Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

kubalka

Podsypávala som, len ten tvar nie je taký pekný obdĺžnik. Nevadí, prvá je už naplnená a tá plnka - božskááááá

kubalka

ja mám teraz tiež mrazené, ale akosi to neviem dobre vyvaľkať, nemá to cesto taký pekný tvar obdĺžnika, ale je také všelijaké kostrbaté:(( Ja som s lístkovým cestom doteraz robila len 3x v živote.

zunicka

No strudle vyzeraju chutne,dufam,ze take aj budu:) Robila som teraz pre zmenu z mrazeneho cesta,som zvedava ake bude,lebo sa mi pacilo viac ako to chladene carfuracke,aj sa mi s nim lepsie pracovalo.

kubalka

Zunicka, celkom dobrá stránka na to počasie:)) Už ju budem využívať aj ja:)) Vyzero tá tak, že počasie Vám bude priať:)

Tak ako sa podarili štrúdle? Ja idem piecť až o pol hodinku, keď malí zaspia:))

kubalka

Zunicka, toho sa neobávam, že by sa tu až toľko popísalo:)
Dúfam, že nám to ZOO vyjde, lebo už sme sa rozprávali, že to posunieme na inokedy, keď bude stabilnejšie a teplejšie počasie. Lebo nechceme ísť cez víkend ani voľný deň, vtedy tam vraj chodí strašne veľa ľudí. Dnes si mal manžel zobrať dovolenku, ale začiatkom týždňa ešte na dnes nehlásili nejako super a pravda je, že hoci svieti slnko, ale kosa je riadna. Tak sme potom mysleli že pôjdeme v pondelok, ale to musí nahlásiť dovolenku dnes, a keď nie, tak to musíme odložiť na inokedy.

Tunelové videnie:))))))) U neho je to ako vyšité.

zunicka

nuz hlavne sa obavam toho,ze ked sa sem v pondelok prihlasim,budem len 3hodiny citat,co vy popisete:)))Dik aj vam pekny vylet do ZOO.
Tvoj manzel je podareny,ale to su ti chlapi,maju to tazke pri hladani...my sa vieme kuknut na celok a vidime to tam,oni musia kazdu vec zvlast pozriet aby nieco nasli..maju takzvane tunelove videnie:)Preto ked pozeraju telku,tak nepocuvaju co hovorime,lebo sa mozu sustredit len na jednu vec:))

kubalka

Zunicka, vďaka, dnes ho tam pošlem zas. Aby som mala do zásoby, ak bude tá štrúdľa dobrá:)) Jasné, že ho nenašiel, kázala som mu kúpiť aj hrozienka a tie zabudol pri tom hľadaní tiež... Ach tí chlapi.

TAk sa pekne chystaj a ak už by som nestihla prispieť ani ja, tak šťastnú cestu a krásny víkend. Potom nás budeš informovať, ako bolo.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk