Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

tracy

huba buba,
to neviem..ja to mam presne take iste casovo ako ty...a nejem medzi tym,vydrzim do poobedia.asi to nie je spravne,ale mala by som potom zly pocit, ze som toho zjedla vela...
boze...tak som sa teda prezrala dnes...a idem z toho zosaliet doslova a do pismena...stale len diety a prezieranie, diety a prezieranie...keby som aspon dokazala vracat nasilu,ale nejak sa to neviem naucit.vzdy vsetko pokazim.nenavidim sa.ach jaj

huba-buba

Ahojte :-)

Ja zacinam s dietou od zajtra a chcem sa opytat jednu vec vas skusenejsich :-P

Kedze ranajkujem okolo pol 7 a domov zo skoly sa potom dostanem niekedy az okolo 15.00, je dovolene zjest nieco aj medzi ranajkami a obedom? Nejaky zeleninovy salat alebo nieco podobne...

tracy

ahojte,
dnes mam UH den.myslite si ze si mozem dat na veceru kusok bublaniny, nepocukrovanej a za tym tu kocku cokolady?? ci by to bolo uz moc??

kubalka

Lochneska, Zuzik gratulujem k zhodeným kilečkám:)) Zuzik, z prehreškov si hlavu nerob, myslím, že ani jedna z nás túto diétu bez prehrešekov neprejde. Vždy sa niečo vyskytne, keď sa diétka nedá dodržať na 100%.

Moika, no veru, chcem byť štíhla a už to mám na dosah. Keď dosiahnem želanú váhu, tak pravdepodobne dokončím 90 dní, aj keď to už nebudem dodržiavať striktne. Na udržiavačku neprejdem, ale budem sa stravovať rozumne, čiže neprejedať sa sladkosťami - iba občas a uvidím, či sa váha bude udržiavať.

Moika, tak šťastný let domov, teraz si už možno aj na Slovensku:))) A ozvi sa nám, keď sa bude dať:)

moika

lochneska, neboj sa, ono sa ti to rozbehne.
Ja zacinam od zajtra opat...a tentokrat striktne, lebo som dost polavila :( ...idem sice domov, takze to bude dost tazke, ale ja viem ze to zvladnem :)

lochneska

Waaaaw, tri kilečká len za desať dní... paráááda!! Ja za 5 dní kilo.. no tak som zvedavá ako to pojde dalej :)

moika

zuzik, tak to je super 3 kg za 10 dni, blahozelam :) Z prehresku si tazku hlavu nerob, pokracuj v diete a kila pojdu dolu dalej :) Ved neporusujes dietu kazdy den, a kamaratkine narodky sa patrilo poriadne oslavit :)

zuzik:)

ahojte dievcata:) dnes mam 10ty den a dolu 3 kila:)tak sa celkom z toho tesim ale vcera sme oslavovali kamaratkine narodky tak som porusila dietu:(aj slane hluposti som papala aj alkohol...ale snad som to vytancovala:)dufam ze som si to velmi nepokazila:(

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk