Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

Helus

jamoma 22zajtra na obed bude ryza s kukuricou,a mam cierne olovy kupene na tuto prilezitost,normalne sa tesim na obedik.Ak mas nejake receptiky,hod sem par,pre nas na inspiraciu.

janina_22

jocka, ja by som si tú kávu odpustila :) resp. dávala iba v bielkovinovom dni, keď nepapám mäso, ale mliečné výrobky, a tiež aj v sacharidovom na večeru ako k dezertu, ale tak to by som robila ja, v iné dni by sm kávu nepila s mliekom, ale bez, resp. nepila vôbec :)

jocka67

Ahoj kočky, už nejaký čas Vás sledujem na fóre a tak som sa rozhodla pridať. Dnes som na 14 dni a dá sa to v pohode zvládnuť. Zatiaľ som sa nevážila, počkám do 1.vodového dňa. A ešte otázočka, je veľký problém káva s mliečkom, pretože bez mliečka ju nemusííím.

siwonka

udrziavacka je dalsich 90dni po 90dnoch.. stym ze uz mozes kombinovat jedla..napr ze obed bielkoviny a vecera UH..to bol priklad presne neviem :) a na ranajky stale zasa ovocie

janina_22

Helus :) nemáš za čo, mám veľa svojích receptov, vôbec podľa knihy nejdem, sama si vymýšľam, ja rada varím a skúšam nové vecičky.... a viem, že to len preklep, len mi to prišlo celkom vtipné som rada, že splnilo účel,keď že si sa zasmiala :) janka :) gratulujem! :) 7 teda skoro 8 kíl je fakt brutal...inak čo je tá udržiavačka???

jana7177

Ahoj Lenka 007,ja drzim dietu od 21.3.Sledujem vase forum a drzim vam palce.Treba sa zatat a ist si za svojim cielom.Myslim,ze sa to da v pohode zvladnut.Mne dost pomaha kniha podla ktorej si varim a citanie prispevkov,je to dobra motivacia.Tak vam vsetkym drzim palce.:)

lenka007

ahoj jana7177 tak blahozelam ti aj ja!!!nadhernych sedem kil dole!!!!a od kedy drzis dietku?my skupina sme zacali vcera takze mame co robit,aj ja potrebujem zhodit aspon 15 kil po dietati dufam sa mi to podariiii...

siwonka

mne sa ta udrziovacka nejak nepači..budem pokračovať takto aby som nemusela variť 2jedla denne..ale takto ako teraz... mi to viac vyhovuje :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk