Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

zunicka

kubalka ahoj,jasne aj pamiatky,na karlov most musime ist vzdy ked sme v prahe:)boli sme aj na golfe a tak:)vy ste neboli v zoo v cr?
no tak to mas zaujimave zazitky...ako to tak citam,tak som stale viac presvedcena o tom,ze by si mala mat len UH dni:))
Ja som dnes bola v riflovom obchode.Moje posledne rifle,kt.som kupovala v januari boli cislo 32.Dnes som v pohode obliekla 29!To ani neviem kedy naposledy som si kupovala rifle c.29,som teda vyradostena.OKrem toho som bola v lidli a maju tam toto www.lidl.sk
kupila osm to na zmrzlinu,palacinky..chutnala som malinove a je to super,okrem toho som kupila aj lesnu zmes..na UH den asi vyskusam so zrmzlinou.Maju aj tmave hrozno za 1,49 a cherry paradajky 500g za 0,99.

werkaa

mam otazku.na ranajky sa musia jest stale iba 2ks ovocia?? a ked som zvyknuta jest ovsenu kasu nemoze to tak ostat? alebo ako to robite vy?:)

kubalka

Ešte som zabudla napísať, že cez tie bielkoviny som mala samozrejme k obedu dva krajce tmavého chleba a vývar. Ako v iné bielkovinové dni

kubalka

Ahoj Zunicka, super, že si už späť:)) Pozerali ste aj nejaké pamiatky, alebo ste boli len v zoo? To je úplne fantastické, že si nič nepribrala, ja si myslím, že keď sa budeme rozumne stravovať, tak si novú nadobudnutú hmotnosť aj udržíme:)))

Áno, chýbajú mi už len 3 kg, teda momentálne 3,3, pretože sa mi podarilo po bielkovinovom dni pribrať 300 g. Ale dnes mám UH, takže to pôjde zas dole a určite aj viac. Teraz som si to už overila na 100%, že u mňa je to tak - čím viac konzumujem, tým viac chudnem. totiž ja som mala v sobotu bielkoviny, bol to jeden z málinka dní, ktoré som doteraz dodržala fakt úplne striktne, dokonca som jedla omnoho menej ako inokedy. Nie, že by mi nechutilo, ale doobeda som bola v meste, poobede sme boli mimo domu, takže som nemala možnosť behať po špajzi a stále niečo pojedať. Môj deň vyzeral takto: raňajky - 1 !!!!! hruška, obed - karfiol a brokolica (cca 300 g) zapečené s plesnivým syrom, večera polovica z tohto. Nič iné som nejedla a pribrala som po tomto dni 300 g!!!! Inokedy si dám na večeru aj kúsok chlebíka, medzi jedlami stále nejaké sušené aj čerstvé ovocie a po takomto dni schudnem:))) A po tých mojich UH to už ani nehovorím. Takže toto je moja skúsenosť a tomu sa idem aj prispôsobovať:))

zunicka

Ahojte holky,tak ja uz som spat.
V Prahe bolo krasne,zoologicka bola uzasna,asi najkrajsia aku som doteraz videla.
Co sa tyka diety,tak tam to moc neslo,sice som dodrziavala dni,ale na cestovinach bol parmezan, v salate s kur.masom bola kukurica a podobne. Po dnesnom vazeni to vsak vyzera,ze som nepribrala ani gram:)
Dnes mam skroby a co vy?
Kubalka citala som ze si ti uz chybaju len 3kg,to je uzasne!!!
Tracy,ked citam tvoje prispevky mam pocit,ze si necitala knizku..ak ju nemas,napis email,poslmeme ti ju.
Huba buba,nemozes si pripravit obed na nasledujuci den vecer predtym a zobrat si ho do skoly?
Moika uz si v SR?Daj vediet ako je!

mata29

ahojte baby, tiez by som chcela skusit tuto dietu, nemate ju prosim vas niekto v elektronickej podobe? dakujem pekne. mata. mata29@post.sk

kubalka

Huba buba, kľudne si môžeš dať medzi raňajkami a obedom nejaké ovocie alebo zeleninku. To budeš mať ako desiatu. Ja jedávam ovocie a zeleninu alebo aj orechy vždy, ked ma postihne hlad, napr. aj medzi obedom a večerou a aj po večeri.

Tracy, načo tie výčitky? Veď včera boli sladkosti povolené. Z vlastnej skúsenosti ti môžem povedať, že sa vôbec nemusíš nenávidieť a ani stresovať, keď si dopraješ viac. Ja jedávam stále nadrozmerné porcie jedál, na UH mávam teda riadnu porciu sladkostí a nie je to len napr. jeden druh koláča, ale zvyknem pomiešať dobošky, čokolády, piškóty, jogurt, proste čo mi ide na chuť. A najzvláštnejšie na tom je, že po tomto dni chudnem najviac. Takže je to OK a svoje telo sa musíš naučiť milovať a nie nenávidieť.. Dnes máš vitamínky, tak ak sa cítiš previnilo, môžeš to odčiniť:)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk