Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

kubalka

Zunicka, ani ja nechápem, ale už som si zvykla. Mne sa zatiaľ váha nezastavila, klopi, klop, stále ide pomaličky úmerne nadol:)) A dnes to vyzerá, že aj ďalší centimetrík z bokov išiel dole:)

No jasné, že mi stačí aj taká pochvala.

Ďakujem za úžasný recept, my ten sendvičovač strašne málo využívame a manžel ma sem-tam podpichne, že načo som ho tak strašne chcela, keď si teraz naň ani nespomeniem. Ale túto lahôdku si určite spravím už najbližšie. Je to ešte jednoduchšie a rýchlejšie ako štrúdľa. Ty to ideš robiť dnes?

zunicka

no kubalka,ze pol kila,ja tomu nechapem:) Ja som na rovnakej vahe uz dva tyzdne,chcela by som dat dole este tak kilo,hm:(
No a pochvala ze si chuda sa ti nepaci?:)
Dik za tipy na tie omacky,pesto musim niekedy urcite vyskusat.
Ja si dnes mozno spravim jablkove tasticky...to som ti chcela napisat,ze ked si uz kamaratka s listkovym cestom a mate doma sendvicovac,mozes si urobit super dezert.Rozvalkas si listkove cesto,nakrajas ho tak aby pasovalo do sendvicovaca.Potries maslom. Natretou stranou das do sendvicovaca,das plnku-nastruhane jablka,skorica,hrozienka alebo aku mas rada,prelozis druhym vyvalkanym platom a zatvoris.
Nasla som postup aj tu
-odkaz odstránený-
Este som to nerobila ale urcite to bude super dobre:))

kubalka

Zunicka, fakt nikto iný. Tak pozerám, že sme na tom podobne. Teba chváli snúbenec a kámoška, mňa manžel a sestra. Ale tá ma pochválila v tom smere, že som chudá a nie že som schudla. Ale to je jedno. Inak ja to vidím na sebe úplne, telo mám úplne iné ako doteraz, spevnené, zoštíhlené:)

Tá omáčka je paradajková s bazalkou, je to značka Tempara, je to aj veľkým v strede na etikete napísané. Nápis je v angličtine: Tomato sauce with basil. Stojí to tuším okolo 1,5 EUR. Vyskúšaj, fakt mi to moc chutí. Ale aj tá s hubami, čo si ty videla musí byť super. Inak vieš, čo ešte milujem na cestoviny? Pesto... tiež ho kupujem v lidli, majú tam dva druhy, jedno je s bazalkou, druhé také červené a to je vynikajúce. Bazalkové mi moc nechutí. Je tam síce trošku syra, ale zvyknem si to dávať na cestoviny, však ten syr má podiel na obsahu 3%, takže to je nič.

No, hoci mám také malé rifle, ešte stále mám dosť hrubé stehná, hlavne z vnútornej strany, ale to mám pred sebou ešte polovicu diéty, tak verím, že sa to spraví. Ale inak si už môžem povedať, že som ŠTÍHLA. Super pocit.

Štrúdľu som robila ešte minulé UH a posledné kúsky, čo zostali som si dala zamraziť. Nabudúce chcem piecť jablkovú a tvarohovú, už sa tak teším. Len 4 dni a môžem si dať zas...

No, zas som toho riadne pojedla. Ak mám pravdu povedať, už po zjedení toho tiramisu som cítila plný žalúdok, ale chute sú chute, tak som sa dotlačila všetkým, čo som videla. Nevadí, viem, že mi to neublíži. INak by som sa krotila:))

A čo chystáš na zajtra ty? Zas nejakú špecialitku?

zunicka

Kubalka presne ako hovoris,fakt to tak zahreje..ale okrem tej kamosky a mojho snubenca ktory ma chvali kazducky den:) som sa zatial ziadnej spontannej pochvaly nedockala...ale mne to ani nevadi,hlavne ze som spokojna ja:))

zunicka

Kubalka,to fakt nik iny okrem sestry!Tak to je sila..lebo ak si teraz 26ka to musis byt ako prutik.
Trosku popis tu omacku z Lidla..nevies znacku?Lebo akurat som take nieco hladala..nasla som nejaku v Tescu ze paradajkovo hubovu za 26sk,tu by som chcela zajtra skusit.
Dnes na obed som mala zeleninovy salat,v ktorom mala byt povodne aj fazula,ale casnik si moju objednavku vysvetlil po svojom a tak som miesto kubanskeho fazuloveho salatu mala kubansky salat,co je rozdiel:)Ale nevadi.A ako spravne predpokladas, mala som abstak po zemiakovych plackach,tak som si spravila na veceru:)Placky nam aj v prahe robil kamarat ale klasicke s vajickom a mukou.Takze teraz dost plackujem v poslednej dobe:))Akurat mam porajbane ruky zo zemiakov..asi by to chcelo nejakeho robota,nech to za mna postruha:))
Waw..to vsetko si fakt pojedla na veceru???Kam to do teba dievca ide...tu strudlu si robila ty?Som sa ta chcela opytat,ci si sa uz skamaratila s listkovym cestom a ci strudlu robis kazdy UH:))

kubalka

Závidím ti tie úprimné pochvaly:))) Je to strašné milé a motivujúce. A človeka to vie potešiť, keď mu niekto polichotí a vysloví niečo zo srdca a bez závisti:)

kubalka

Zunicka, bol to fakt pekný výlet, mňa tieto staré miesta strašne fascinujú...

Určite ten úbytok napíšem, to vieš:)))

Tak si predstav že NIKTO iný okrem manžela mi ani nenaznačil, že som schudla alebo niečo podobné. To je fakt sila, aspoň človek vie, koho má okolo seba a s kým sa stretáva. Akurát sestra mi povedala, že som chudučká, že si môžem obliecť, čo chcem, ale inak nikto nikto.....

Ja som dnes obedovala špagety s paradajkovou omáčkou, ktorú som kúpila v Lidli. Je to fantastické, už som to mala druhé UH za sebou:)) No a moja večera je trošku dlhší zoznam: dezert tiramisu, 4 kúsky makovej štrúdle, jeden termix, punčová nanuková torta a dve tabličky horkej čokolády. Tak si teraz vyber:))))

Čo si ty dnes papala cez škroby? Nemala si náhodou zemiakové placky? Mne sa o nich už aj sníva. Tak sa teším na ďalšie škroby....

zunicka

Jeej,tak zuberec?V tom skanzeme sme boli min.leto,tam je fakt pekne.To ste mali pekny vylet,i pocasie vam vyslo,verim,ze sa decka vyblaznili:)
No ta poleva je skor ako taky tekutejsi a menej sladky lekvar...je tam celkom velky podiel ovocia....Maju aj cokoladovy a vanilkovy a to bude asi skor ako topping.Ja som to nasla v tej casti ako byvaju cinske omacky a cestoviny,proste inonarodna kuchyna.Ale ja som bola v Lidli v meste.
Zajtra nezabudni napisat ten ubytok.A co dobreho mas dnes na veceru?A co si obedovala..nech sa inspirujem na zajtrajsok...
Waw,ze 26,to som mozno mala ako 12rocna:))))Gratulujem kubalka,si velmi sikovna!Manzel musi byt z teba nadseny.
A uz ta pochvalil aj niekto iny?
Ja som bola v Prahe na kave s kolegynou,co robi v prazskej pobocke a ta mi hned ako ma uvidela hovori,ze mi to moc slusi..tak to ma potesilo,lebo to bolo tak od srdca a uprimne,nie ako tie "kamaratky" ktore vedia ze drzis dietu a nepovedia ani slovo:))

kubalka

Zunicka, nie nakoniec sme v zoo neboli. Urobili sme si výlet do skanzenu do Zuberca, bolo tam krásne, dokonca sa to aj malým páčilo, pobehali si po prírode, pohojdali sa tam na hojdačkách, dokonca tam boli aj zvieratká: kozy, ovečky, husy.
Tá poleva je niečo ako toping? Aj cena je super, keď pôjdem najbližšie do Lidla, tak to kúpim, ak natrafím:))
No, asi fakt mi najlepšie prospievajú tie UH, je to asi jediný deň, kedy nepociťujem hlad:))) Som strašne zvedavá na zajtrajšie ranné váženie, ale cítim, že zas bude na váhe oveľa menej ako dnes:))

Tak s tými riflami to je neuveriteľné:))) Riadna zmena, a fantastický pocit, že? Ja som si nakoniec kúpila tie biele riflové 3/4 v Colinse, a vieš aké číslo som obliekla? ....26.... Aj som si toto číslo zobrala, ale keď ich zapínam, tak sa musím poriadne stiahnuť. Takže toto je moja posledná méta, aby som ich zapla v pohode, bez sťahovania brucha... To budú asi tie tri zvyšné kilečká. Ja som doteraz nosila č.29.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk