Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

moika

Kubalka, ja jem toho hodne, a tie kila mi nejdu tak lahko dolu ako tebe, neviem preco. Ale pohoda :) Inak pocuvaj sa, ved ty o chvilu budes ako prutik tenucka :)) A potom prejdes hned na udrziavacku alebo dokoncis celych 90 dni?

lochneska...blahozelam ku kilecku, tesim sa s tebou :))

Kubalka, no balenie domov je super, ale ja sa k tomu akosi nie a nie dokopat :)) Ved to mam za chvilu, mam na to zajtra cely den, tak to hned rano vybavim, vecer idem k bratovi, a o pol noci mam bus na letisko...a raaaano v nedelu uz budem domaaa :)) Boze, az teraz som si uvedomila, ze ved ja uz bude o par hodin doma :) A opat slzicky stastia ked budem odlietat a samozrejme pristavat na letisku v Bratislave ;)

kubalka

:(((((((((( som ja ale hlupaňa:((((( Som si to pomýlila s tým orezávaným mäskom na valci - gyros:))))

Moika, ja si myslím, že každá jedna môžeme mať takýto metabolizmus. Podľa mňa je chyba v tom, že sa niektoré kočky snažia zmenšovať porcie a tým pádom telo nemá na čom pracovať a metabolizmus je pomalší. Je to taká moja teória, lebo inak si to neviem vysvetliť. Však keby som zas mala taký super metabolizmus, tak by som dnes túto diétu držať nemusela:)) Babule, už mi zbývajú len 3 kilečká:)) Teraz mám 53,1:)

Moika, balenie domov, to musí byť to najkrajšie z celého pobytu. U nás je teraz krásne a slnečno, tak sa konečne trošku vyhreješ:)

moika

ahojte vsetky :)
hello dolly, dakujem :) Ja tiez cestoviny nevazim, dam si kolko vladzem zjest a pohodicka, vaha mi isla pekne dolu :)
kubalka, no ja uz fakt nemam slov :)) ty si fakt uzasna, ja chcem mat tvoj metabolizmus, nechapem to, ale tesim sa tomu, ze to takto u teba funguje :)
Uz oddnes mam volno, musim este do mesta vybavit nejake veci, aj pobalit by sa patrilo :) a v nedelu letim :) Hrozne sa tesim domov, lebo pocasie je tu strasne, dva dni za sebou som zmokla do nitky, no hruuuza :(

hello dolly

zaziky je korenie. a celý ten grécky jogurtovo-uhorkový šalát sa tuším volá raita (neviem ako sa to píše). s mäsom nekombinujem, takže pohoda :)

huba-buba

Ahojte, od pondelka chcem drzat tuto dietu, aby som do leta nieco zhodila :-D
Chcela by som niekoho poprosit, ci by mi mohol poslat recepty, lebo rozpis dni a jedal mam, len recepty mi chybaju.
Dakujem
soffy@azet.sk

kubalka

Hello dolly, ver, že aj pre mňa to je neskutočné:))) Stále sa z toho spamätávam:)

Ja by som to pečivo nevynechávala, kúsok chlebíka ti nespôsobí priberanie. Ja pečivo jedávam povinne na bielkoviny aj škroby, hoci mnohokrát je to krkolomná kombinácia, keď mám napr. ryžu alebo zemiakové placky a zajedám bosniakom. Ale aspoň sa zasýtim, lebo inak by som bola stále hladná a stále by som chodila po špajzi a po kuchyni, čo ešte zobnúť.

Cestovín je písané v knihe 120 g v surovom stave. Ja som si minule len tak pre zaujímavosť odvážila, že koľko ich vlastne zjem, pretože ja si to nevážim, dávam len tak od oka. Navážila som 250 g. Zunicka 200 g. Obe sme krásne schudli, takže myslím, že môžeš si dať cestovín koľko vládzeš:)

hello dolly

ježíííš kubalka ty si neskutočná :) mať tak tvoj metabolizmus :) ja keby som si dala iba kúsoček chlebíka ku bielkovinám, tak mám na druhý deň o pol kila viac :)

a zase sa tmolím na 75, to asi kvôli tej bagete :) ja asi budem musieť vynechať pečivo celkovo keď chcem schudnúť.

inak som sa chcela spýtať, koľko gramov cestovín by sa to malo jesť a vážite ich v surovom stave?

ja mám dnes bielkoviny, tak si robím takú mňamku- biely jogurt + uhorka postruhana najemno + zaziky + trosku soli a čierneho korenia; so zeleninkou a kúskom pečiva.

moika, dodatočne všetko naj k meninám ;)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk