projekt a vrátila som sa k normálnemu životu, skôr normálnemu rozožraniu, aj keď pod kontrolou. A dnes som sa postavila na váhu... Óoooo bože!!!! 4kg hore. Tak to nie. Ide leto a ja som si sľubila, že do leta budem v poho a možno ten centimeter povolím. Lenže opak je pravdou. Takže holčiny, poraďte mi, čo mám preto všetko urobiť?
Ďakujem,labu

enka4

ahojte kočky, konecne som si nasla cas a prisla som vas pozriet.mala som troska zle obdobie takze moja dieta padla ale znova sa na to idem dat.snazila som sa dodrziavat aspon ten zaklad tak dufam ze mi to moc neublizilo.v piatok idem domov tak som zvedava co bude na tej vahe.ako sa vam dari? idu dole kila?u mna je to skor na centimetroch vidiet tak viac.no dufam ze mi tieto tyzdne moc neublizia.idem dalej tak sa drzte kocky.

kubalka

Zunicka, niekedy ti ten tvoj žalúdok úprimne závidím:))) To ja som zjedla 8 kúskov a keby som si nonstop neopakovala, že už DOSŤ, tak by som sa asi nezastavila.

Tak som zvedavá, aká bude dnešná úprimná pochvala. Potom napíš, čo ti kámoška povedala. To naozaj už nejde dole nič? Ani gram ani centimeter? Možno si už na hranici možností a telo vie, že viac nepotrebuješ schudnúť. Ty si schudla nádherne hneď na začiatku, toľko cm som ja doteraz neschudla:) Ale je mi to fakt divné, pretože ty si jedna z málinka, ktorá túto diétu neporušuje.

zunicka

no kubalka,ja som totiz viac ako 3kusky totiz nevladala zjest:( Az mi to bolo luto,lebo bola fakt dobra:)
No a ono je to tazke s pevnou volou,ked si clovek musi strasne vela odopierat a podla toho co si pisala,bola ta dieta dost desna.
Jaj no ja velke nakupy nerobim,je mi luto kupit si nieco co viem ze bude o mesiac o polovicu lacnejsie:)Ja to uz ale s chudnutim vidim blede,kedze uz dlho predlho stojim na rovnakej vahe,tak si uz nerobim iluzie ze este nieco pojde dole:)
Takze schytali to muskaty?No teda:((Ale dobre ze sa horsie nestalo...
Nuz neviem ci zrovna hviezdit,ale mam sa stretnut s kamoskou,ktoru som tiez ukecala na dietu,tak ta mi slubila ze bude uprimna:))

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk