Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

zunicka

Ahojte,dnes budem reagovat asi malo,musim vela toho stihnut kym poobede vyrazime smer Praha.
Moika,tak to uz hej...supervizorka..sa nezdas!
Nemas rada sampiony?Tak to je skoda.Ja ich v tejto diete vyuzivam asi najcastejsie zo vsetkeho:)
Monika a samozrejme vsekto najlepsie k sviatku!Dufam,ze mas dnes UH,aby si to mohla patricne oslavit:)))
Jeeej Kubalka,aj ja dnes peciem.BOla rom teraz rano v Carfure a mali cesto len stare,co mu zajtra konci zaruka,vyzeralo obschnute,tak som musela kupit mrazene,dufam,ze sa mi coskoro rozmrazi.Potom daj vediet ako to dopadlo.Mlety mak maju v lidli pri susenom ovoci.Lebo ja som prave susene ovocie obzerala,ked mi ten mak padol do oci.Na spodnej policke to je,vedla je asi slnecnica a tekvica a tak.
Tak zatial....

kubalka

Ahojte:)) Tak nám začína krásny slnečný víkend, moooooc sa teším:)))

Zunicka, ty tu dávaš samé super recepty, však ja už mám pomaly na celý mesiac rozvrhnuté, čo budem variť:)) Ja dnes tiež pečiem štrúdľu, tú makovo-jablkovo-banánovú:) Chcela som piecť s višňami,ale nemám, tak upečiem túto, teda minimálne dve, pretože polka jednej určite padne za obeť mne. Manžela som poslala kúpiť ten pomletý mak, samozrejme nekúpil, nemohol ho nájsť. Ale môj oco mi sľúbil, že mi pomelie, tak som rada.
Kedy odchádzate do Prahy? Už dnes?

Moika, super, že sa ti darí v práci:)) Prečo by si nezobrala tú novú funkciu? Nie je to trošku menej náročné fyzicky ako táto práca, čo robíš teraz? Ale zas je to asi väčšia zodpovednosť, však?
S tým 1,5 kg si nerob ťažkú hlavu, dôležité je, že chceš pokračovať a toto je fakt malina, to dáš dole za pár dní. Ja tomu tiež nechápem, ako sa mi darí chudnúť. Najem sa do prasknutia, sladkostí si dožičím cez hlavu a ono to ide stále dole. Práve toto ma nesmierne inšpiruje a posúva vpred. Inak by som už dávno skončila, neboj:) Viete prečo si myslím, že mi to ide aj napriek tomuto stále dole? Pretože ja som pred diétou toho dokázala požrať ešte trikrát toľko ako teraz. Teda nie normálnych jedál, ale sladkostí. Na mňa keď to prišlo, čo bolo takmer každý druhý deň, tak som vybrakovala celú skrinku so sladkosťami a u nás stále niečo sladké je, keďže máme malé deti a stále im niekto niečo nosí. A teraz si sladké tiež veľa doprajem, ale je to raz za 4 dni,č o je asi prijateľnejšie. Iné vysvetlenie nepoznám. No a samozrejme, pohyb. Ale neviem, či tých 2x týždenne30 minút by tak urýchľovalo chudnutie. Hlavné je, že to ide a to je pre vás všetky obrovská inšpirácia, veď vy jete polovicu z toho čo ja, tak to musí ísť ešte omnoho lepšie a ľahšie:))
Moika, všetko naj k meninkám:)))

moika

inak musim sa vam trosicku pochvalit :)..vcera som robila supervisorku-veducu, nakolko ta moja neprisla do prace, tak ma manager poveril jej zastupovanim..a dnes som sa dozvedela, ze bola so mnou spokojna i majitelka a pohravaju sa s myslienkou, kedze treba este jedneho supervisora na 2-3 dni v tyzdni, ze by som tuto funkciu zastavala ja a zvysne zvysne dni robila svoju pracu ako doteraz. Aspon nieco, co ma potesilo v poslednej dobe :) I ked neviem ci tu funkciu zoberiem, ale aj tento ich maly zaujem potesi ;)

Zunicka, ten tvoj recept so sampionami znie velmi dobre, skoda, ze ja sampiony nelubim :(

Inak som sa rozhodla, a tentokrat to dodrzim !!! 2 dni si urobim vitaminky a v sobotu vodovy den..v nedelu pokracujem bielkovinami ako idu podla rozpisu ..Drzte mi silno palce, musim sa zbavit tych kil co som pribrala pocas mojho prezierania sa.

zunicka

Baby mam pre vas super recept na bielkovinovy den,dnes som mojej polovicke varila na veceru,lebo som mala zvysne velke sampiony a velmi si pochvaloval. Tak ma napadlo,ze sakris ved to by som aj ja mohla na bielkovinovu veceru.

Vacsie sampiony vydlabene lyzickou. Vydlabane vnutro podusime na cibulke a pridame syr /co najdeme v chladnicke-taveny,niva,ja som dala camembert-Toho syru staci trochu/,okorenila som korenim 4 farieb.. Do vnutra sampionu som dala platok plesniveho syra,potom zmes a navrh som este postruhala tvrdy syr. Dala som to rury na 200C na asi 20min.
Tak skuste a posudte...

zunicka

Ahaaa... uz len jeden den v praci,no parada!
Jaj,sladke..no ani sa necudujem,ze si v depke siahla po sladkom.
No ale zeby si dala hore 1.5kg sa mi nezda.Uvidime co povie slovenska vaha...

moika

ahoj zunicka :)
presne tak, uz to mam za par :) velmi sa tesim domov :) este zajtra do prace a od piatku mam volno...konecne ;)
No ja som sa prejedala uctyhodne, ono je zvlastne, ze som napriklad nekombinovala maso so zemiakmi alebo ryzou, ci inak, ja som len vela jedla sladkeho kazdy den :( vodovy den som chcela zvladnut, chcela som to ako taku ocistcu po tom vsetkom, aj som sa drzala asi tak do 3-tej poobede, a dokonca som pila vino, lebo spolubyvajuci mal narodky a jeho priatelka je na slovensku, tak som si s nim musela pripit, lebo bol z toho smutny. Vlastne som pribrala asi tak 1,5 kg myslim, neviem to presne, kedze ta moja vaha ukazuje cisla od buka do buka :)

zunicka

ahoj moika,tu si...uz odpocitavas dni do odchodu na slovensko?Doma uz chystaju hostinu?:)
hm 59?a to si az tak moc nehresila,hm...neboj,to pojde opat pekne dolu,ked zacnes znovu bojovat.A kedy si mala vodovy den?A co si teda jedla ked si ho nedodrzala?

moika

ahojte kocky
zunicka, kubalka...ste obidve strasne zlate, ja viem ze by ste sa mi snazili pomoct, ale ja som vtedy najradsej sama, zababusena v perinach, s vankusom a svojimi myslienkami a problemami...viem ze by som mala byt s niekym a nemysliet na to co ma trapi, ale ja uz som raz taka, co narobim. Este raz obrovske dakujem, ze sa ma snazite aj takto podrzat, aj co sa tyka prehreskov...mala som tazke obdobie a stale nie som este uplne v poriadku, ani vodovy den som nedodrzala :( a co sa tyka vahy, isla mi samozrejme hore co ma velmi netesi,mam 59!, ale nevzdvavam to, ja sa svojej 55 nevzdam :D Chcem pokracovat dalej, snad do dalsieho vodoveho dna dam nejako to kilo dolu.
Inak s tou strudlou to neznie zle, prave naopak, je to uplne super napad. Ved to budeme mat sladke v podstate kazdy den :) A kubalka sa urcite tomu veeeelmi tesi :) Inak ja tomu fakt nerozumiem, ty tolko toho sladkeho zjes a tie porcie, a kazdy den hlasis gramy dolu...ale tesim s tebou :)
hello dolly...tak to je super vysledok -2.7 kg za necele 2 tyzdne...blahozelam :)

zunicka

No kubalka, ked si mi to potvrdila aj ty,ze by sme to mohli jest,tak to tak urcite bude.Fakt si ma potesila:)Zajtra asi budem piect prave strudlu,lebo sa chystame do tej Prahy,tak som chcela nieco upiect.A mam bielkoviny zajtra,tak sa ani nebudem citit moc previnilo ked si dam aj kusok strudle:)
No vidim,ze ty pripravu UH vecere beries naozaj zodpovedne..mali by sme si z teba brat priklad!
Pozri aky recept som este nasla....-odkaz odstránený-

kubalka

Zunicka, bomba nápad:))) V podstate je to fakt pravda, čo si napísala. A toho cesta je tam tak málinko, že kľudne by sa to mohlo jesť aj cez bielkoviny a škroby, ako dezert za obedom a namiesto chlebíka. Keď dosiahnem želanú váhu, budem to tak robiť. Určite nám to neublíži. A keď si tak porovnám, že vždy, keď sa smie pečivo, tak ja si dávam riadny bosniak alebo žemľu, tak toto je oproti tomu len malina:)))
Že tie recepty vyzerajú úžasne:))Vedela som, že sa budú páčiť aj tebe. Vieš čo najradšej riešim? Aká bude UH večera. Zaoberám sa tým každý deň a mnohokrát aj večer v posteli. Už je to ako choroba....

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk