Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: 90 dnova rozlisovacia dieta

kubalka

Tak zajtra budeš hviezdiť v Blave? Som zvedavá, či ťa niekto zas pochváli. Určite sa nájde nejaká úprimná duša:))

kubalka

Zunicka, tak si si už pochutnala. Si teda riadne vzorná, tri kúsky a dosť. To u mňa nehrozí:)) Zdala sa ti moc sladká? Mne ani nie, bola taká akurát a to som dala cukru toľko, koľko písali v recepte:)

No vidíš, aká som ja blbá. Myslela som si, že to je zázrak tá diéta. Aj by bol, poznala som jednu kočku, čo takto schudla, ale ona mala pevnú vôľu a nebola taká závisláčka na sladkom ako ja. Mne sa to vydržať nedalo, chýbala mi pevná vôľa.

No moja, pomaly by sme mali sliediť po nejakých výpredajoch, aby sme sa mali o mesiac do čoho obliecť:) Ja som si schválne kúpila tie 3/4 menšie, aby mi boli o pár dní tak akurát. Raz som čítala v jednej diskusii o 90-dňovke, že sa tam jedna kočka sťažovala, ako sú jej veľké nohavice, čo si kúpila v polovici diéty. Takže teraz ešte žiadne veľké nákupy, len to najsúrnejšie:))

O búrke mi ani nehovor. Zničila mi moje krásne muškáty, ktoré som mala na balkóne. Črepníky boli plné snehových guľočiek, to som ešte za môjho života ani nevidela. Tiež sme sa báli o auto, to je našťastie OK. to by som už asi neprežila, toľké straty naraz:((

zunicka

kubalka,tak strudla je hotova,3kusky zjedene.dala som o polovicu menej cukru a aj tak to bolo na mna trochu prisladke,nabuduce dam asi este menej,ale inak je vyborna. Robila som aj tie tasticky v sendvicovaci,tiez su dobre,nerobila som tu plnku z receptu ale dala som len nastruhane jablcka,hrozienka a skor.cukor.
5900Sk?Tak to je sila..ja si mozem dat tiez taky inzerat a prepisem im tam 90dnovku,este zarobim:)))
Veru aj ja mam obavy z toho ze treba nakupit nove veci. Zajtra idem do BA na sluzobku dvojdnovu,tak som si chcela obliect cierne nohavice,ale oboje co mam,su mi velke,vyzeram v nich jak vo vreci:( Takze budu tie nove rifle,v ktorych pekne vidno ze som chudsia ako naposledy ked som tam bola:)))
Kubalka co hovoris na tu vcerajsiu hroznu burku!Tie krupy boli fakt hrozne!Bala som sa ze nam roztrepu okno aj auto...nastastie to vyzera ze je vsetko ok,ale nebolo mi vcera veru vsetko jedno...

kubalka

Zunicka, tú štrúdľu moc odporúčam. je to najlepšia maková plnka, akú som kedy mala. Najskôr som mala obavy, čo tam urobí ten banán, ale ani ho tam nebolo cítiť a plnka bola eňo - ňuňo:)))) Ja si zajtra tiež kúpim lístkové cesto a už aby tu boli UH.

Áno, presne pre tieto dôvody som tak dlho vydržala. Ja som bola strašne závislá na sladkostiach a ešte stále som, ale tu sa sladkosti nezakazujú, ale naopak- prikazujú. Žiadnu inú diétu, v ktorej by sa toto povoľovalo nepoznám. A to ich poznám hádam stovky.

"Najlepšie" som investovala minulý rok. Dala som si jednou fitneskou vypracovať program stravovania a cvičenia. Poslala som jej fotky. Tak mi vypracovala program na mieru, zaplatila som 5900 Sk a vydržala som pri tom 2 týždne. Bolo to niečo hrozné, stále len bielkoviny, bielkoviny, žiadne cestoviny, ryža, dokonca aj čo sa týkalo ovocia, tak max. 2 kusy denne. O sladkostiach ani nehovorím, tam bolo písané, že každá sladkosť či iný sacharid sa mení na tuk z hodiny na hodinu...Týranie.... Vtedy som už vedela o 90 dňovke, nechápem, prečo som sa nedala radšej už vtedy na ňu, ale zbytočne som vysolila toľko peňazí za úplný nezmysel. Mohla som mať aspoň na nový šatník. Teraz neviem, z čoho to zainvestujem, či z tej biednej materskej podpory...

zunicka

kubalka,mam rada dobre recepty:)a na tu vianocku som prisla nahodou,ked som ju nemala uz ako spotrebovat,tak som vyskusala toto:))Akurat peciem makovo jablkovo bananovu strudlu a z druhej polky cesta idem robit tie satocky v sendvicovaci.Plnka do strudle je teda veeeelmi chutna:)Ale mala som cesto z CBA a nie je bohvieake...
No vidis a podla mna to ze si vydrzala je podla mna prave preto ako je tato dieta koncipovana..nehladujeme,jeme aj sladke a aj tak chudneme...a to je motivujuce:)

kubalka

Zunicka, však ty sa už môžeš vydávať:))) Kde na tie recepty chodíš?

Nikdy by som nepovedala, že sa dostanem tak ďaleko. Keď som si dnes uvedomila, že sa už takto stravujem viac ako šesť týždňov, neverila som sama sebe, vlastným ušiam ani očiam. U mňa je to zázrak. V živote som pri ničom nevydržala dlhšie ako dva týždne.

Hello dolly, ani ťa to nemá prečo trápiť. Ono sa to zdá, že stále nič nejde dole a zrazu zostaneš sama zo seba ohúrená. Ja som takto ohúrená už 5.deň, len skúšam a skúšam rifle, nohavice a fakt to išlo zo mňa dole, ani neviem ako.

hello dolly

ahojte, vidím, ze sa to tu rozrastá :) akosi nemám v poslednej dobe čas chodiť sem. stále stojím na tom istom, nejako to zo mňa nejde dole, ale ak mám pravdu povedať, momentálne ma to ani veľmi netrápi. tak dúfam, že sa vám pekne darí, ozvem sa keď bude čas. prajem vám pekný deň a usmievavý deň (aj keď tu je momentálne zamračené, bŕŕŕr) :)

zunicka

kubalka,tak ti poradim este nieco do sendvicovaca.Ked budes mat vianocku,mozes ju tam dat tiez,na to dat kopku tvarohu,skoricovy cukor,hrozienka a prikryt druhou vianockou..chuti to ako tvarohove pecene buchty:)
Tak uz si v polke,parada!

kubalka

Tak som zvedavá, ako sa ti podaria. Čítala som v komentároch k tomu receptu, že je to dobré napr. aj so šunkou a syrom. Skúsim to niekedy aj na slano, dám tam to isté čo do tých pizzových špirálok. Teraz mám kúpený tvaroh,takže najbližšie ich budem robiť tvarohové:))

Ďakujem ku gratulácii:)) Teším sa. Dnes som presne v polovici, 45. deň

zunicka

Tak super,ze sa ti recept pacil,ja to dnes asi skusim,idem si kupit listkove cesto,nech stihne rozmrznut.Akurat si robim omacku na cestoviny a ma napadlo,ze aj taka slana hustejsia plnka by tam mohla ist,proste co ta napadne.
Gratulujem k dalsiemu cm dole!

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk