Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

kubalka

Hello dolly, no to sa niekedy stáva:((( Ja som vždy milovala vysoké opätky, ale odkedy mám deti, tak mám radšej "rovnejšie" topánky, však pri tom neustálom pobehovaní za nimi by som si na vysokých asi nohy dolámala. Tak sa daj čo najskôr do poriadku:))

Moika, vidíš, máš pevnú vôľu a zvládnuť meniny len na ovocí a zeleninke, máš moju poklonu. Už sa musíš strašne tešiť domov, že? Tak sa nám potom ozvi a určite tú štrúdľu vyskúšaj. Ja budem nabudúce robiť asi jablkovú:)) Akosi mi tie štrúdle učarovali:))

No a dnes ráno bolo na váhe zas prekvapko. Po včerajše štrúdľománii bolo dnes na váhe o 400 g menej ako včera, takže nie je o čom. Už som presvedčená, že tých sladkostí môžem zjesť hocijaké množstvo a chudnem aj tak. Samozrejme hocijaké množstvo v deň UH. Nie každý deň:) Ja som si to spätne v hlave počítala a zjedla som tej štrúdle 8!!! kúskov, cca 2 cm širokých. A za tým dve tabličky horkej čokolády. Večer som neodolala, tak som si hodila ešte 2 štrúdle. Fakt sila.

Moika, príjemné kávičkovanie dnes:) Máš voľno?

moika

ahojte kocky :)
dievcata dakujem krasne za blahozelania :)
Dnes som si nariadila sama vitaminky a som ich aj dodrzala :) tak som na seba velmi hrda :) Takze meniny som oslavila s ovocim a zeleninkou :) a zajtra pokracujem opat vitaminkami,aby som sa zbavila tych nadbytocnych kil :), sice brat s priatelkou ma pozvali zajtra do mesta na kavu a kolacik...no ja si dam zrejme ovocny pohar :)
na vahu sa postavim az v nedelu ked pridem domov..a ake cislo sa tam ukaze, dam vediet hned ako sa dostanem na slovensku k pocitacu :)
zunicka dufam ze si cechy uzijes :)
kubalka ...tu strudlu isto ked budem doma vyskusam, ako si ju opisala...tak musela byt fantastickaaaa :) ani sa necudujem ze si jej tolko zjedla..ja ta budem isto nasledovat xixi

hello dolly

dnes som skúšala zuničkinu obľúbenu brokolicu a bola super, asi to budem praktikovať častejšie vo vitamínové dni :)

hello dolly

nie kubalka, nie pri behu :) ja ani neviem ako. tmolila som sa na vysokych opatkoch a nejako som zle stupila. no šikovna som :)

kubalka

Zunicka, tak cauko v pondelok:))

Hello dolly, fúha, to si si natrhla pri tom behu? Závin si môžeš dať aj ty, na najbližšie UH. Poviem vám, bol fantastický, ak sa to dá vôbec slovami opísať. Myslela som, že zjem polku štrúdle, ale samozrejme som tak nenažraná, že som zjedla takmer celú:((((( Tak som strašne zvedavá, čo ukáže váha zajtra ráno. Ak to bude zas menej ako dnes, tak ja už neviem, čo si mám myslieť... Nechám sa prekvapiť.

hello dolly

ahojte baby. jaj same chute ste mi urobili tymi zavinmi a strudlami :) ja mam dnes vitaminy, tak si robim na veceru brokolicu. asi som dobehala. viete co sa mi stalo? mam natrhnute väzivo v kolene :(

enka4

ahojte kočky, tak konecne mam cas sem aj nakuknut.skola ma naplno zamestnava a nic nestiham, akurat mam svoje dni tak sa radsej ani neopovazujem postavit na vahu lebo to bude urcite viac ako naposledy.vzdy ked mam svoje dni tak len sladke by som zrala, to telo si to nejak furt pyta.

zunicka

makove zvyknu prasknut..asi sa zvacsi objem plnky pocas pecenia..asi netreba tak natuho zakrucat...
ja bezim, majte sa mi tu krasne,tesim sa na vas v pondelok,papa

kubalka

Robila som makovo-jablkovo-banánovú. Už sú hotové, tvar majú super, akurát mi jedna praskla zboku. Už sa nemôžem dočkať, kedy si dám:)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk