Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

zunicka

lochneska,no parada,postupne si zvyknes aj na vitaminove dni..mozes vtedy aj zeleninu,tak sa to hadam bude dat nejak prezit:)

lochneska

Ahojte :) TAk mam za sebou aj druhý den.. a mam zo seba naozaj super pocit :) dnes mi ovocie na ranajky nerobilo žiadne problemy a s chuťou som ho zjedla :) Bojim sa trochu na ovocný den, nikdy som ich nemala rada ... :D

zunicka

no nevravim ze pri vsetkom zjem polovicne porcie,ale ked citam ze dve stehna+kridlo+bosniak +vyvar,tak sa mi to zda hodne,ja uz nejedavam chlieb a vyvar,radsej si dam chlieb so syrom na veceru, ale na obed by mi stacilo jedno stehno.Ale ja som nikdy vela nezjedla.Zrejme mam trochu mensi zaludok ako ty:))
Nepamatam si kolko si pisala ze zjes cestovin na obed,dnes som si to odvazila,zjedla som 200g.

kubalka

Zunicka, vieš že aj ja sa tomu čudujem? A strašne... Veď to sú nenormálne porcie, keď sa tak na to pozriem ako normálny človek, tak ja zjem napr. na obed 3x viac ako môj manžel.... To mi nehovor, že ty sa zasýtiš z polovičnej porcie ako ja. Akosi to nemôžem pochopiť. Ja by som teda nemala odvahu jesť o polovicu menej ako jem teraz. Umrela by som hladom.

zunicka

kubalka,kam do teba vsetko to jedlo ide....a hlavne ze kg ti stale klesaju..ja papam asi polovicne porcie oproti tebe,myslim ze su mensie ako na zaciatku.

kubalka

Našla som na kige:

- sója patrí medzi škroby, ale sójové mäso, tofu, sójová nátierka a iné výrobky zo sóje patria medzi bielkoviny

- niekto písal, že huby a hríby patria medzi bielkoviny, ale podľy knihy sa berú skôr ako zelenina, čiže sa môžu dávať aj v škrobový deň do rizota, lebo v UH deň na pizzu a pod.

- komu nechutí vo vitamínový deň ovocie, môže si kľudne dopriať aj zeleninu, zeleninový šalátik, alebo polievku...

- kto nevzdrží bez mlieka do kávy, môže si ho občas dopriať, ale treba dávať pozor na odstupy - káva s mliekom sa môže piť 2 hodiny po poslednom jedle a po nej sa znova nemá 2 hodiny nič jesť

Zopár dobrých rád a najčastejších otázok. Takže už to je s tou sójou jasné:(( A ja som mala 2x počas škrobov ryžu so sójovým mäskom. A aké to bolo dobručké...

kubalka

Zunicka, ja si tiež pôjdem ten mak kúpiť do lidla:)) Ak nie teraz na UH, tak nabudúce si urobím túto mňam štrúdličku určite:))

Stehná boli super:)) Zjedla som dve a jedno krídelko + celozrnný bosniak a samozrejme vývar:) Som najedená do prasknutia:)) Horšie to však bude po večeri, jedno stehno, žiaden chlieb, žiaden vývar:)) Ale nevadí, mám nachystané hrozienka a medík. Toto ma vždy zachraňuje v hladné bielkovinové dni:)) Len keby mi stačilo pol vrecúška hrozienok, ale ja zjem celé, 200 gramové. Ale keďže vidím, že to nie je na škodu, tak to ani nemienim meniť:))
Zunicka, ty jedávaš menšie porcie ako na začiatku diéty? Lebo ja nie, stále jedávam rovnako veľa, tak neviem, ale myslím,že žalúdok sa mi nescvrkol. Ani nemusí, hlavne že jem a chudnem:)) hehe, super diétka, naj na svete

zunicka

Veru vyzera super,som tusila,ze ta nadchne.Tak potom daj vediet ako dopadla,ak to budes robit.Hej mlety mak je super,pretoze nemusis mat doma mlyncek:)))Ten co som kupila v lidli vyzera dobre,lebo obsahuje len mak a nejaky kukuricny skrob a cukor.Niektore obsahuju struhanku,aby urobili objem a to potom nie je moc dobre.
Kubalka ake boli stehna na kapuste?

kubalka

Zunicka, ďakujem za recept. Je to naozaj jednoduché a rýchle. Ježiši, tá štrúdľa vyzerá tak fantasticky. Asi budem piecť na najbližšie uH aj ja. Hoci som chcela robiť tiramisu:))) Tak sa musím rozhodnúť, ale takéto niečo ja milujem. A zvlášť, keď sa dá kúpiť aj pomletý mak:)) To som tiež nevedela. Mám teda riadne medzery:))

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk