Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

zunicka

kubalka,ja tiez peciem z kupovaneho bud listkoveho alebo strudloveho,je to ten najjednoduchsi kolac na svete:)
Rozvalkane cesto listkove posypes struhankou alebo mletymi orechami,na to das jablka nastruhane na platky,posypes korenim na jablkovy zavin /ak nemas das skoricu,van.cukor/,trosku krystaloveho cukru navrh,hrozienka,zmotas do strudle,potries vajickom a das do rury tak na 180C asi na 25min a hotovo:)

kubalka

Fúha, ty si teda šikovná. Ja štrúdľu piecť neviem. Možno z lístkového cesta by som zvládla, ale z klasické štrudlového nie. Máš samé fantastické nápady na UH večere:))

zunicka

Kubalka mas pravdu tie placky su super:)Sa ti ani necudujem,ze sa ich nemozes dojest.
Tak potom daj vediet,ci ta dnesny obed zasytil viac nez ostatne bielkovinove.
Hm cestoviny s makom...nad tym som uz tiez rozmyslala,ale to by som bola skoro hladna:))))Ale kupila som si mak vcera v lidli mlety,ze urobim nabuduce UH makovo visnovu strudlu.

kubalka

Zunicka, tak ti závidím tie dnešné UH:))) Ja sa tiež budem musieť popozerať po nejakých receptoch, lebo varím dokola to isté, čo mi najviac chutí. Zajtra mám škroby a zas pomýšľam nad tými zemiakovými plackami, hoci ich budem mať už 3x po sebe, ale nemôžem sa ich dojesť, tak mi strašne chutia.

No, dnes sa teším na ten obed, dúfam, že sa konečne riadne najem cez bielkoviny:))

Na UH by som chcela vyskúšať cestoviny s opraženou krupicou, alebo rezance s makom:))

Tak Moika, koho si ulovila?

zunicka

Ahoj Kubalka,vsak ked budes mat cestu do Maxu,tak tam zajdi pozriet,mozno tebe sa tam nieco bude pacit..ja som sa napriklad po mikinach vobec nepozerala,takze to ti neviem povedat ake maju a za ake ceny.
Tak dnes rano si mala skusacku?vsetko volne,parada!
Ja asi teraz zadrzujem vodu,posledne tri dni som malo pila,dnes to musim dohnat.
To budes mat dnes super obedik.Ja mam dnes UH,este neviem co spravim,ci cestoviny,ci palacinky,neviem,musim popozerat nejake recepty.
Ale na veceru sa uz tesim,asi bude opat gofry:)
No a to pocasie je dnes hrozneeee...ked je rano takto,absolutne sa mi nechce vstavat,som asi meteosenzitivna,lebo v taketo dni mavam nic moc naladu:)

kubalka

Zunicka, ďakujem, ja som myslela, že oni majú sviatok až 9.5. Neviem prečo.

Tak to si ma s tým New yorkerom moc nepotešila, myslela som, že to tam bude lepšie. Susedka má odtiaľ samé super mikiny, tak som myslela, že sa mi tam oplatí ísť.

dnes ráno som preskúšala všetky nohavice zo šatníka, a super pocit som mala, všetko voľnejšie, voľnejšie:)))

Ty si išla s cm dole hneď na začiatku, a to riadne:))) Mne stále chýba min. 1 cm, aby som ťa dobehla:))

Áno, Zlín je blízko, rátame, že tam bude cesta trvať tak do 1,5 hod.

Dnes už pracuješ? Počasie žiadna sláva, tak nás to ani nebude ťahať von. Dnes mám bielkoviny, idem piecť kuracie stehná na kyslej kapuste. Mňam, žiada sa mi niečo riadne sýte, lebo ja som vždy na bielkovinách tak strašne hladná, že každý večer zjem za misu ovocia:))) A čo dnes varíš ty?

zunicka

hm tak to je celkom zvlastna kombinacia na pizzu,takuto by ma nenapadlo nikdy si vybrat:))
V Maxbuse sa plati,staci ten lacnejsi listok.Lebo stoji len na zel.stanici,hurbanovej a potom pred Maxom. Ja som nim sla uz druhy krat,prvy krat sme v nom boli traja.Nechapem ze sa im oplati platit cely autobus kvoli par ludom...
Hm,no zlavy maju na tricka..su tam tricka za 6/9Eur,ale vsetky take obycajne o nicom.Ani jedno som neskusala,neoslovili ma.No a potom nejake take jarne bundicky sa daju kupit za 15/20/25eur. Ziadna slava...
V reserved maju 20% na niektore veci.
Mas pravdu,nie je to odriekanie,my to uz tak neberieme,ale ti co sa na dietu "divaju zvonku" maju taky pocit,nie kazdy by to zvladol.A ty si super,ze si to vydrzala!
No ja cm stale rovnako. Ale ako citam tebe to ide pekne dole,super!
Aha,takze to je pri Zline,tak to nie je tak daleko.
8.5. maju v CR tiez statny sviatok.

kubalka

Tá pizza je so salámou, šampionmi, na vrchu je kyslá smotana a nejaká štipľavá omáčka.

Takže ty si dnes mala dovolenku? Inak dnes sme stretávali Max bus a akurát som sa na tom bavila, že bol úplne prázdny. Tam sa platí cestovné, alebo je zdarma ako ten k hyper tescu?

Dobré vedieť, že v New yorker majú zľavy, sú tam krásne veci. Aké veľké majú zľavy?

Lešná je pri Zlíne. Viac neviem, potom ti napíšem, keď to absolvujeme. Len aby vyšlo počasie aspoň tak, ako bolo včera, lebo inak nepôjdeme nikam:((( som strašne zvedavá, aké ZOO je v Prahe.
Ozi, ke´d sa už bavíme o tých čechách, nevieš, či majú tiež sviatok 8.5.?

Poviem ti pravdu, ja vôbec túto diétu neberiem ako odriekanie, zo začiatku to tak bolo a každý z prvých štrnástich dní som už-už chcela skončiť, ale nakoniec som odolala a vydržala. Čo ma fakt nesmierne teší pri mojej pevnej vôli:))

A ty si išla dole zas niečo v cm, alebo nie? U mňa to ide zhruba čo kilo dole, to cm dole z bokov. Z pása som schudla hneď v prvých dvoch týždňoch 3 cm, a tak je tomu aj doteraz

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk