Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

hello dolly

jeeej zunicka je tu :) praveze ani nie, mala som problem nieco dostat do zaludka, tak to bude asi tym. vôbec som necítila hlad, smäd.

zunicka

hello dolly,tak 2.7kg dole je veru pekny vysledok. Cakala by som ale ze sa ta hladovka tiez nejak prejavi..pila si vtedy dost?

hello dolly

nejako pusto je tu dnes... baby, odkial ste? mojka je v irsku, ale neviem odkial pochadza. a kubalka a zunicka su z jedneho mesta, ale tiez netusim z ktoreho :)

zunicka

kubalka no vidis,cestovin zjeme priblizne rovnako:))A je jedno ake porcie jes,ked pekne chudnes.Mozno ak by si chcela zhodit ovela viac,bolo by ich treba trosku zmensit:)
Kubalka co dnes varis?Dnes mas skroby ze?

hello dolly

ahojte. ako ste sa mali za tých pár dní? podávam hlásenie: 1.deň - 77,4 kg, dnes 11.deň 74,7 kg. teda mínus 2,7kg. možno by to bolo aj viac, ale predošlé dva dni som takmer nič nejedla, mala som neskutočný stres a včera keď už bolo po všetkom, tak som v škrobový deň zožrala polku celozrnnej bagety so syrom :) no ale fakt mohlo isť aj viac dole za tie dva dni hladovky. ja blbá som to mala využiť a dať si vodový deň :)

kubalka

Zunicka, cestovín zjem cca 250 g. to je pre mňa také "akurátne množstvo", kopcový hlboký tanier:))) Určite máš menší žalúdok ako ja. Ja si teda neviem predstaviť bielkoviny ani škroby bez pečiva na obed:( A bez vývaru tiež. Včera som bola samozrejme na večeru zas strašne hladná, pretože len jedno stehienko a k tomu tá kyslá kapusta bolo pre mňa pramálo. hoci som si myslela, že keď je tá kapusta sýta a teplá, že ma to viac zasýti, ale prd:( Tak som zjedla ešte pol vrecúška hrozienok a dve jablčka, no a za tým nejakých 5 lyžíc medu.

Moika, Zunicka má pravdu, prečo si nám sem nenapísala, že máš starosti? Určite by sme ťa rozveselili a pohhladili a bolo by ti lepšie na duši:) S prehreškami si nerob ťažkú hlavu, tie sa občas môžu a len pekne pokračuj, pôjde to. Veď pozri na mňa, ja v podstate robím prehrešky asi stále s tými mojimi porciami a ak nie s tým, tak minimálne každý štvrtý deň na UH, keď mám večere. Vždy sa musím sladkostí dojesť, aby som cítila, že som spokojná. Nepýtaj sa ma, ako to robím... Ja to sama nemôžem pochopiť, dnes mám 39.deň a keď sa tak pozriem naspäť, tak striktne som ju dodržala počas celého tohto obdobia max. 5 dní. Inak stále jem niečo navyše a môj vodný deň... o tom radšej pomlčím. Moika, ty máš tiež teraz niekedy vodný, že?

zunicka

ahoj moika a co si sa neozvalo,boli by sme ta podrzali...
ked uz si teda zhresila nemaj z toho nervy,no co uz,uz to spat nevratis,vsak si uz schudla pekne a par prehreskou ti tie kila a cm spat urcite nevyzenie.
Tak sa drz a ked mas depku napis,skusime ta rozveselit....

moika

ahojte babulky
Ja sa vam musim priznat, totalne som zlyhala, mala som hrozne depky posledne dni a neskutocne som sa prezierala :( som na seba hrozne nastvana, ale chcem pokracovat dalej, zajtra mam mat bielkoviny a chcem sa toho aj drzat...Ja viem ze som hovorila, ze mam obrovsku motivaciu kvoli mojej "laske", ale je to opat v starych kolajach...a preto som hrozne polavila...niekedy ked som mala depky som nedostala do seba nic, a teraz naopak som pojedla vsetko mozne..az sa hanbim :(
Inak vy mate obrovsku pochvalu za kilecka dolu, kubalka ako to robis?? ved ty zjes aj nase porcie a kila ti idu dole..vsak to nedava logiku :))

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk