Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

zunicka

nesrandujem,je to pravda..vsak kazdy den napises nejaky ubytok!
Ach tie recpety vyzeraju super..najma ta strudla..mam radsej ovocne kolace nez kremove.Inak ja som si minule zdvovodnila,ze strudla by sa mohla jest aj v bielkovinovy ci skrobovy den.Podme nad tym popremyslat spolocne.V ceste listkovom je muka,voda,tuk.Podobne zlozenie ma aj chleba ktory v bielk.a skrobovy den mozeme.(ja viem ze mozeme celozrnny ale aj v celozrnnom je biela muka a ked si to tak vezmes,tak v tom kusku strudle je toho cesta minimalne;))No a plnka to je len ovocie,hrozienka,mak..to vsetko mozeme tiez...takze zaver..nemohli by sme strudlu aj v bielk.a skrobovy den???:)))

kubalka

Zunicka, nesranduj:)) Ale mám z toho naozaj obrovskú radosť, ako to ide dole:))

No, ty mi hovor niečo o chuti na sladké. Ja sa idem už druhý deň zblázniť. Vieš aké si mi chute narobila s tou štrúdľou? Ja už vymýšľam, že idem zavolať manželovi, nech mi cestou domov kúpi v Lidli ten pomletý mak. Višne síce nemáme, ale našla som na MMB tento recept, tak urobím asi ten: -odkaz odstránený- a potom som našla ešte tento zákusok, ten vyzerá tiež bohovsky -odkaz odstránený-

To, čo som dnes robila na obed je super, mne to strašne chutí.

Blahoželám k úspešnému zvládnutiu polky diéty. Ty si strašne veľa schudla už v prvých týždňoch, preto teraz stojíš. Ale zas sa to rozbehne, a keby aj nie, ty si už super kočka aj bez toho:)))

zunicka

Kubalka,ty sa nam tu stracas pred ocami:)
Ten obed znie super,isto to bolo chutne.
Ja som mala vcera gofry,strudla bude az nabuduce.Dnes mam vsak na sladke vacsiu chut ako vcera:)))
S kg aj cm je to stale rovnake.Dnes som v polovicke diety....

lochneska

Dnešok je celkom fajn, som mala ráno pomaranč a v škole som mala ešte kus kalerábu.. a na obed som si dala cestoviny s dusenou zeleninou :) A som to počítala, že kolko je to na váhu a bolo to 35O g.. ale som až dosť najedená, takže si myslím že postupom času to množstvo budem zmenšovať :)

kubalka

Hello dolly, krásny výsledok, 2,7 kg, a to ešte nemáš za sebou ani dva týždne diétky. Blahoželám:))

Zunicka, chcela som dnes tie zemiakové placky, ale potom som si spomenula, že ideme s malými na kontrolu na 10.30 a vždy sa tam zdržíme min. 2 hodiny, takže som nemala čas na ich pečenie. Tak som si nakoniec urobila taký mix: zemiaky, cuketa, paprika, paradajka, cibuľka, hodila som to na plech piecť na oleji. Posolila, pokorenila a je to chutné, ja som si to varievala aj predtým, keď som nedržala diétu. K tomu som zjedla celý bosniak, takže som už spokojná a napapkaná.
Ja si tiež myslím, že je to v pohode s tými mojimi porciami, keď chudnem. Dnes ráno bolo dole ďalších 200 g:))
A čo ty? Vydarila sa tá štrúdľa??

hello dolly

no u mna, to celkovo vyzera nejako velmi zle s tym mojim metabolizmom :) ved si zober ako ste vy vsetky schudli pekne uz na zaciatku a ja vobec nic tie prve dni

zunicka

fiha ani hlad ani smad a nic si nedala dole?hm,asi slo telo na krizovy rezim...tak uz nezanedbavaj pitny rezim:)
Tak uz tu mame zastupeny aj vychod:))

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk